Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co myślicie o muzyce na Wiosce Piwnej ??
Autor Wiadomość
Leszek84  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 2
  Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   Co myślicie o muzyce na Wiosce Piwnej ??

W tym roku jak dla mnie niezbyt można było się pobawić na Wiosce Piwnej. Ta garstka ludzi co się bawiła to jednak dużo mniej ludzi niż w ubiegłych latach. Czy nie mogą zaprosić jakiegoś normalnego DJ co zrobi normalną rockoteke na Woodstocku. Kiedyś się puszczało Doorsów, Marleya, Slayera, Dżem, T.love Soulfly itp i bywały koncerty co na wiosce wiecej ludzi się bawiło niż pod sceną. Po koncertach to ludzie szaleli na wiosce do 7 rana jak puszczał DJ muzykę a teraz to jakaś taka porażka. Wiadomo muzyka się rozwija ale czy trzeba nas tymi Mixami, reagge drums katować. Wiadomo ludzie się tam bawili przy tym ale to garstka ludzi tak samo jak w 2005 roku puszczali techno to też się ludzie bawili ale to dużo przypadkowych osób.
 
 
Milimetka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Sulejówek
Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

Ja bardzo, bardzo lubię drumy ale uważam, że nie ma dla nich miejsca na Woodstocku.
Jak chcę posłuchać basów to jadę na imprezę basową. Jadąc na wooda spodziewam się innej muzyki ;)
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

w tym roku nie byłem w wiosce żeby muzyki posłuchać. Dramy mogą być ale jak puszczą jakiś kawałek raz na godzinę . W tamtym roku pamiętam, że muzyka była mocno urozmaicona a najbardziej przypadł mi moment do głowy jak dj puścił Kulta- Baranek :p polowa wioski piwnej śpiewała refren
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

w tym toku też nie było tak źle, byłam tak ze 3 czy 4 razy i muzyka była żeby się pogibać, tam nie ma muzyki do słuchania ino do bujania się i jak dla mnie było ok, chociaż na codzień takiej muzyki nie słucham...

a kilka klasyków też było więc nie przesadzajcie
 
 
 
Vivika18  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 37
Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

szkoda gadać. jestesmy na festiwalu muzyki rockowej a nie...
 
 
BRO  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 49
Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

e tam. bylem 30 lipca w nocy tam i sie swietnie bawilem, troche marudzicie, wam sie nie podoba a innym tak - nie trzeba tam stać przecież :P
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

dobrze że manieczek nie zaczeli grać
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

o ile jeszcze rok temu we wiosce piwnej było pogo przy Metallicy, to w tym roku jakiś kijowy shit - ale przynajmniej pasowało: chujowe piwo do chujowej muzyki :-x :roll: powinni przemianować Wioskę Piwną na Wioskę Dres i było by super :roll:
 
 
Milimetka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Sulejówek
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

No bez przesady, drumy nie mają nic wspólnego z dresami ;) Nie lubię jak ludzie klasyfikują nie znając szczegółów. Po takich wnioskach mogę się nazwać brudną dresiarą? Czy jak? ;)
Ale fakt. Na festiwalu rockowym nie powinni puszczać drumów. I już ;).
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

mnie tam się w wiosce piwnej muzyka podobała:)
 
 
 
Vivika18  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 37
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

pomimo że śliczna puszka lecha to piwo i tak dresowe. piwo lech-lech poznań-ustawki. kibole
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

Milimetka napisał/a:
No bez przesady, drumy nie mają nic wspólnego z dresami ;) Nie lubię jak ludzie klasyfikują nie znając szczegółów. Po takich wnioskach mogę się nazwać brudną dresiarą? Czy jak? ;)


nie klasyfikuje, tylko wrzucam do swojej indywidualnej szuflady 'technopodobne' :->

Vivika18 napisał/a:
pomimo że śliczna puszka lecha to piwo i tak dresowe. piwo lech-lech poznań-ustawki. kibole


a nie mówiłem, Wioska Dres :mrgreen:

nawiasem mówiąc, kuzyn się mnie dzisiaj pytał dlaczego mam puszkę Lecha na szafie. nawet nie zauważył że Woodstockowa :roll:
 
 
barrette  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 45
Skąd: z dupy
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

mi sie podobało, a to ze Prodigy wciąż puszczali wcale mi nie przeszkadzalo - wrecz odwrotnie :D
 
 
 
DŻEMfan  
Coś już napisał
Od PW 2006 do śmierci

Wiek: 27
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

A mnie w wiosce nie było i nie narzekam z powodu nieodwedzenia sceny z tej wioski tej wiosce
 
 
 
basista
Gość
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

Reagge zmixowane z DnB to Ragga Jungle tak dla woli ścisłości :)
Mi to jak najbardziej nie przeszkadzało , fajnie się bawiło przy tej muzyce zwłaszcza w nocy ;D
Znalazłem na wrzucie piosenkę która często puszczali :D
http://w334.wrzuta.pl/aud...ge_-_crying_out

BTW. Nie utożsamiajcie DnB z dresami czy jakimiś technomułami...
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

Vivika18 napisał/a:
piwo lech-lech poznań-ustawki. kibole


zonk. nie trafiłaś z tą wyliczanką. ;-)
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

w ogóle marudzicie jak stare baby. Nie podoba sie wioska piwna i piwo nie smakuje to nie chodzić i nie narzekać.
 
 
 
Leszek84  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

voo_doo napisał/a:
w ogóle marudzicie jak stare baby. Nie podoba sie wioska piwna i piwo nie smakuje to nie chodzić i nie narzekać.


Piwo nie było za dobre ale było jakei było zawsze można bylo sobie przyneisć piwo z miasta.

Powiem tak że bylem 8 raz na Woodstocku i zawsze twierdziłem że ten festiwal jest dla rożnych subkultur o rożnych prawach.Ja się tam nie zaliczam do nikogo ale większości słucham metalu i jak by mi cały czas mial metal grać to też by mi się nie podobało. Dj nie mógł puszczać techna to puszczał drumy żeby tylko był jakiś bas i mix. Po prostu stwierdzam fakt że na takiej imprezie powinno się podchodzic pod ludzi Dj powinien wyczuć jaką muzyke puszczać. Zawsze można np. po 4 kawałki z różnych gatunków puszczać i by było dobrze. No i więcej polskiego rocka i punka żeby można było sobie pośpiewać.

Wy chyba nie pamiętacie jak na Wiosce piwnej robiło się fale, jak ludzie byli podnoszeni na rękach jak robili pogo jak cała wioska piwna śpiewała a 1/4 wioski piwnej była zajęta przez ludzi tańczących. Wtedy jednak dużo mniej ludzi przyjeżdżało w stosunku jak było w tym roku to naprawdę tam mało ludzi się bawiło. Po prostu na wiosce były nudy tylko się chodziło napić się piwa.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009   

Vivika18 napisał/a:
szkoda gadać. jestesmy na festiwalu muzyki rockowej a nie...


No jasne-zamknijmy się w muzycznej szufladzie i nie wychylajmy za nią koniuszka nosa.A szaleństwo choćby na Dub FX pokazało,że warto poszerzać dźwiękową ofertę.
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009   

milan napisał/a:
w ogóle marudzicie jak stare baby. Nie podoba sie wioska piwna i piwo nie smakuje to nie chodzić i nie narzekać.


dokładnie
milan napisał/a:
Vivika18 napisał/a:
szkoda gadać. jestesmy na festiwalu muzyki rockowej a nie...


No jasne-zamknijmy się w muzycznej szufladzie i nie wychylajmy za nią koniuszka nosa.A szaleństwo choćby na Dub FX pokazało,że warto poszerzać dźwiękową ofertę.


na woodzie są ludzie którzy lubią różne rodzaje muzyki i wtedy wie że jak pójdzie do wioski piwnej to może posłuchać czegoś innego niż pod sceną.
a po za tym na piwo tam to się idzie z kimś i ważne jest towarzystwo a nie to co leci w tle,.
a po za tym jak ktoś tam jedzie zamknięty na inne rodzaje muzyki niż rock itp. to wszędzie oprócz wioski piwnej ją słychać:)
przesadą by było jakby na głównej scenie pojawił się dj i zapodał coś do bansowania a tak to myślę że jest fajnie:)
 
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009   

W wiosce piwnej leciała różna muzyka z tego co słyszałam, a jak komuś nie chciało się tam siedzieć to trza było kupić browara i wypić przed swoim namiotem ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group