Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
POZNAŃ ;D
Autor Wiadomość
Pocahontas  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Poznań / okolice
  Wysłany: Sob 10 Lip, 2010   POZNAŃ ;D

czesc;) wybiera się ktoś z Poznania? szukam jakiejś ekipy, która mnie przygarnie albo osób w podobnej sytuacji ;) bo moi znajomi jakoś się do tego nie palą i za dużo marudzą - nie wiedzą co tracą. najlepiej w wieku ok. 22 - 30 l. czekam na kontakt na forum lub monia1988@poczta.onet.pl :))
 
 
staple  
Forumowy prawiczek
dreadlocks forever


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 27
Skąd: poznań
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010   

proponuje zajrzeć do tematu "Razem na woodstock", tam jest wątek o organizowaniu się z P-nia;)
 
 
 
Pocahontas  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Poznań / okolice
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

dzisiaj w Poznaniu o g. 17 pod pręgierzem robimy spotkanie osób zainteresowanych zebraniem jakiejś ekipy, także przybywajcie masowo ;D
 
 
staple  
Forumowy prawiczek
dreadlocks forever


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 27
Skąd: poznań
Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

nie wiecie może co się stało z tematem, gdzie się na spotkanie dziś umawialiśmy? bo chciałam zobaczyć czy ktoś coś napisał a tu dupa, bo tego wątku już nie ma;/
 
 
 
fafloczka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

właśnie też chciałam odwiedzić tamten wątek, patrzę i nie ma ;x wtf?
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

Czystki. Za dużo spamujecie.
 
 
 
Pocahontas  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Poznań / okolice
Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

kurde..usunęli czy co...spotkanie było, ale łącznie ze mną były 3 osoby ;p nie wiem czy zostaliśmy wystawieni, czy to ten deszcz, czy złośliwosc rzeczy martwych, że usunęli wątek "razem na woodstock" ;p zawsze można się spotkac na pkp w czwartek ;-)
 
 
staple  
Forumowy prawiczek
dreadlocks forever


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 27
Skąd: poznań
Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

Aha...czyli na spotkanie przedwoodstockowe musimy się na drugi raz umawiać za pomocą maili...już mogliście 2 dni poczekać i wtedy wyczyścić.

Dobra,nevermind(mam nadzieje, ze tego tez nie usuniecie)...z racji tego, ze jednak nie będę miała namiotu chciałam zapytać, czy ktoś z tej naszej tworzącej się ekipy wielkopolskiej nie ma może jednego wolnego miejsca LUB czy jeśli już kupie namiot, to może chciałby ktoś ze mną na te 4 dnia zamieszkać, bo nie lubię sama spać no i we dwójkę fajniej, zawsze można jeszcze pogadać;) dajcie znać jakby co tu albo na gadu (tylko chyba muszę nr jeszcze raz podać, bo posta z nim już nie ma) 9832946.
 
 
 
rotten_luck  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 21 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

Ja będę sama spać, więc chętnie ;) z tym, że mój namiot z biedronki w czasie ulewy pewnie przemoknie ;P
 
 
 
katarzynoslaw  
Forumowy prawiczek
katarzynoslaw


Dołączyła: 03 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

Łeee ktoś usunął mój temat! Dranie! =.=

Właściwie pewnie dlatego, że ciągle była mowa o Poznaniu.
Apropo spotkania, udało się?

Bo temat był "Razem na woodstock" a nie "razem na woodstock - Poznań żyjemy" i pomyśleć że sam zostawiłem odnośnik na autostopem.net 8-) a temat o poznaniu macie tu / Jumbo
 
 
 
fafloczka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

staple napisał/a:
Dobra,nevermind(mam nadzieje, ze tego tez nie usuniecie)...z racji tego, ze jednak nie będę miała namiotu chciałam zapytać, czy ktoś z tej naszej tworzącej się ekipy wielkopolskiej nie ma może jednego wolnego miejsca LUB czy jeśli już kupie namiot, to może chciałby ktoś ze mną na te 4 dnia zamieszkać, bo nie lubię sama spać no i we dwójkę fajniej, zawsze można jeszcze pogadać;) dajcie znać jakby co tu albo na gadu (tylko chyba muszę nr jeszcze raz podać, bo posta z nim już nie ma) 9832946.


ja z kumpelą z chęcią cię przygarniemy,bo namiot mamy podobno duży, na 3 osoby :) nie widziałam go, ale Sandra twierdzi,że jest ogromny jak na 3 łepki :d
 
 
staple  
Forumowy prawiczek
dreadlocks forever


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 27
Skąd: poznań
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

o no to super, czyli nie grozi mi punkowe spanie pod gołym niebem;P
rotten_luck, to jak Twój namiot przemoknie, to wpakujemy się do fafloczki i jej kumpeli:D
 
 
 
fafloczka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

nie będziemy miały nic przeciwko ;P w kupie raźniej, kupy nikt nie ruszy :)
 
 
Oxford  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: prawie Poznań
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

Eff.. nie było mnie przy pręgierzu bo ostatnie wpisy raczej mówiły o tym, że nikt się nie pojawi, no a potem temat został potraktowany przez świętą inkwizycję...
A kiedy w ogóle planujecie jechać - tzn dzień i godz?
 
 
Pocahontas  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Poznań / okolice
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

my jedziemy w czwartek pociągiem o 13.20 - leci bezpośrednio do Kostrzyna. i spotykamy się 2 godz. wcześniej koło kfc na pkp ;-) jeśli ktoś chętny żeby dołączyc, to przybywajcie ;-)
 
 
Oxford  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: prawie Poznań
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

Hmm jeśli się wyrobię na czwartek to z chęcią; w innym przypadku dzień później. A propos u mnie też się z 2 wolne miejsca w namiocie znajdą gdyby ktoś jeszcze szukał.

Edit:
Jadę w czwartek, co do godziny to miło by się z kimś zabrać i jak widzę mamy w tej chwili dwie konkurencyjne grupy o 9 i o 13...hmm raczej bym się do 9 przymierzał. Mniejsza o miejsce na polu namiotowym; bardziej bym się martwił o przestrzeń życiową w pociągu :P
Co do rozbijania się w pobliżu - o ile się nie zagryziemy już w pociągu (heh :D) to jak najbardziej- zbudujmy sobie poznański obóz :)
  
 
 
staple  
Forumowy prawiczek
dreadlocks forever


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 27
Skąd: poznań
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

Oxford napisał/a:
Hmm jeśli się wyrobię na czwartek to z chęcią; w innym przypadku dzień później. A propos u mnie też się z 2 wolne miejsca w namiocie znajdą gdyby ktoś jeszcze szukał.


ja się właśnie dowiedziałam, że ekipa moja wybiera się w czwartek ale pociągiem normalnym jakoś koło 9 coś, bo się boją, że miejsca dobrego na polu nie znajdziemy;P no więc chyba pojadę z nimi i fafloczka z tego co wiem też;) jakby ktoś też chciał tym jechać to dajcie znać;)

aaa Oxford, jeśli rotten_luck zmieniłaby zadanie i nie chciała mnie w swoim namiocie, to ja chętnie;) tylko fajnie jakbyśmy się gdzieś niedaleko siebie rozbili.
 
 
 
rotten_luck  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 21 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

staple, to ja też się wezmę z wami tym normalnym ;)
 
 
 
Cherubin
Gość
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   30-go 3:30

Jest miejsce na 2 osoby, warunkiem jest tylko zjawienie się na czas pod lotniskiem
 
 
katarzynoslaw  
Forumowy prawiczek
katarzynoslaw


Dołączyła: 03 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

My się rozbijamy w lesie na górce za ASP, możecie tam wbić, tam jest najchłodniej w gorące dni 8-) Będziemy już od czwartku.

A co do wcześniejszych pociągów, to pytajcie się na pkp o bilety, bo my jedziemy z piły i nasz nie ma zniżek żadnych, dlatego jedziemy zwykłym pociągiem. No chyba, że w ogóle nie kupujecie biletów :mrgreen:
 
 
 
violl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: wlkp.
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

ja równiez jestem z wlkp. i ponoć wybieramy się w piątek rano ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group