Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dahomej
Pon 02 Kwi, 2012
Kuba Wojewódzki
Autor Wiadomość
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Ja chętnie zobaczyłabym Janusza Palikota. Myślę, że wielu woodstockowiczów miałoby do niego pytania. Ma on dobry kontakt z młodymi ludźmi, ma ciekawe poglądy i jest barwną postacią polskiej polityki :)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   

A ja bym chciała Wojewódzkiego na żywo. Aczkolwiek nie jest to skutkiem mojej lubości do niego, bo nie przepadam :D
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   

A ja Wojewódzkiego lubię, i tez o nim pomyślałam, ale zastanawiałam się o czym można by z nim porozmawiać i co takiego ciekawego mógłby nam powiedzieć... w sumie to dalej się zastawiam. Niby miał coś wspólnego z Jarocinem, zrealizował kilka teledysków, pograł trochę na bębnach, z drugiej strony te wszystkie idole, x facotory, mam talenty... i wojewódzki w roli sarkastycznego prowadzącego i jurora, celebryckie życie, 21312453 par conversów, porsche...bla bla bla. Sama nie wiem
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Chętnie zobaczyła bym Pana Wojewódzkiego i Pazure! Co z tego wyjdzie, zobaczymy:)
 
 
 
IlikeTrains  
Forumowy prawiczek
cycki :)

Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 17
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012   

Agó napisał/a:
... i wojewódzki w roli sarkastycznego prowadzącego i jurora, celebryckie życie, 21312453 par conversów, porsche...bla bla bla. Sama nie wiem


I co z tego ?
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Chyba pierwszy raz odwiedzę ASP :))
 
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

"Kuba Wojewódzki to kutas nieludzki !!"

Kto wie o co mi chodzi niech rozwinie temat :)

Znających temat zapraszam do dyskusji :------->>>>>

Ja jestem na nie...

Jurek zrobił przynajmniej swój festiwal. Powoli zaczął go sprzedawać (wiem zlinczujecie mnie za to co napisałem - no może nie festiwal. Bardziej chodzi mi o markę, no ale cóż w dzisiejszych czasach ma szansę zaistnieć, gdyby nie sponsorzy, co w zamian coś wymagają).

Wojewódzki gówno stworzył (pewien znany festiwal sprzedał, nie mając do tego prawa, wisiał w kondomie za oknem jak się formował). Robi z siebie w telewizji ostatniego kretyna, nawet jak w tym jego gównianym programie na chwilę zejdzie dyskusja z gośćmi na normalny poziom to za chwilę ja swoimi tekstami sprowadza z powrotem do rynsztoka, czyli tam gdzie jego miejsce.

Jestem jeszcze raz postokroć na nie i jak bym miał go spotkać osobiście to naplułbym mu prosto między oczy. Jak będzie na ASP to nie pójdę na 100 %.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

michal220 napisał/a:
"Kuba Wojewódzki to kutas nieludzki !!"

Też za nim nie przepadam, ale michal220 to już nieźle z nim pojechał.
 
 
Ancug
Gość
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Może nie rozumiesz jego autoironii i groteski??? Przesłuchaj czasem poranny WF w Esce Rock.
 
 
zgadnij080  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 22 Lip 2011
Posty: 38
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Ancug napisał/a:
Przesłuchaj czasem poranny WF w Esce Rock.

To jest niby tak zachwycające?
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

Szołmen i celebryta, niech siedzi w tym TVN-e, i tak go wszędzie za dużo.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

Viking napisał/a:
Szołmen i celebryta


Zabrzmialo prawie jak "Nalogowy alkoholik i pedofil". ;)) Bawi mnie niezmiernie jak wielu ludzi daje się nabrać na postać wykreowaną na potrzeby mediów.Naprawdę myslicie,że Wojewódzki jest taki jakim jawi się w prasie,radiu i tv?No bez jajorów,poproszę...
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 03 Lip, 2012   

milan napisał/a:
Viking napisał/a:
Szołmen i celebryta


Zabrzmialo prawie jak "Nalogowy alkoholik i pedofil". ;)) Bawi mnie niezmiernie jak wielu ludzi daje się nabrać na postać wykreowaną na potrzeby mediów.Naprawdę myslicie,że Wojewódzki jest taki jakim jawi się w prasie,radiu i tv?No bez jajorów,poproszę...


Może to byłaby dobra okazja by zobaczyć jaki jest na prawdę mimo że pewnie będzie/grać pozować dla tłumu.
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 03 Lip, 2012   

Jakaś sławna osoba wypowiadała się kiedyś na jego temat, kiedy miała z nim do czynienia poza światłami reflektorów. To podobno spokojny gościu bardzo. Jedno mu trzeba zostawić - jest niesamowicie inteligentnym facetem mimo wszystko i choćby dlatego chciałabym się przekonać, jak by to było zamienić z nim kilka słów na jakiś temat.

Może i został wykreowany na takiego wiecie... niegrzecznego chłopca, troszkę skandalistę itp, ale... no sami wiecie, jakie są media. Nic na to nie poradzimy. Nie można go też skreślać z tego powodu.
 
 
bronzowykapec  
Coś już napisał
independence


Wiek: 45
Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 76
Skąd: to tu to tam :D
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

a ja jestem za :D to chyba najbardziej wielotematycznie oczytany człowiek w tym kraju, dobry kompan do dyskusji :D
 
 
 
Szczurek  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

Ja osobiście uważam go za modelowego idiotę po pewnej wypowiedzi w jego programie. Było coś o politykach, śpiewano "nie wierzę politykom" a on zapraszając gościa (Donalda Tuska) powiedział, że jemu konkretnie wierzy. Jak dla mnie to to pokaz modelowego debilizmu.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   

Cytat:
Było coś o politykach, śpiewano "nie wierzę politykom" a on zapraszając gościa (Donalda Tuska) powiedział, że jemu konkretnie wierzy. Jak dla mnie to to pokaz modelowego debilizmu.

To nie debilizm tylko hipokryzja, rzecz zdecydowanie bardziej naganna (z drugiej strony każdemu się zdarza ;p).

Mimo wszystko gościa cenię. Ze względu na Jarocin i, bądź co bądź, inteligencję chciałbym go zobaczyć. Ale jeśli już to za rok, podejrzewam. A szkoda, bo można by pogadać o tej całej aferze z Ukrainkami...
 
 
 
konradex  
Forumowy prawiczek
Supernaut


Wiek: 32
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   

Ten pajac, idol "młodych wykształconych z wielkich ośrodków" jest ostatnią osobą jaką chciałbym zobaczyć na ASP. Popularność jaką cieszy się ten oszołom wywołuje u mnie niekontrolowane napady mizantropii...
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   

konradex napisał/a:
Ten pajac, idol "młodych wykształconych z wielkich ośrodków" jest ostatnią osobą jaką chciałbym zobaczyć na ASP. Popularność jaką cieszy się ten oszołom wywołuje u mnie niekontrolowane napady mizantropii...


Dokładnie!
A po tych niesamowicie śmiesznych dowcipasach z gwałceniem Ukrainek to w ogóle tej gęby nie mam zamiaru oglądać. Buractwo i prostactwo okraszone niby inteligencką posypką, którą rozumieją tylko "nieliczni" (czyt. tacy jak "pan mądry").
To festiwal przyjaźni, a on ze swoim "wyszukanym" poczuciem humoru i jadem według mnie absolutnie mnie tam nie pasuje.
Dziękuję bardzo.


 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 08 Lip, 2012   

Nie wiem o co chodzi z tymi Ukrainkami, bo ten gość to dla mnie pieprzony mizantrop i nie śledzę jego sensacyjnych wypowiedzi.
 
 
Pablo  
Forumowy prawiczek
Tu jestem!


Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 21
Skąd: PL
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

@UP mam identyczne zdanie na jego temat. Nie ma co dodawać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi