Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Misfits
Autor Wiadomość
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   Misfits

tematu nie znalazłem więc zakładam:)

Co byście powiedzieli na Misfitsów na woodstockowej scenie ? Nigdy do Polski chyba nie zawitali (chociaż mieli blisko, ich ostatnio grali na Sonisphere u pepików, mają trasę po Niemczech). Mimo że obecnie z najlepszych składów i lat w zespole pozostał tylko Jerry Only to koncertowo dają radę. Miło byłoby usłyszeć na PW takie hity jak die die my darling, helloween, skulls i wiele wiele innych. W tym roku już na pewno się nie uda ale może warto by było brać ich pod uwagę przy ustalaniu line-up na przyszły rok :)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 20 Cze, 2011   

bez Danziga to mogą mnie po jajkach posmyrać jedynie :P nie, dziękuję :P
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Pon 20 Cze, 2011   

Czy ja wiem. Moim zdaniem najlepsze płyty i okres twórczości Misfitsów była z Gravsem. Nic oczywiście nie ujmując Danzigowi który współtworząc kapele na początku stworzył z resztą chłopaków zajebisty repertuar. Teraz to oczywiście trochę odcinanie kuponów od legendy ale i tak by rozkurwili :D:D:D
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Pią 08 Lip, 2011   

Trochę odkopałem, ale mowa o mojej ulubionej kapeli. Z jednej strony byłoby fajnie usłyszeć stare hiciory, ale nie jestem przekonany czy akurat w wykonaniu tego czym dzisiaj jest Misfits. Myślę, że lepszym wyborem byłoby zaproszenie Gorgeous Frankenstein czyli kapeli, w której obecnie gra Doyle, w której ostatnio udziela się też Dr. Chud. Byłaby szansa też szansa na zobaczenie Danziga i Gravesa, którzy kilka razy koncertowali razem z Gorgeous Frankenstein grając wiele starych kawałków. Jerry Only jest skłócony z resztą chłopaków i moim zdaniem niepotrzebnie eksploatuje nazwę i legendę Misfits.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group