Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kefir
Pią 09 Lis, 2012
Desanty
Autor Wiadomość
sven774  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   Desanty

Planuję w tym roku pierwszy raz pojechać na woodstock :P i z tego co słyszałem to wielu ludzi wyraża tylko pozytywne opinie na temat ludzi tam. Jak to jest naprawdę?
Poza tym: jak w temacie, jak mają się spodnie moro+desanty do irokeza i czy punki, skini i reszta by się za coś takiego nie przyczepili? :P Nie chcę kupować glanów specjalnie na wooda, poza tym nie przepadam za nimi.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   

Możesz przyjść przebrany nawet za krzyżówkę banana z dinozaurem i nosić na stopach pięciolitrowe butelki wody napełnione wodą i rybkami i nikt się nie przyczepi xd O ile będziesz o te rybki dbać i nie dręczyć xd
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   

Zgadzam się jak najbardziej z przedmówcami. :) Wygląd to tam sprawa mało istotna raczej, nie słyszałam o jakichś nieprzyjemnych przypadkach odnośnie tego. :P Poza tym wiem ze swojego doświadczenia, że na polu naprawdę nawet samemu się nie zwraca na to uwagi i nosi się co popadnie, liczy się by dojść na koncert, poznać kogoś nowego, napić się czy zapalić, co kto lubi <haha> Miałam tam taki moment, gdzie nawet nie czesałam włosów i chodziłam z naturalnym irokezem <rotfl3> Więc śmiało przyjeżdżaj i się niczym nie przejmuj, zapewniam Cię, że Woodstock to jedna z najlepszych rzeczy na świecie. :D:D
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Ten temat jest na poważnie?
Jak dla mnie możesz się wysadzić w powietrze bylebyś nie przyjechał.
Nienawidzę jebanych przebierańców,którzy swym wyglądem próbują się wkupić w jakąś grupę.
Nie przepadasz za czymś takim to na co Ci to? Możesz przyjechać japonkach bylebyś się w tym dobrze czuł,a nie żeby inni Ci poklaskiwali.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Ej ej ej, spokojnie :D Mu chodziło o to, że nie przepada za glanami, może niewygodne ;p I może się martwi, że właśnie ktoś będzie patrzeć na takie rzeczy i połączenia ;p Nie trzeba od razu z siekierą lecieć :D

Swoją drogą i tak krótkie spodenki i na bosaka najwygodniej, a jak już tłoczno i pojawia się ryzyko wdepnięcia np w puszkę, chociaż na bieżąco jest sprzątane przez meneli na złom, to np w kapciach albo tenisówkach :D Ja tam musiałbym być masochistą, by w taki upał ciągle w długich spodniach i desantach czy glanach łazić xd *Pomija, że podczas pierwszego woodstocku przez 4 dni glanów nie zdjął, bo to było z powodów aprowizacyjnych xd *

Jeszcze chłopak pomyśli, że zjadamy żywcem, nie pojdzie, i co będziemy wtedy jeść xd

W sumie japonki chyba też byłyby niewygodne, obcierają palce :D
 
 
sven774  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

19kojot91 napisał/a:
Ten temat jest na poważnie?
Jak dla mnie możesz się wysadzić w powietrze bylebyś nie przyjechał.
Nienawidzę jebanych przebierańców,którzy swym wyglądem próbują się wkupić w jakąś grupę.
Nie przepadasz za czymś takim to na co Ci to? Możesz przyjechać japonkach bylebyś się w tym dobrze czuł,a nie żeby inni Ci poklaskiwali.


Człowieku, ogarnij życie. Gdzie ja napisałem, że się 'wkupiam' w grupę? Nie przepadam za GLANAMI i chyba wyraźnie napisałem, że nie mam zamiaru w nich jechać. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś nie musiał pisać takich zbędnych komentarzy.
A jeśli mówisz o irokezach to teorytycznie masz rację, bo nigdy takiego nie miałem, bo uważam, że DLA MNIE, PODKREŚLAM DLA MNIE, bez sensu jest robienie irokeza na jeden koncert, bo poza nimi wolę normalne włosy. I żebyś się nie przyczepił: NIE POWIEDZIAŁEM, ŻE GARDZĘ LUDŹMI Z IROKEZAMI POZA KONCERTAMI tylko, że MI, OSOBIŚCIE, DLA MNIE, JEŚLI JA BYM MIAŁ by to nie odpowiadało. Na woodstock chcę mieć i tyle.

I skoro ty najeżdżasz na mnie to powiem coś takiego: wszyscy mówią, że na woodstocku są sami pozytywni ludzie. NIE BYŁEM TAM, ALE JAK DLA MNIE TO MOŻESZ SIĘ WYSADZIĆ W POWIETRZE BYLEBYŚ NIE PRZYJECHAŁ :)

P.S.
A jeśli mówiłeś o moro i desantach to 'bawię' (bawię, bo wielu uważa to za dziecinny sport) się w ASG i ten ubiór nie jest mi obcy.
  
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Kojot jest pozytywnym człowiekiem, źle zrozumiał pewnie i tyle, luuudzie, spokojnie :D Napijcie się :D Najlepiej na ućtoku bo obaj przyjedźcie :D
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Kojot jest pozytywnym człowiekiem, źle zrozumiał pewnie i tyle, luuudzie, spokojnie :D Napijcie się :D Najlepiej na ućtoku bo obaj przyjedźcie :D


<haha>

Najlepiej przyjedź i sam się o wszystkim przekonaj, z naszej strony złego słowa raczej nie usłyszysz, tj. nie przeczytasz. :D
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Melissa napisał/a:
bolczita, no dokładnie.;) Zazwyczaj jak już coś idzie to o takie głupoty jak kiedy nie chcesz się podzielić fajką czy tam trukiem,ale żeby ktos kogoś za wygląd to nie widziałam ani nie słyszałam.Chyba,że jesteś dziewczyną i nie odwzajemniasz uczucia mężczyzny który cie zaczepi.;p Wszyscy są pozytywnie nastawieni,uwierz.Mnie samą woodstock zaskoczył i wszystkie uprzedzenia,które uszłyszałam wczesniej okazały się bzdurą.Wooda trzeba przeżyć,a waarto.:)


I to najlepiej nie raz, to już jak nałóg. :D

Będzie na pewno dobrze, zresztą wiesz, nasze opinie mogą Ci się wydawać subiektywne, bo ile ludzi, tyle zdań, dlatego nasza opinia to dla Ciebie tylko jakaś część tego co tam się dzieje, bo każdy wszystko inaczej przeżywa i odbiera przecież. :)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Tylko uważaj na żarcie od kriszny xd
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Woodstock to jedna z najlepszych rzeczy które mogły się przydarzyć Polsce! :D
Jedź i to na jak najdłużej :D Na pewno jesli jestes pozytywnym człowiekiem to Ci sie tam spodoba!
Co do ubioru... Na Woodstocku jest wszystko.. Nikt sie do nikigo nie przyczepia, ewentualnie jesli ktos jest na prawde fajnie ubrany to jeszcze zdjecie sobie beda chcieli zrobic :D
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Jak dla mnie to możesz mieć na sobie nawet stringi Borata, na nogach gumofilce a na głowie różowe dredy :D nie potrzebnie się przejmujesz - to Woodstock a nie rewia mody :)
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Tylko uważaj na żarcie od kriszny xd


Też mnie ostrzegano, ale mój organizm daje radę. Jedynie co, to jest baardzo syte! Z koleżanką wspólnie nie zjadałyśmy całego talerza, jak nikt z Woodstockowiczów nie chciał, to dokarmiałyśmy pieska, który znajdował się gdzieś w pobliżu zawsze dziwnym trafem. :D Poza tym gastronomia ma wysoką ofertę, Lidl na polu, przyjaźni sąsiedzi, nikt z głodu nie zginie, można wybrzydzać ile się chce. <haha>
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Psujesz straszenie jedzeniem krisznowców xd Warto dodać szeroką gastronomię w drodze na miasto, na mieście, inne sklepy itd, akurat od gastronomii na polu sto razy lepsze są knajpy, bary i restauracje przy drodze ;p

Jak masz jakieś konkretniejsze pytania jak jest i czego się spodziewać, to pytaj :D
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Tak czy siak wybór jest jeśli o to chodzi :D Sprzeczać się nie będę, bo na łudstoku nie jadam, to kieruję się w tym przypadku tym, co ludzie mówią i gdzie wolą chodzić ;p Ta jedna kwestia jest więc ustalona, z głodu się nie umrze, nawet nie mając grosza przy duszy xd
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Dokładnie! Ja do miasta dotarłam tylko raz mimo wielu zamiarów :D Mimo wszystko jakiś chleb z lidla i papkowaty serek topiony smakowały mi wyśmienicie! Każdy coś dla siebie znajdzie na pewno, a co do jedzenia na mieście właśnie, w przyszłym roku rekreacyjnie chętnie się przejdę. <haha> No kurczę, Woodstock jest urokliwy pod każdym względem, nie umiem nawet opisać, jak uwielbiam te miejsce! :D:D
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Muszę w przyszłym roku tyle rzeczy zobaczyć i spróbować! Jedzenie na mieście, park, jezioro, całe mnóstwo atrakcji. :D Niby główne miejsce: festiwal na polu, a można tyle zobaczyć! :P
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Nie zapominaj o mieście ruin ;p I wilkach oraz sarenkach ;d
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Postaram się o niczym nie zapomnieć, jednak wydaje mi się, że największą atrakcją będzie dla mnie jedzenie w mieście, uwielbiam jeść <rotfl3> <rotfl3>
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

sven774 napisał/a:
Człowieku, ogarnij życie. Gdzie ja napisałem, że się 'wkupiam' w grupę? Nie przepadam za GLANAMI i chyba wyraźnie napisałem, że nie mam zamiaru w nich jechać. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś nie musiał pisać takich zbędnych komentarzy.
A jeśli mówisz o irokezach to teorytycznie masz rację, bo nigdy takiego nie miałem, bo uważam, że DLA MNIE, PODKREŚLAM DLA MNIE, bez sensu jest robienie irokeza na jeden koncert, bo poza nimi wolę normalne włosy. I żebyś się nie przyczepił: NIE POWIEDZIAŁEM, ŻE GARDZĘ LUDŹMI Z IROKEZAMI POZA KONCERTAMI tylko, że MI, OSOBIŚCIE, DLA MNIE, JEŚLI JA BYM MIAŁ by to nie odpowiadało. Na woodstock chcę mieć i tyle.

I skoro ty najeżdżasz na mnie to powiem coś takiego: wszyscy mówią, że na woodstocku są sami pozytywni ludzie. NIE BYŁEM TAM, ALE JAK DLA MNIE TO MOŻESZ SIĘ WYSADZIĆ W POWIETRZE BYLEBYŚ NIE PRZYJECHAŁ :)

P.S.
A jeśli mówiłeś o moro i desantach to 'bawię' (bawię, bo wielu uważa to za dziecinny sport) się w ASG i ten ubiór nie jest mi obcy.



Zawsze mam ubaw, gdy ktoś każe mi czytać ze zrozumieniem,a sam tego nie robi:)

Pisze o ogóle przebieranek(nie chodzi mi tu o przebranie się za Vikinga czy coś takiego) i zadawaniu głupich pytań, czy mogę ubrać to,a jak to pasuje do tego i czy komuś się to spodoba...
Co Cie to obchodzi, jak ktoś będzie na to patrzył? Podoba się Tobie to to zakładasz, jeśli uważasz,że wygląda to śmiesznie bądź jest nie praktyczne/nie wygodne to tego nie zakładasz. Jak dla mnie to jeśli chodzisz na co dzień np. w różowej koszuli i nosisz tlenione blond włoski(to taki przykład,żebyś znów się czasem nie przyczepił) to na woodstock przyjedź ubrany tak samo.


I ja z szczerej chęci pomocy radzę Ci, przyjedź w adidaskach/trampkach i oszczędź nogi, chyba,że lubisz kiszonkę :P
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Ale desanty przyda się zabrać na niektóre koncerty :D Chociaż w pogo i na bosaka idzie wytrzymać... jeśli ktoś się zagapia tak jak ja pod barierkami u kriszny xd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group