Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Yava BGC
Śro 23 Lip, 2014
Behemoth
Autor Wiadomość
kuba_perkowski  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 26 Sie, 2013   Behemoth

BEHEMOTH
Kapela z Gdańska, której styl muzyczny jak i uprawiany gatunek ciężko zinterpretować, wyrabiając swój niepowtarzalny styl jak i image sceniczny wybili się na cały świat jak i zapewnili sobie stałe miejsce w historii światowego metalu na stałe, zespoł gra od 1991 roku , chyba jako jeden z nielicznych polskich zespołów zjeżdżając podczas tras koncertowych caly glob wzdłuż i wszerz. Do tej pory nie był ich na woodstocku. Frontmanem formacji jest Adam Darski , ostatnio dość popularyzowany przez media jako Nergal, Skład tworzy także świetny, uważający się za niezależnego artystę Tomasz "Orion" Wróblewski


http://www.behemoth.pl/site/
[video]http://www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=bdXc-GxKrDE[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=OFkEU2QUk_M[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=GjCwmq1PxwQ[/video]
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Nie powiem bym się cieszył by byli bo za nimi nie przepadam ale nie przeszkadzało bym mi gdyby zagrali
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

W sumie byliby dziwni ze swoimi demonicznymi 'sztukami' na scenie przyjaźni i pokoju, grajac zaraz po jakiejś folkowej kapelce, ale jednak... Chciałbym by zagrali. :P
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Chociaż jeden death metalowy zespół na trzy dni festiwalu powinien być.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Już się na ten temat wypowiadałam rok czy dwa lata temu i zdania nie zmieniam ;)

Byłoby bardzo fajnie, gdyby zagrali, ale niestety jak na moje oko - to tylko marzenie:
Behemoth jest czy tego chcemy, czy nie kontrowersyjny. Krąży opinia, że Woodstock to festiwal szatana, zło, piekło i rozpusta, więc pewnie pojawiłyby się protesty osób niezwiązanych w żaden sposób z Przystankiem (jak to w tym kraju często bywa, najwięcej do powiedzenia mają ci, co nigdy się nie wybiorą) nagle, że jak to tak, aby Behemoth występował... Już występ Nergala w TVP wzbudził falę krytyki, z Woodem niestety byłoby tak samo. No i Wood - tolerancja przede wszystkim, a tu spalenie/podarcie Biblii, możliwy konflikt z Przystankiem Jezus (choć to bardzo przyjaźni ludzie, niezbyt fajnie by takie dwie skrajności wyglądały).

Ale za to - z chęcią posłuchałabym Nergala na ASP.
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 28 Sie, 2013   

Mazu, ale pierdoły gadasz.. Równie dobrze można by odrzucić z miejsca zdecydowaną większość kapel metalowych wgl. a co dopiero deathowych.

Generalnie ani mnie to ziębi, ani mnie to grzeje ale z gatunku znalazłbym coś ciekawszego jeśli już.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

Ja osobiście to z celebrytów wolałbym dodę lub Małgosię Foremniak. Behemota kota raczej nie. No... ewentualnie Woland.
 
 
asasella  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: stamtąd
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

ia_nn napisał/a:
Behemota kota raczej nie. No... ewentualnie Woland.

haha <rotfl3>

Nie przeszkadzałoby mi gdyby byli, może nawet bym się przeszła na koncert.
 
 
Rootwater  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 44
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Zmartwiony z S napisał/a:
Mazu, ale pierdoły gadasz.. Równie dobrze można by odrzucić z miejsca zdecydowaną większość kapel metalowych wgl. a co dopiero deathowych.

Generalnie ani mnie to ziębi, ani mnie to grzeje ale z gatunku znalazłbym coś ciekawszego jeśli już.



Ciekawe co byś ciekawszego znalazł ? Behemoth to światowa czołówka, ale jak widać tylko za granicą ich doceniają
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Rootwater napisał/a:
Zmartwiony z S napisał/a:
Mazu, ale pierdoły gadasz.. Równie dobrze można by odrzucić z miejsca zdecydowaną większość kapel metalowych wgl. a co dopiero deathowych.

Generalnie ani mnie to ziębi, ani mnie to grzeje ale z gatunku znalazłbym coś ciekawszego jeśli już.



Ciekawe co byś ciekawszego znalazł ? Behemoth to światowa czołówka, ale jak widać tylko za granicą ich doceniają


Można wiedzieć o jakiś Świecie mówisz w tym momencie? Bo chyba nie o tym, o którym ja myślę. No chyba, że szeroko pojęta czołówka ma duuuuuuuuuuuuuuuuuużo pozycji :) Prosiłbym następnym razem precyzować.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Była mowa o gatunku. Behemoth gra death metal. I w gatunku death metalu behemoth to swiatowa czolówka. Fakt.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

Czołówka gra tak http://www.youtube.com/watch?v=c9_9y9zBRVQ

Beahemoth to może Japonię podbijać. Nie mówię, że złe granie, ale otoczka wokół kapeli jest co najmniej śmiechowa.

A na koncert Death zapraszam do Krakowa :)
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
A na koncert Death zapraszam do Krakowa :)


Z kim na wokalu i kiedy? :D
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

Vorathiel napisał/a:
Była mowa o gatunku. Behemoth gra death metal. I w gatunku death metalu behemoth to swiatowa czolówka. Fakt.


Nie wiem czemu cała czas usuwana jest moja wypowiedź wyrażająca moją indywidualną opinię nt. zacytowanej wyżej wypowiedzi. Podejrzewam, że moderator wie lepiej co chce a czego nie chce napisać. Bez sensu.

Trzy emoty typu lol nie są wypowiedzią, ciesz sie lepiej, że warna nie dostałeś / Kefir
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Czołówka gra tak http://www.youtube.com/watch?v=c9_9y9zBRVQ

Beahemoth to może Japonię podbijać. Nie mówię, że złe granie, ale otoczka wokół kapeli jest co najmniej śmiechowa.

A na koncert Death zapraszam do Krakowa :)


Twierdzisz, że otoczka w okół Dodomiota jest śmiechowa, ale Death bez Schuldinera już nie? :D dziękuję, do widzenia
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

Death, a behemoth to jednak trochę inne muzyka, ale niech będzie, jeden 'deffmetalowy' wór.
Niemniej - Death juz nie istnieje. ;) I ciężko ich popularność (bo o to chodzi w slowie 'czołówka') porownywac, bo grali w trochę innych czasach.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013   

Aras666 napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Czołówka gra tak http://www.youtube.com/watch?v=c9_9y9zBRVQ

Beahemoth to może Japonię podbijać. Nie mówię, że złe granie, ale otoczka wokół kapeli jest co najmniej śmiechowa.

A na koncert Death zapraszam do Krakowa :)


Twierdzisz, że otoczka w okół Dodomiota jest śmiechowa, ale Death bez Schuldinera już nie? :D dziękuję, do widzenia

Taaaa, Sepultura bez Maxa podobno tez miała być ch..owa a mimo to koncerty dają świetne. AIC bez Layne'a też daje radę. Jeśli dla Ciebie Death był kapelą jednego gościa to gratuluję.

Co do pytania o koncert.

"DEATH To All dotrze także do Polski !! Knock Out Productions z niesamowicie ogromną dumą prezentuje 3 koncerty projektu DEATH To All. Jest to projekt który ma na celu oddanie hołdu zmarłemu w 2001 roku Chucko’owi Schuldiner’owi i jego wizji muzyki. Na scenie zobaczymy muzyków, którzy nagrywali jedną z najważniejszych płyt w historii metalu „Human”, a na wokalu wystąpi Max Phelps z zaprzyjaźnionej z Death kapeli Cynic. Zapowiada się znakomity, przekrojowy set jednego z najbardziej nieodżałowanych zespołów w historii. To obowiązkowy koncert nie tylko dla fanów death-metalu !! DEATH (USA) Death Metal Max Phelps – wokal, gitara Steve DiGiorgio - bas Sean Reinert - perkusja Paul Masvidal – gitara"

EOT :)
 
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

Jaaasiek napisał/a:

Taaaa, Sepultura bez Maxa podobno tez miała być ch..owa a mimo to koncerty dają świetne. AIC bez Layne'a też daje radę. Jeśli dla Ciebie Death był kapelą jednego gościa to gratuluję.


Sepultura bez Maxa daje tylko i wyłącznie dobre koncerty. To co robią na płytach przemilczę...
A jeżeli o Death chodzi, to w zasadzie była to kapela jednego gościa: Chucka.
On ją założył, on komponował wszystkie kawałki prawie sam. On sobie tylko dobierał muzyków na nagrania i koncerty. Kiedy zmarł kapela została rozwiązana.
Jak z zespołu odchodzi wieloletnia ikona, to zespół przestaje praktycznie istnieć, a Chuck to był Death.

Ale nie o tym temat...
Pierdolę otoczkę dotyczącą Behemotha. Umieją chłopaki grać solidnie i myślę że zasługują aby zagrać. Wiemy jednak że o jakikolwiek death metal będzie ciężko, bo festiwal idzie w innym kierunku niż byśmy tego chcieli. Poczekamy, zobaczymy.
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

Otoczka Behemotha i afery z Nergalem i Dodą odstraszają od zespołu. Ale to nie zmienia tego, że Behemoth jest jednym z lepszych zespołów z pogranicza black i death metalu. Koncertują na różnych kontynentach i są jednym z najbardziej znanych polskich zespołów na świecie. Więc skoro Vader mógł zagrać to myślę, że Behemoth też by mógł.
Jestem za.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

havik napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:

Taaaa, Sepultura bez Maxa podobno tez miała być ch..owa a mimo to koncerty dają świetne. AIC bez Layne'a też daje radę. Jeśli dla Ciebie Death był kapelą jednego gościa to gratuluję.


Sepultura bez Maxa daje tylko i wyłącznie dobre koncerty. To co robią na płytach przemilczę...
A jeżeli o Death chodzi, to w zasadzie była to kapela jednego gościa: Chucka.
On ją założył, on komponował wszystkie kawałki prawie sam. On sobie tylko dobierał muzyków na nagrania i koncerty. Kiedy zmarł kapela została rozwiązana.
Jak z zespołu odchodzi wieloletnia ikona, to zespół przestaje praktycznie istnieć, a Chuck to był Death.


Nic dodać nic ująć.

Ogólnie samego Dodomiota nie słucham, a jak by na Woodstocku grali, to na pewno nie przyjechałbym na nich... wolę Vadera ;)
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

Aras666 napisał/a:
Ogólnie samego Dodomiota nie słucham, a jak by na Woodstocku grali, to na pewno nie przyjechałbym na nich... wolę Vadera ;)


Osobiście również wolałbym zobaczyć Vadera bądź Decapitated, ale Behemothem też bym nie pogardził. :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group