Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[krishna] Kamil Bednarek+zespół
Autor Wiadomość
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 09 Maj, 2012   [krishna] Kamil Bednarek+zespół

Ogłoszony w dzisiejszej audycji
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Eiq1yaksnOg&feature=fvst[/video]
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Śro 09 Maj, 2012   

Szok, pomimo tych wszystkich nastek pod sceną... byłem na jego 3 koncertach-w końcu jestem z Brzegu- i powiem wam- na żywo daje radę i fajnie się przy tym tańczy i skacze :)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 09 Maj, 2012   

Te nastki na tym koncercie to jak świnia niebo zobaczycie. ;-))
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Śro 09 Maj, 2012   

Szczerze mówiąc jestem w szoku, jego się nie spodziewałam ;p. Ciekawe ;p
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

bardzo chętnie pójdę i się przekonam jak to z nim jest ;
 
 
 
Voodevil  
Forumowy prawiczek
POGO.a[NIN]


Wiek: 34
Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 17
Skąd: Tarnovićkie oGórecki
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

A ja miałem przeczucie, ba... wiedziałem, że Bednarek pojawi się w końcu na woodstocku. Powiem szczerze, nie przepadam za nim jako artystą, ani jako osobą. Obiektywnie trzeba przyznać że ma chłopak potencjał wokalny (który zresztą marnuje czego dowodem jest jego album). Występ w popularnym programie rozrywkowym nie byłby tak spektakularny, gdyby nie fachowa robota dźwiękowców, którzy świetnie wyeksponowali walory jego głosu - to jest moje zdanie.
Skoro zaś chodzi o osobowość... czytałem/słyszałem jego kilka wypowiedzi, które nieco mnie rozdrażniły. Czuję od tego gościa próżność, która nawet jeśli jest w jakiś sposób uzasadniona przy tak błyskawicznym sukcesie, to mimo wszystko działa na mnie jak płachta na byka. Ot co.

Jakkolwiek krytycznie brzmiałyby moje słowa... Uważam że PW jest dobrym miejscem dla Bednarka i jego squadu. Nie jestem koneserem gatunku, ani nie darzę ich sympatią, aczkolwiek wiem że inni będą się dobrze bawić - a o to przecież w tym wszystkim chodzi.

Swoją drogą... kto wie... może zabłądzę, może ktoś mnie namówi i wcale nie będę tego żałować.
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

gówno.
ciekawe czy jest jeszcze miejsce, w którym nie grał.
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Thunderpussy napisał/a:
gówno.
ciekawe czy jest jeszcze miejsce, w którym nie grał.


Tak jest... Duza scena tam jeszcze nie gral ;D
___________________

Jak dla mnie spoko, pare piosenek ma fajnych :)
 
 
Jarzczur  
Coś już napisał
Psuj

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 71
Skąd: Świdnica
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

FreaK napisał/a:
Thunderpussy napisał/a:
gówno.
ciekawe czy jest jeszcze miejsce, w którym nie grał.


Tak jest... Duza scena tam jeszcze nie gral ;D
___________________

Jak dla mnie spoko, pare piosenek ma fajnych :)


I nigdy nie zagra. AMEN
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

a ja mam takie mieszane uczucia co do Bednarka..byłam na jego koncercie przy okazji 25lecia Farbenów, źle nie było, ale porwać to mnie też nie porwało. Jakieś nastolatki może i były , ale nie przeszkadzało to za bardzo. Natomiast zwróciło moją uwagę najbardziej zachowanie publiczności wtedy w stosunku do Niego, bo bodajże Wojtek Wojda musiał przypominać żeby podziękowali wokaliście za koncert, ludzie do klaskania się nie rwali, parę komentarzy poleciało. Tak czy inaczej na Krisznie niech sobie gra, na dużej niekoniecznie bym chciała. Pójść raczej nie pójdę.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Voodevil napisał/a:
Występ w popularnym programie rozrywkowym nie byłby tak spektakularny, gdyby nie fachowa robota dźwiękowców, którzy świetnie wyeksponowali walory jego głosu - to jest moje zdanie.

Sorry, ale zostałem rozbawiony. A od czego są dźwiękowcy jeśli nie od tego, żeby wszystko brzmiało zajebiście? :D
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Jarzczur napisał/a:
I nigdy nie zagra. AMEN


Miejmy nadzieję. Jak będzie czas to z czystej ciekawości tam pójdę, nie jest chłopak taki zły jak się wydaje. Tzn fajny też nie jest, ale pobawić się raczej można. Dwa czy trzy kawałki znałam zanim wystąpił w...wiecie gdzie, i powiem szczerze, ze był moim faworytem, ale baardzo krótko. Gdyby nie cały szum wokól niego i piszczące dziewczynki (których nie zobaczymy na woodzie) to byłby całkiem fajny. Ciekawa jestem jak będzie wyglądał ten koncert.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Agó napisał/a:
Gdyby nie cały szum wokól niego i piszczące dziewczynki


no właśnie na temat swoich fanek też na owym koncercie w Płocku coś wspominał. Ogólnie no to nie Jego wina, że ma takie a nie inne fanki..wydaję mi się, że dużo osób przez to właśnie na Nim "wiesza psy".

Agó napisał/a:
Tzn fajny też nie jest, ale pobawić się raczej można.


No właśnie, to samo myślę
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Agó napisał/a:
Gdyby nie cały szum wokól niego i piszczące dziewczynki (których nie zobaczymy na woodzie) to byłby całkiem fajny.


Gardzę takim podejściem ; )
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Nie ma co gadać ma talent no a że został wypromowany przez telewizje co w tym złego
Denerwują mnie powysze komentarze znając życie jak nie wystąpił by w telewizji to by wszystkim się podobalo
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

woodstock92 napisał/a:
jak nie wystąpił by w telewizji to by wszystkim się podobalo


właśnie nie..tak jak napisałam wyżej

"byłam na jego koncercie przy okazji 25lecia Farbenów, źle nie było, ale porwać to mnie też nie porwało"
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Płyta się mu nie udała, to fakt. Ale robi się z chłopaka jakąś komercyjną gwiazdę, a zapytam czy ktoś widział w TV, albo słyszał w radiu Starguardmuffin?

Jak ktoś wygra "Szansę na sukces" to tez został wypromowany przez TV? Dróg do sukcesu jest kilka, jedni wolą wziąć udział w programie typu "Mam talent", inni jak Luxtorpeda obierają drogę typu grać, grać i jeszcze raz grać koncerty.

Przynajmniej chłopaki coś próbują zrobić a wiele jest takich zespołów, które siedzą na dupach i myślą, że poda się im wszystko na tacy.

Każdy zasługuje na szansę.
 
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Ale nie ma co się dziwić komentarzami niektórych,taka ludzka natura że jak jednemu się uda to ten drugi jest blee i w ogóle do niczego...A u nas w PL jest to szczególnie zauważalne.Wracając do tematu to z chęcią się wybiorę na ten koncert,nawet jeśli będą tam piszczące nastolatki ja nie idę do nich tylko żeby zobaczyć jak grają na resztę zlewam :)
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Byłem w Wawie na koncercie w styczniu 2011 i powiem tak. Występ zupełnie mnie nie porwał, wręcz przeciwnie byłem lekko znudzony. Tabu support'owało przed i dali mega koncert, choć większość publiki przyszło tylko dla Bednarka i nie umiało się przy tym bawić. Piski fanek i fanów pod sceną nie do zniesienia. Miejmy nadzieję, że nigdy na dużej scenie nie wystąpi.
PS. Bilety na koncert dziewczyna wygrała, więc sobie nic nie myślcie. <z jezorem>

/Tabu w ogóle mega koncerty daje, za każdym razem jestem zszokowana, bo im się repertuar nie zmienia a dają czadu //Sis.
 
 
Jarzczur  
Coś już napisał
Psuj

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 71
Skąd: Świdnica
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Ja tam go nie lubię z bardziej prywatnych względów ;)
 
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

nie przepadam za taką muzyką i trochę nie rozumiem tego całego szumu wokół bednarka, No jest sobie chłopak śpiewa reggae ale żeby on był jakiś genialny to nie wiem. Ogólnie szanuje go jako piosenkarza (do miana artysty mu jeszcze daleko) dlatego że potrafił się wybić po programie (którego nazywa nie pamiętam ale wiem że w czymś występował xD) a nie jak większość wygrali czy zajeli tam trzecie miejsce i nic o nich nie słychać a jednak ten cały bednarek coś robi nagrał płytę koncertuje.
Co do koncertu to co racja to racje pewnie będzie to raj dla pedofili.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group