Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Autografy
Autor Wiadomość
Rodrigo  
Forumowy prawiczek
i tak wszyscy umrzemy

Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 26
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   Autografy

Witam, chciałem się zapytać jak ma się sprawa z otrzymywaniem autografów na Przystanku, czy odbywa się to oficjalnie, tzn. artyści sami wychodzą do ludzi, czy też trzeba ich złapać "na dziko"? Są jakieś rewiry gdzie najłatwiej jest ich spotkać, no i w jakim stopniu zwykły śmiertelnik niezwiązany z jakimikolwiek woodstockowymi strukturami może nawiązać choćby najmniejszy kontakt z występującymi (zamienić parę słów, przybić piątkę)? Myślę tu głównie o Dużej Scenie, gdyż jak zdążyłem zaobserwować, na Małej Scenie /ASP relacje widzowie-uczestnicy są bardziej ścisłe ze względu na kameralny charakter miejsca.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Hm... Jeśli o to chodzi, to raczej czystym przypadkiem możesz złapać na polu, jak chodzą i oglądają jak Przystanek wygląda z dołu. Nigdy nie słyszałem o tym, żeby była taka strefa, z drugiej strony nigdy się tym nie interesowałem. Nie wydaje mi się, żeby coś takiego istniało. Tak więc tylko przypadek może Ci w tym pomóc.
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   

z moich obserwacji to bardziej zależy od wykonawcy, jak są sławni i sodówka uderza do głowy to jest całkiem inaczej niż, jeśli zespół dopiero zdobywa swoją publikę
na PW`10 bez problemu można było sobie pogadać z chłopakami z Jumanji (ale to tylko było na scenie u Kriszny) [co i tak mnie zaskoczyło, że mnie Piotrek zapamiętał i znalazł na NK<lol>] ale np Łąki Łan po koncercie też zszedł pogadać z publiką po swoim koncercie, tam na prawo od sceny, gdzie był punk rzeczy zgubionych-znalezionych (czy jak to tam się nazywało...)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group