Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
System of a Down

Czy chcesz żeby System of a Down pojawił się na Przystanku Woodstock 2012 ?
Tak
79%
 79%  [ 121 ]
Nie
11%
 11%  [ 18 ]
Nie mam zdania
9%
 9%  [ 14 ]
Głosowań: 153
Wszystkich Głosów: 153

Autor Wiadomość
FooRman  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Konin
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   System of a Down

Myślę że nie muszę przedstawiać tego zespołu :)
ale mimo wszystko :)



System of a Down to Amerykański zespół grający metal alternatywny. Debiutancką płytę wydali w 1998 roku i zatytułowali tak samo jak zespół czyli "System of a Down", charakteryzowały ją ostre metalowe riffy, ostry a zarazem łagodny śpiew, doskonale oddają uczucia, które drzemały w artystach. Drugą płytą, i zarazem tą która przyniosła im popularność była "Toxicity" wydana w 2001 r. Trzecią i moim zdaniem najbardziej niedocenioną płytą jest "Steal this album!" wydana w 2002/2003 r. Ostatnimi dwoma płytami były "Mezmerize" i "Hypnotize", słychać w nich było już lekką zmianę w artystach, te dwie płyty wydawały mi się łagodniejsze, lecz nadal trzymały ten specyficzny klimat tego zespołu. W 2006 roku zespół zawiesił swoją działalność. Artyści zajmowali się wtedy pobocznymi projektami. By wrócić w 2011 roku na scenę. Ostatnia trasa koncertowa pominęła Polskę, nie pozwólmy aby następna trasa pominęła Polskę. Sprawmy aby w następnej trasie uwzględniony został Przystanek Woodstock !!!

Oto kilka piosenek zespołu:

Chop suey
Aerials
Chop suey live
B.Y.O.B live
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   

Jestem na TAK! Super jak by zagrali na Woodzie 2012 to by bylo cos pieknego!
 
 
Tentative  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Kłobuck
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   

Gdzie System w Polsce tam i będę ja! Nie ma innej opcji.
Pięknie by było jakby wkońcu przyjechali.
TAK TAK TAK! :evil:
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   

Zauważylem dziwną zależność.Bardzo często jak pojawia się propozycja występu na PW zespolu (często jakoś tam bardzo znanego i uznanego),którego występ może rozsadzić festiwal ( w sensie przyciągnięcia na swój koncert nadmiernej ilości ludożerki),to jest to 1wszy post jakiegoś nowego użytkownika. Tak jakby starzy wyjadacze forum wiedzieli,że nie bardzo jest sens dyskutować wlaśnie o zespolach takich jak SOAD,RATM,Metallica,RHCP,Pearl Jam,U2,Slipknot,bo to marzenia ściętych glów...
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   

Zaznaczyłem "nie mam zdania", ponieważ z jednej strony bardzo chciałbym ich zobaczyć na żywo (po prostu przez sentyment do dawnych lat, gdy się ich namiętnie słuchało), ale z drugiej strony mocno obawiam się kolejnego nalotu ludzi, będzie po prostu za ciasno jak w tym roku.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   

Zasadniczo nie mam nic przeciwko nim, aczkolwiek dla mnie nie są jacyś fenomenalni. W związku z tym, zaznaczyłem " nie mam zdania ".
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   

kawał dobrej muzy, mocno grają, Serj ma bardzo mocny głos i chętnie bym zobaczyła ich na żywo. a tyle hołoty i bydła się nie zjedzie. jestem pewna. dlatego na tak :)
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 17 Paź, 2011   

Nigdy nie lubiłem głosu wokalisty, drażni mnie po prostu... Chociaż w pewnych kawałkach naprawdę lśni lecz takich moim gustem mało... Nie jestem entuzjastą soadu i szczerze? Jebie mnie to x] Róbta co chceta
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pon 17 Paź, 2011   

Obawiał bym się ,że organizacyjnie Owsiak nie dał by rady zbyt duży nalot fanów co mi nie odpowiada.
 
 
dominik2327  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Śro 19 Paź, 2011   

Myślę, ze nie przyjadą, chociażby z zasady którą sobie postawili po pierwszym i ostatnim pobycie u nas, kiedy to jako nieznany nikomu support Slayera zostali obrzucani żywnością i zgonieni ze sceny :D
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 19 Paź, 2011   

dominik2327 napisał/a:
Myślę, ze nie przyjadą, chociażby z zasady którą sobie postawili po pierwszym i ostatnim pobycie u nas, kiedy to jako nieznany nikomu support Slayera zostali obrzucani żywnością i zgonieni ze sceny :D


Yup,pewnie większość slyszala o tym incydencie.Wątek ten pojawia się podczas wywiadu przeprowadzonego w 2005 r. przez redaktora "Teraz Rock" B.Koziczyńskiego z Johnem Dolmayanem i można tam przeczytać,co następuje:

BK: Muszę z radością donieść, że nasz parlament potępił ostatnio tureckie ludobójstwo. Może więc - mimo złych wspomnień - wpadlibyście do Polski na koncert?

JOHN: Muszę przyznać, że nie koncentrowaliśmy się dotąd na Europie Wschodniej. I zadajemy sobie pytanie: dlaczego? Nie byliśmy w większości tych krajów: w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii.. Jeżeli masz na myśli złe wspomnienia z koncertu ze Slayerem, nie uważam że było zupełnie źle. Niektórzy widzowie reagowali negatywnie, ale było też mnóstwo zadowolonych fanów. Z 10 tys. nie podobaliśmy się może dwustu osobom. Kto wie, być może teraz nas uwielbiają (śmiech).

A sam Serj Tankian promując swoje solowe albumy,koncertowal w Polsce-o ile mnie pamięć nie myli-dwukrotnie.
 
 
vianam  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: zg
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

Uwielbiam ich, ale jednak jestem na nie. Możliwe, że znowu by się zjechało mnóstwo ludzi co by rozsadziło PW.
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 28 Paź, 2011   

Tak, Serj był w Polsce dwa razy i nawet powiedział, że koncerty w Sali Kongresowej należały do jednych z bardziej udanych.
Ale choć bardzo chciałabym zobaczyć ich na Woodstocku, w ogóle w Polsce, to jednocześnie jestem realistką i wiem, że nie przyjadą.
 
 
 
namida  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: EOP
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

Mało realne, ale bardzo bym chciała ich zobaczyć na żywo :D
 
 
Myersowa  
Forumowy prawiczek
"Go ahead and disagree!"


Wiek: 98
Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: z Ciemnej Dupy
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

Niech się zdarzy cud i niech przyjadą!!
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011   

Choć koncerty mają dość słabe, to moja obecność na ich koncercie jest obowiązkowa i cały czas czekam aż przyjadą do polski i sprawią mi tą przyjemność. Z drugiej strony Thunderpussy ma w sumie rację. System jest bardzo znanym zespołem, ale oni nie pościągają nam na woodstock dresów i panienek w szpilkach tak jak zrobiło to prodigy . Chyba... :P
 
 
Mashia  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 05 Wrz 2010
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

O tak, byłabym przeszczęśliwa, gdybym mogła ich usłyszeć. Jednak szczerzę w to wątpię. Chooociaż ... Różnie bywa. ; P
 
 
 
Brocha  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 05 Gru 2011
Posty: 15
Skąd: Słubice
Wysłany: Pon 05 Gru, 2011   

Nic nie pościagają, posciagalo to The Priodigy. Ludzie którzy nie sluchaja na codzien Rocka nie bd przyjezdzac na metalowy zespol. a ci ktorzy sluchaja to spolecznosc PW. Wiec takie gadanie jest naprawde jakas chora propaganda. Jestem ZA SOAD tworzy piekne arcydziela
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011   

Widzę, że Prodigy zasiało duże obawy w temacie ściągania znanych artystów. Nie popadajmy jednak w paranoje. SOAD to raczej muzyka typowo woodstockowa, nie trafiająca do praktycznie wszystkich jak to w przypadku TP. I przytaczając Broche, słuchacze SOAD'u to my. Jednak i tak mało realna propozycja ;)
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011   

Irytuje mnie wokal ... a muzyka nie robi żadnego wrażenia .
Nie chciałbym ich widzieć na woodstocku ponieważ jest wiele Większych zespołów , choć nie koniecznie znanych w gimnazjum
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011   

Kiedyś ich słuchałam, ale teraz niewiem czy bym chciała żeby przyjechali, chociaż gdyby przyjechali poszłabym na koncert z czystej ciekawości. Ale raczej wątpię żeby to się stało.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group