Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dahomej
Czw 09 Lip, 2009
Wałęsa na Woodstocku!
Autor Wiadomość
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   Wałęsa na Woodstocku!

Właśnie Leci Na tvn 24 że wałęsa Ma być na PW
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

Jak już to Wałęsa ;-)
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

niee e .. bo wałęsa się wałęsa ;-)
 
 
 
Koala  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

To juz wiadomo od dawna, ze Lech bedzie, i na ASP i w wiosce piwnej :mrgreen:. W sumie to bedzie prezydent i premier. Jurek zaprosil rowniez Tadeusza Mazowieckiego do ASP. A wszytsko z okazji 20 rocznicy czerwca '89. Ja ide obowiazkowo na rozmowe z Lechem Walesa, a wy ??
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

Byłem kiedyś na czymś w stylu wykładu z elementami dyskusji-pytania, Wałęsy na którym mówił o sytuacji politycznej w Polsce (to było we wrześniu 2007 jakoś) i kolejny raz się nie wybieram. Można iść i potraktować to jako ciekawy przerywnik obozowego życia albo żeby opowiedzieć wnukom, że widziało się gościa, który skacząc przez płot obalił komunę ;-) Za to na Mazowieckiego z chęcią się przejdę jeżeli siły pozwolą :-)
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

wolę iść na piwo... niech on sobie bedzie kim tam jest. ale komuny to nie obalił, tylko setki tysiecy ludzi ktorzy oddali nawet życie. a jak słysze wypowiedz tego goscia typu "to ja obaliłem komunizm" to mi sie chce wymiotowac. nie mam dla niego szacunku i spewnoscia nie zasłuzył na Nobla. koles był tylko pionkiem. a po drugie nie potrafi wypowiadac sie publicznie i na zywo wtedy jak nie ma kto mu napisac wypowiedzi.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

Weźcie Panie i Panowie moderatorzy ;) zmieńcie nazwisko prezydenta w tytule tego tematu, bo aż strach to otwierać :shock:
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

woodstock jest zbyt krótki dla mnie, by tracić czas na pogawedke z Wałensom czy Wałęsą(kto wie, moze traktorek miał kogoś innego na myśli :-> ) ale gdzie indziej chętnie bym się przeszła posłuchać co ma do powiedzenia na żywo, chociaz pewnie jak ktoś do góry pisał, odpowiedzi ma przygotowane, nawet jesli nie bardzo pasują do pytań jak to często bywa w polityce naszej kochanej:lol:
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

Marisha, różne są zdania, obalił czy nie , ale posłuchać warto niezależnie od tego, bo człowiek doswiadczenia i w polityce i w życiu ma, zobaczymy co powie, jak sie wogule do niego dopchamy

chodziło mi o wałęse, ale jego fanem nie jestem i pisałem na szybciora
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

Traktorek, ja nie kwestionuje tego w mojej wypowiedzi czy obalił czy nie, wogole nie wyraziłam swojego zdania w tym temacie, stwierdziłam poprostu, ze woodstock jest zbyt krótki, i ze wole czas spedzic tam inaczej niz na rozmowie z Wałęsa, czytaj prosze z zrozumieniem ;-)

[ Dodano: Czw 09 Lip, 2009 ]
a piszac ze odpowiedzi ma przygotowane, miałam na myśli jego wspolczesne wywiady/rozmowy etc. co wynika chyba z kontekstu wypowiedzi zreszta;)
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

no a powiedz mi ktory polityk nie ma przygotowanych.

a mojego posta pisalem jakos przyapdkowo przy twoim nicku , nie miało to być w całosci do ciebie, wybacz
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

rozumiem ze poprostu tak Ci się spodobało moje imię ze piszesz je przy każdej okazji ;)

ja polityką się nie interesuje, wiec nie jestem w temacie. Ale chodziło mi o gotowe wypowiedzi do wywiadów i rozmow z ludźmi na żywo, czasami to w oczy razi, gdy prezenter programu czy dziennikarz pyta o coś, a polityk mówi o czym innym, bo akurat na to pytanie nie przygotowali mu odpowiedzi, razi w oczy :-/
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

Temat o gościach ASP już jest, ten zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group