Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ładowanie telefonu.
Autor Wiadomość
maruyama  
Forumowy prawiczek
forever hungry.


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 20
Skąd: Szczecin.
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   Ładowanie telefonu.

Zastanawiam się, czy jest jakaś możliwość naładowania telefonu na przystanku? Słyszałam , że niektórzy biorą ze sobą specjalne urządzenie ( nie pamiętam nazwy ) i chciałam się dopytać gdzie mogę takie coś dostać i mniej więcej w jakiej cenie? :-)

/Szukałam tematu podobnego aczkolwiek nie mogłam znaleźć.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Są punkty do ładowania, ludzie zdolni podzielić się ładowarką samochodową i ładowarkie solarne/korbki, da się radę coś pomyśleć. Ja biorę jeszcze zapasową baterię, zawsze się przyda
 
 
Bartass108  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 36
Skąd: Deszczno
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Rok temu była w paru stoiskach z odzieżą itp możliwość naładowania za 5zł chyba, trzeba było mieć swoją ładowarkę oczywiście.
 
 
Adziuu  
Coś już napisał
Pokojowy Patrol


Wiek: 31
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 66
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Na pasażu handlowym za kilka złotych będzie możliwość, w namiocie Play chyba nawet za darmo, w strefie allegro również będzie za darmo tylko trzeba będzie jechać rowerem albo w takim kołowrotku co w nich chomiki i myszki śmigają i w taki sposób można naładować.
 
 
 
wiśniowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Rok temu też greenpeace ładowało telefony za darmo, tyle że oni mieli dwie baterie solarne i ze setke telefonów cały czas ładowali. więc rezultat był taki ze po półtora godzinie ładowania miałem tylko 7% baterii...
 
 
slav247  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Dobrze jest ładować na stoiskach koło gastronomi. Zostawiasz telefon do ładowania, idziesz coś zjeść, pod scenę a potem odbierasz telefon.
 
 
 
Adziuu  
Coś już napisał
Pokojowy Patrol


Wiek: 31
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 66
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Nie wiem jak jest w gastronomii, ale jest taka jazda w grinpisie że stoi się w takiej samej kolejce jak do prysznica, czyli kilka godzin i jak się już do nich dojdzie to się okazuje, że nie ma ładowarki albo trzeba czekać jeszcze godzinę po to żeby podładowali nam smartfona na kilka procent, opłaca się brać stare cegły albo ze 2 baterie jak macie.
 
 
 
Kundel  
Forumowy prawiczek
zbój zawołany

Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Fordon
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

A ja polecam skorzystać z niepowtarzalnej okazji i odpocząć od telefonu przez chwilę ;)
 
 
wiśniowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Jako tako odpoczywam od telefonu tzn. Żadko z kimś się kontaktuje, Tel. Używam do robienia zdjęć i filmów.
 
 
Klekoth  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Ja polecam z kolei tzw. ładowarkę awaryjną, tj. takie małe urządzenie do którego wkłada się baterię "paluszek" AA, czy jakiś tam inny symbol, a następnie podpina do telefonu.

http://allegro.pl/przenos...2472380814.html

Coś takiego.
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Ciekawe, czy ładowaine w Playu bedzie tylko dla posiadaczy karty tej sieci, czy dla wszystkich. <mysli2>
 
 
leith  
Coś już napisał
destrojer!


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 73
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Klekoth, używałeś może tej ładowarki? Działa naprawdę, czy to tylko taki pic na wodę?
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

W oświadczeniu prasowym Play oferuje się do ładowania telefonów, ale lepiej zabrać zapasową baterię, zawsze może się przydać :)
 
 
Dejnas  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 6
Skąd: Koło Piask
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

boksu napisał/a:
W oświadczeniu prasowym Play oferuje się do ładowania telefonów, ale lepiej zabrać zapasową baterię, zawsze może się przydać :)


Popieram pomysł z zapasową baterią. Sam biorę 2 na wszelki wypadek.
 
 
rookman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 47
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

leith napisał/a:
Klekoth, używałeś może tej ładowarki? Działa naprawdę, czy to tylko taki pic na wodę?

Ja używałem i coś tam ładowała :) Kto wie, może bym nawet porządnie podładował telefon, gdybym nie pożyczył jej kumplom tylko po to, żeby wróciła do mnie niedziałająca...
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Ja ładowałam przy straganie, koszt 5zł, miałam swoją ładowarkę, gdybym nie miała to chyba więcej. Odbiór tego samego dnia jakoś ;p Potem dowiedziałam się, że jest opcja samodzielnego ładowania. Trzeba pedałować na jakimś rowerku... W tym roku zamierzam wziąć starą cegłę mamy ;D
 
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Ja biorę 2 telefony, ale ładowarkę na wszelki wypadek też.
mój pożalsięboże android trzyma trochę ponad 1 dzień..
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Uroki smartfonów :< ja smartfona zostawiam na PW w domu, nie ma sensu brać telefonu który trzeba codziennie ładować. Lepiej jest kupić/pożyczyć od kogoś jakiś prosty telefon, oby bateria długo trzymała :) Aż się łezka w oku kręci jak pomyśle o czasach kiedy telefon ładowałem raz na tydzień <z jezorem>
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Ja tam sie nie bede bawil w to ich ladowanie, dokupilem zapasowa baterie za 18zl tak na wszelki wypadek

Wlasnie dlatego nie jestem fanem tych noweczesnych dodykowych co maja pincet bajerow, a rozpada sie taki po byle jakim upadku, moja mlodsza siostra miala taki super wypasiony za 500ziko chyba, ze mnie sie smiala ze ja juz 2 lata stara nokie 1209 mam ( ktora mi sluzy do dzisiaj ) az pewnego dnia jej spadla ze schodow i dupa...telefonik do smietnika poszedl, szybka zaraz w pizdu obleciala haha :)) a moj przezyl tyle koncertow, upadkow ze nawet nie zlicze, a nadal ma sie swietnie. Nawet po jednej imprezie mocno zakrapianej jak sie obudzilem rano zobaczylem ze szybka pekla w pionie przez caly ekranik, ale smiga dalej jak szczała <rotfl3> na woods wiec tel marzenie <z jezorem>

wiem wiem jestem staroswiecki w tych sprawach ale dla mnie telefon powinien miec dwie podstawowe funkcje, dzwonienie/pisanie te ma :)) a do tego bateria trzyma spokojnie 5dni okolo, ma budzik jeszcze i latarke nawet <szok>
 
 
 
Lissa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Klekoth napisał/a:
Ja polecam z kolei tzw. ładowarkę awaryjną, tj. takie małe urządzenie do którego wkłada się baterię "paluszek" AA, czy jakiś tam inny symbol, a następnie podpina do telefonu.

http://allegro.pl/przenos...2472380814.html

Coś takiego.


ja akurat nie polecam tej aukcji bo gościu wysyła końcówki do telefonu na chybił trafił :)
 
 
arf  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Ja to bym aparat chciał naładować, ostatnio wyładował mi się podczas ceremonii otwarcia <haha> Albo znaleźć jakiś na zwykłe baterie...

Co do telefonów, stare Nokie najlepsze, trzymają baterię dłuuugo ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime