Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bad Religion
Autor Wiadomość
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   Bad Religion

Niesamowita załoga z USA, 36 lat na scenie, tysiące koncertów, ogromny dorobek płytowy. I nieustająca charyzma w graniu punk-rockowej muzy. Ciężko mi w ogóle dopuścić do siebie myśl że są ludzie siedzący w tym klimacie którzy o nich nie słyszeli - bo kapela to jednak niebywała ;))

[video]http://www.youtube.com/watch?v=v1PgiBpTtao[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=iCFgRdji_Hg[/video]
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

Jeden z niewielu punkowych zespołów, który mnie nie odrzuca. No i skojarzenie z grą Tony Hawk's Pro Skater 2 wywołuje u mnie nostalgię :). Byłoby super.
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

Ktos kto nie zna Bad Religion,to chyba nie siedzi w tym klimacie.Lubie ich posluchac,na zywo ich nie widzialem ,niestety.
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

Oczywiście że tak
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 21 Sty, 2015   

Widziałem ich na Jarocinie, ale jakoś mnie nie porwali, takie schematyczne granie, mała różnorodność w repertuarze a koncert zabrzmiał jakbym sobie płytę puścił na słuchawki. Ale niech zagrają, co mi tam.
 
 
 
barthg86  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 11
Skąd: Poznań/Piła
Wysłany: Śro 21 Sty, 2015   

Po stokroć tak!!! Właśnie punk rock w takim wydaniu najbardziej się mi widzi, melodyjny, z świetnymi tekstami i świetnym kontaktem z publiką. Co do kolegi wyżej, serio spodziewasz się po punkowej kapeli różnorodności muzycznej? ;) Znasz jakąś znaną kapele punkową o której możesz powiedzieć, że gra różnorodnie? ;) Tylko błagam nie mów, że Farben Lehre :P
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Śro 21 Sty, 2015   

Moim zdaniem też zagrali niezbyt przekonująco. O wiele lepiej wypadł wtedy Anti Flag.
Co do kapeli punkowej grającej różnorodnie to przychodzi mi na myśl Rancid.
 
 
barthg86  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 11
Skąd: Poznań/Piła
Wysłany: Śro 21 Sty, 2015   

Tylko, że Rancid tonie do końca punk rock, oni mieszają dużo gatunków, natomiast BR gra melodyjnego punk rocka niezmiennie od lat bardzo wielu. ;) Poza tym w punk rocku nie chodzi chyba o różnorodność muzyczną, od tego są inne gatunki. BTW. Taki Slayer też od zawsze gra tak samo i ciężko to traktować jako zarzut ;)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 21 Sty, 2015   

Ktoś pół żartem,pół serio,o Bad Religion kiedyś powiedział,że "to zespół,który w kółko jedną piosenkę,ale za to jaką fantastyczną...". Miałem przyjemność widzieć panów na żywca i nie mam zastrzeżeń nie licząc takiego,że mają tak bogaty repertuar iż poczułem niedosyt w związku z tym,że nie zagrali tak wiele wałków,na które czekałem.
 
 
pietropavlovsks  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

Też widziałem ich na żywo i miałem podobne odczucia, co milan. Jak przyjadą na Przystanek - będę pod sceną.
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

Strasznie nudzili w Jarocinie. Można grać punk, można nie grać różnorodnie, ale musi to mieć jakiś ogień, jakieś pierdolnięcie, a BR niestety na tamtym koncercie pokazali, że tego nie posiadają.
 
 
 
barthg86  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 11
Skąd: Poznań/Piła
Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

Może mieli akurat jakiś słabszy dzień, starczy spojrzeć na ju tubie na ich nagrania koncertowe i ciężko im cokolwiek zarzucić, nie są to zdecydowanie koncerty na zasadzie - wychodzimy, gramy co mamy i zwijamy się, mają też już sporo lat na karku więc ciężko też wymagać od nich energii 20latków. ;) Ponadto jedyną znaną na świecie punkową kapelą która na Woodzie grała to był jedynie Anti-Flag a to trochę malutko....
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

barthg86 napisał/a:
Może mieli akurat jakiś słabszy dzień, starczy spojrzeć na ju tubie na ich nagrania koncertowe i ciężko im cokolwiek zarzucić, nie są to zdecydowanie koncerty na zasadzie - wychodzimy, gramy co mamy i zwijamy się, mają też już sporo lat na karku więc ciężko też wymagać od nich energii 20latków. ;) Ponadto jedyną znaną na świecie punkową kapelą która na Woodzie grała to był jedynie Anti-Flag a to trochę malutko....


To ja co nie słucham punka i uważam, że jakby go nie było na woodzie to nic złego by się nie stało wiem, że grało dużo więcej znanych punkowych zespołów, chociażby Sham 69...
 
 
 
barthg86  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 11
Skąd: Poznań/Piła
Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

No fakt, zapomniałem o Sham 69, ale to i tak ciągle nie wiele, ja też nie słucham różnych gatunków muzycznych które są na Woodzie, ale zawsze jestem za zapraszaniem znanych marek innych gatunków muzycznych. W przypadku punka jest się w stanie za stosunkowo niewielkie pieniądze w porównaniu z gwiazdami innych gatunków ściągnąć od czasu do czasu coś znanego...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

barthg86 napisał/a:
No fakt, zapomniałem o Sham 69, ale to i tak ciągle nie wiele, ja też nie słucham różnych gatunków muzycznych które są na Woodzie, ale zawsze jestem za zapraszaniem znanych marek innych gatunków muzycznych. W przypadku punka jest się w stanie za stosunkowo niewielkie pieniądze w porównaniu z gwiazdami innych gatunków ściągnąć od czasu do czasu coś znanego...

To ja powiem inaczej - w większości przypadków to punka nie lubię i jak dla mnie idealnym kompromisem jest fakt, że jest go dużo na Krysznie ;)
 
 
 
barthg86  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 11
Skąd: Poznań/Piła
Wysłany: Pon 16 Mar, 2015   

W czasie Woodstocku grają na festiwalu w Finlandii:
http://www.lastfm.pl/fest...+Porispere+2015

Będą więc bliziutko :)
 
 
antyk  
Forumowy prawiczek
Pora Na Przygodę!

Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 33
Skąd: Blisko Ukrainy :)
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Ja jestem na tak :))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime