Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Ankieta] Motörhead

Czy chciałbyś/abyś zobaczyć zespół Motörhead na XX Przystanku Woodstock ?
TAK
80%
 80%  [ 59 ]
NIE
19%
 19%  [ 14 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   [Ankieta] Motörhead



Legendarny zespół pod wodzą Iana "Lemmy'ego" Kilmistera istnieje od 1975 roku. Mają na koncie 22 albumy studyjne. Kolejny ukaże się już 21 września! Co do zespołu i jego grania: nie ma przebacz, nie ma zmiłuj, nie ma stop. Ich muzyka jest nie do zatrzymania. Zdobywają coraz więcej wyznawców. Legenda, która powinna pojawić się na jubileuszowym Przystanku Woodstock. I żeby nie było, grali wielokrotnie w Polsce w klubach więc tylko nie pisać że by pole w Kostrzynie nie wytrzymało tabunu wyznawców Motörhead :P

Coś spośród muzyki, nie będę atakować sztandarowym "Aces Of Spades" bo każdy zna :D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=S0rgmNPWYxs[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ibaZsVlkuQg[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=JAAI5Vonw7s[/video]

Oficjalna strona zespołu
Facebook zespołu
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

To chyba jedna z najlepszych możliwych kapel to zaciągnięcia na Woodstock.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

I jeden z największych frekwencją Woodstocków przy okazji... :/
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Jaaasiek, w tym wypadku frekwencja nie robiłaby mi żadnej różnicy, Motorhead to legenda, a nie wiadomo ile Leemy jeszcze pociągnie, więc suma summarum, wolę ich zobaczyć w mega tłumie niż wcale :)
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Zmartwiony z S ma rację. Lemmy nie jest młody już, chociaż na scenie to młodziak kasuje wszystkich, nawet i młodych ;D A poza sceną to jednak niestety inna bajka. Ostatnimi czasy Lemmy był zmuszony odwołać koncerty z powodu zapalenia płuc więc to nie przelewki już. Jak będzie "na chodzie" to występ na Woodstocku myślę że potraktowałby jako mega frajdę, w końcu na takim festiwalu jak Woods to On jeszcze nie grał :D
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Wkurzyłbym się i to porządnie jeżeli tym razem zagraliby na Woodzie, bo wstępnie w planach mam zamiar odpuścić następny Przystanek ze względu na robotę. Z drugiej strony fakt, ostatnio organizm Lemmyego zaczyna się buntować, więc im szybciej by go ściągneli oraz o ile by mógł wystąpić, tym lepiej :P
 
 
 
vmaxmaniac  
Forumowy prawiczek

Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Środa Wlkp
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Taaaaaa i na koniec cat scratch fever w ich wykonaniu i poprostu pała mięknie wszstkim <rotfl3>
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Ale ja z chęcią zobaczyłbym Motorheada na głównej scenie. Ale niestety moim zdaniem frekwencja przewyższy tą z The Prodigy co jest równoznaczne z tym, że będzie niebezpiecznie i za mało miejsca po prostu. To, że to komuś nie przeszkadza, to nie znaczy, że trzeba na to pozwolić. Niestety, niektóre kapele są po prostu zbyt znane i mają zbyt wielką rzeszę fanów, żeby pozwolić im grać darmowe koncerty.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Też tak myślę. Powtórki z TP bym nie chciała, nieważne o jaki rodzaj muzy chodzi. Pole woodstockowe nie jest przygotowane na taką ilość osób.
 
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Ostatnio oglądałem fragment wywiadu z Owsiakiem po finale Eliminacji i mówił, że sam też nie chciałby sprowadzać bardzo znanych kapel ze względu na ogromną frekwencję ( na Prodigy mnie nie było, ale na Sabatonie odczuwałem dyskomfort ze względu na "jednodniowców" ) dlatego Juras wolałby sprowadzać mniej znane zespoły/wykonawców np. takiego Kirila.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Lemmy już chyba nie da rady zagrać. Wszczepiony rozrusznik serca, 30 minutowy koncert na wacken i znowu powrót do szpitala? Lemmyiego dopada śmiertelność.
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

I znowu histeria bo co to będzie i ile to się ludzi nie zjedzie. Skoro Kostrzyn wytrzymał Anthrax oraz Prodigy to i Motorhead wytrzyma, spokojnie.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Motorhead - zespół marzenie. A i od tłumu białych kozaczków wolę tłum metali...
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Bronson napisał/a:
I znowu histeria bo co to będzie i ile to się ludzi nie zjedzie. Skoro Kostrzyn wytrzymał Anthrax oraz Prodigy to i Motorhead wytrzyma, spokojnie.

Na Anthraxie było może połowę tego co na TP.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Na Anthraxie było może połowę tego co na TP.


Gdzieś czytałam, że w tym roku było około 450 tys ludzi a 2 lata temu, kiedy grało TP podobno nawet 800 tys, więc to by się zgadzało.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

No wiesz, ale jak wracałem w połowie Anthraxa to obejrzałem się i wizualnie wydawało mi się znacznie mniej ludzi niż dzień później na Leningradzie. Wydaje mi się, że mogło być 250-300 tys najwyżej na każdym z tych koncertów.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Frekwencja na Sabatonie czy na Anthrax jest zupełnie bez porównania z tym co było na The Prodigy (700 tys oficjalnie/nieoficjalnie wg żółtego patrolu ponad milion, ale Owsiak nie mógł tego podać) . Na Motorhead byłoby niewiele więcej niż w tym czy poprzednim roku (max 600tys). Powód tego jest prozaiczny - większość zainteresowanych zobaczeniem na żywo takiej muzyki na Wooda i tak zagląda. Żeby znów zgromadzić przynajmniej milion ludzi przed Dużą Sceną trzeba zaprosić albo naprawdę solidną gwiazdę z nurtu hard rock/metal (Rammstein/SOAD/ AC/DC etc) albo kogoś przynajmniej dużego (jednak w granicach rozsądku) spoza tego nurtu (dajmy na to Arctic Monkeys/Daft Punk/Kings of Leon/Placebo etc). Przy odpowiednim ogarnięciu pola namiotowego w stosunku do terenu przed sceną (musiałaby ona być wolna od namiotów przynajmniej tak daleko jak stali ludzie na The Prodigy, czyli co najmniej 2/3 odległości między sceną a górką ASP http://www.youtube.com/watch?v=T9VMZwKmO4A ), ale jest to z grubsza do zrobienia, bo okolice nadal pozwalają na pomieszczenie odpowiedniej liczby namiotów. Za to absolutnie poza możliwościami Kostrzyna widzę obecnie mega gwiazdy pokroju Metallica, The Rolling Stones, U2, Muse czy Coldplay. Dlatego w sumie zdziwiła mnie niedawna fascynacja Jurka występem Coldplay na Glastonbury, który przy okazji stwierdził, że fajnie by było gdyby w przyszłości takie kapele godziły się zagrać na Woodstocku.
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Wróćmy jednakże do samego zespołu i jego muzyki. Poniżej fragment występu z tegorocznego Wacken:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=cd1B9vwDgF8[/video]
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 26 Sie, 2013   

Czuję że na XXPW będzie coś naprawdę dobrego, to może być to! Takie mam przeczucie :P
 
 
 
adamvp  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: PL
Wysłany: Śro 28 Sie, 2013   

ja osobiscie uwazam, ze ten zespol nie zwiekszylby znaczaco frekwencji.
Ale mogliby zagrac
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 10 Sty, 2014   

Ożywam temat bo padł martwy a zespół legendarny, który by na pewno porwał publikę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group