Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc przy budowie woodstock
Autor Wiadomość
Wiking  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   Pomoc przy budowie woodstock

Od ostatniego wooda noszę się z zamiarem pomocy przy budowie woodstock 2012 :-) , lecz nigdzie nie mogę znaleźć inforacji na ten temat. nie mam pojęcia czy to trzeba się gdzieś zapisać czy po prostu pojawić w lipcu :shock: itp. Możecie pomóc?
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to Pokojowy Patrol.
 
 
 
Wiking  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

w dziale PP nie mogłem znaleźć nic o pomocy przy budowie, piszą tylko o pomocy na samym woodzie. a drugi problem jest taki że 18tka cyka mi tuż po wakacjach i nie moge się zaciągnąć... a jednak zależało by mnie na tym ;/
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 16 Lis, 2011   

Woodstock nie buduje przypadkiem zewnętrzna firma ?
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

Przystanek a dokładniej scenę budują: Trias (100% montują oni światła) i Staff o ile się nie mylę. Są to firmy prywatne. Jako osoba fizyczna chcąca prcowac na PW przy scenie musisz zapisac się do PP i przejśc ich szkolenie. Kolejnym krokiem jest zapisanie się do tzw. Kwaterki Przystankowej. Jest to grupa ok 15 osób zajmująca się sprawami przygotowawczymi: pola / zaplecza / zajmują się drobnymi sprawami przy scenie / są wyznaczane także nocne warty by pilnowac sprzętu. Zapisy kończą się gdzieś końcem maja, zaś na polu trzeba byc ok 2-2,5 tyg przed PW jak i zostac po nim najlepiej do końca porządków. W trakcie Woodstocku natomiast musisz byc zapisanym do jednej z grup np.: scena, interwencja, lotni.

W PP są godziny pracy gdzie ominą Cię koncerty jak i godziny wolne w, których możesz robic na co masz ochotę. Oczywiście w ramach ROZSĄDKU.

Kolejną sprawą jest bezwzględny zakaz picia alko.

Zaś gdy wpadniesz w lipcu to nie wejdziesz nawet za taśmę odgradzającą teren. Jedynie swoi są wpuszczani.


PS. Dopiero teraz widzę, że masz 16 lat. Zapomnij minimum wymagane jest 18 przeżytych wiosen ;p
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group