Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Andrzej "Kaczor" Kaczkowski
Autor Wiadomość
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   Andrzej "Kaczor" Kaczkowski

Wszyscy zapewne widzieliście wózek inwalidzki niesiony przez tłum na jakimś koncercie. Na tym właśnie wózku siedział Andrzej Kaczkowski. Właśnie powstał o nim artykuł na onecie:

http://muzyka.onet.pl/let...,wiadomosc.html

po przeczytaniu tego artykułu serialnie widziałabym tego pana na ASP.
Myśle,że ma coś do powiedzenia, jest przeciwko narkotykom, a jednym z haseł PW jest właśnie "stop narkotykom" On wygrzebał się z nałogu i rozmowa z nim właśnie na ten temat na tak dużym festiwalu zapewne przydałaby się.


co wy myślicie?
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   

Jarocin zeszłoroczny to był, zdjęcie Artura Rawicza, stałem od tego parę metrów, tylko koncertu nie pamiętam. Ale dla gościa podziw, że pomimo przeciwności losu i błędów jakie popełnił odnalazł radość życia.

Myślę, że ciekawa postać do zaproszenia na ASP.
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 30 Sty, 2013   

Ja jestem jak najbardziej za. Na pewno byłaby to ciekawa rozmowa, sama z chęcią bym się wybrała mimo ze nie mam problemu z narkotykami i nikt mi (chyba) oczu otwierać nie musi. Może nie jako "gość dnia" czy jak to się tam nazywa, ale fajne byłoby gdyby pojawił się chociaż na chwile :)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 30 Sty, 2013   

na pewno bym nie poszedł :P ja problemów z narkotykami nie mam :D
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   

taaak, widziałam rozmowe z nim w filmie "dzieci Kotana", miałby dużo do powiedzenia i myśle, że dobrze by go się słuchało
 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   

ja tez jestem za moglby pojawic sie on razem z panstwem Bogusia i Adamem Bączkowskimi mysle ze mieli by bardzo duzo do powiedzenia
 
 
 
Radiccio  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 03 Lut, 2013   

Kaczor niewątpliwie zjadł zęby najpierw na "kultywowaniu" nałogu, a potem na walce z nim! Stracił bardzo wiele (dom, rodzinę, zdrowie), ale nie wszystko! Chęci życia, jaka tętni w tym człowieku, niejeden mógłby pozazdrościć! <szok> . Myślę, że konfrontacja z tym człowiekiem przynieść może nieocenione korzyści dla tych, którzy wahają się czy już powinni robić coś ze swoim "kłopotem"... Niech Andrzej "Kaczor" Kaczkowski będzie przestrogą dla wszystkich zagubionych, którzy szukają pomocy! Jestem jak najbardziej za tym, by zaprosić go na ASP! :))
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013   

człowiek niesamowity stracił wszystko dom rodzinę zdrowie, a mimo wszystko cieszy się życiem, wydaję mi się że jego osoba jest doskonałym przykładem że można z tego gówna wyjść i być może jakaś osoba biorąca też będzie próbowała rzucić... na spotkanie w asp z chęcią bym się wybrał, chociaż że można i na polu pogadać
 
 
toxicvengeance  
Forumowy prawiczek
confusion will be my epitaph

Wiek: 29
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Śro 06 Lut, 2013   

Człowiek obdarzony jest darem kreacji;talentem dokonywania odkryć i wynalazków.Odnajdywanie i preparowanie substancji,które wpływają na nasze odczucia i zachowanie,to jedno z największych podobno osiągnięć ludzkości.Substancje te,podobnie jak inne ,,owoce" naszej twórczości,mogą nie tylko pomagać, ale i szkodzić.W zyciu ludzkim nie ma absolutnie nic absurdalnego.Liczymy się.Wydaje mi się całkiem prawdopodobne,iż - jak proponowało wielu ludzi,którzy nad tym myśleli - mamy udział w tworzeniu czegoś podobnego do mózgu planety,na której żyjemy.Jeśli tak właśnie jest,znajdujemy się ciągle w bardzo prymitywnym stadium grzebania się w języku i myśleniu.Mamy jednak skończone możliwości rozwoju w przyszłości.Patrząc na to w taki sposób,warto podkreślić fakt,że zaszliśmy już tak daleko w tak niedlugim czasie i po co by upaść?To byłby bardzo dobry pomysł zaprosić Kaczora na ASP,chociaż tam nie przebywam z pewnością tym razem ja i inne osoby pojawiłyby się.Zagłębić się w dno jest łatwo,wyjść z niego zaś trudno,do tego przyznając się do popełnionego błędu i nie żyć z przekonaniem ,,co by było,gdyby" tylko gnać do przodu,aż do samego końca!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group