Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co wam ukradli?
Autor Wiadomość
stiffi11  
Forumowy prawiczek
stiffi11

Wiek: 34
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Lubuskie
  Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   Co wam ukradli?

W niedzielę tuż przed wyjazdem ktoś pociągnął mi telefon z namiotu,spałem trzymając go w ręce <zly> ,zgłosiłem kradziesz pózniej na policję,ale wątpie czy to coś da...tyle zajebistych,fotek,wspomnień.. :((
Ukrali mi też płaszcz przeciwdeszczowy,koszulkę,reklamówkę z piwem i parę innych drobiazgów..
A wam?

[ Dodano: Pon 06 Sie, 2012 ]
kradzież*
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Nic mi nie ukradli. Czytając twojego posta odnoszę wrażenie że twój telefon tani mnie był, wiem że każdy ma aparat ale żeby był przyzwoity przyda się coś więcej niż 3 mpx. Po co brać nowe telefony. Można wziąć starsze sprzęty. W mojej 17 osobowej grupie nikt nie został okradziony. Niestety ten sukces poparty jest przykrymi doświadczeniami, więc uczmy się na błędach.
 
 
 
stiffi11  
Forumowy prawiczek
stiffi11

Wiek: 34
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

nokia c5,nic specjalnego,tylko fotek mi szkoda
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Kumplowi z Węgier ukradli aparat za kilka tysięcy , gdy spał z namiotu.
 
 
 
Anciak  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Trampki! :D
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Znajomemu, który 'rozbił' się obok ukradziono plecak i saperkę. Ale on sam sobie był winien. Zapomniał części stelaża i nie mógł się rozbić namiotu, więc zrobił prowizorkę i wolał spać w śpiworze pod plandeką. A plecak ukradziono mu jeszcze w nocy z środy na czwartek.
Spotkałem też kolesia, który tak na uctoku 'szalał', że w niedzielę rano został z pożyczoną bluzą i spodenkami od swojej byłej ;] Skradziono mu nawet buty ze skarpetkami ..
 
 
 
LordV  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

mi nic nie zginelo. ale przy odrobinie ostroznosci chyba kazdy moglby uchronic sie przed zlodziejami. tym bardziej, ze widac ich z daleka. to nie woodstokowicze kradna tylko opryszki, ktorych sciaga na festiwal jedynie mozliwosc łatwego łupu..
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Nam tylko ukradli saperkę i buty kumpla, dobry tydzień przed rozpoczęciem woodstocku.. Ktoś się ładnie wygimnastykował, żeby to zrobić, gdyż rzeczy leżały koło kumpla w namiocie. A jego sen też do najcięższych nie należy, ale no, było minęło :D. Potem była już nas za duża grupa, żeby mogło się coś takiego wydarzyć. Każdy miał oko na namioty innych, więc nie było problemów.
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

nam nic nie ukradli, kumpel tylko rozbił się gdzieś i zapomniał gdzie xD wszystko zostawił w namiocie, więc coś pewnie mu powineli ;p
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Kradzieżą tego nazwać chyba nie można, bo jak zmokłam po praz pierwszy zostawiłam rozłożoną bluzę na namiocie znajomych żeby wyschła. Ale jak durna pipa zapomniałam, przed wyjazdem sobie przypomniałam ale jej nie było:D

Poza tym żadnych innych straconych rzeczy. :)
 
 
locker  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Czteropak. Ale na zdrowie, temu komuś : D
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Zostawiłem moją zajebistą koszulkę na namiocie żeby wyschła i poszedłem spać... głupi byłem...

Okazja czyni złodzieja....
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Wszystkie skarpety. Nosz kurwa <szok> Dobrze, że kumpel miał zapas. Ale i tak nogi odparzone bo brakło
 
 
spanielop  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno !


Wiek: 29
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 16
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Nie wiem czemu ani po co ale ktos mi ukradl szczoteczke do zębów ! ;(
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Może po to by znaleźć murzyna, wsadzić mu szczoteczkę do d, zrobić zdjęcie... ale zapomniał oddać?:D Wiem, mam kiepskie poczucie humoru i gust:D
 
 
Chronic  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 10
Skąd: żory
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Mi zawinęli pieniądze na paliwo dla kierowcy ( tam i spowrotem) czyli jakies 90 zł, a najlepsze że nic poza tym nie zgineło, choc pieniądze były w portfelu a portfel w Bagu, w którym też był telefon i inne wartościowe rzeczy... ktoś nie miał na bilet powrotny, więc sobie pożyczył w taki nie najmilszy sposób
 
 
shaggy  
Forumowy prawiczek
Nie piję denaturatu. Przed północą..


Wiek: 30
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 32
Skąd: Lipowiec
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Hah:)
Znajomym z Kielc ktoś ukradł konserwę, pasztet i film do aparatu, który był w aparacie :D
pomimo tego że w namiocie było sporo cennych rzeczy.
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Wszystko? 200zł, namiot, używki, 6 win, 2 litry wódki, koc, ciuchy ? xD

Edit: poza tym fajna sytuacja i pozdrowienia wielkie dla tego typa.
Siedzę z przyjaciółką na in extremo, śmiejemy się, przed nami piwo i winko... Podchodzi koleś schyla się i idzie dalej z winem w ręku jakby nigdy nic tylko kroku lekko przyspieszył.
Przyjaciółką do mnie "ej ten koleś Ci wino wziął" a ja tak patrze ze zdziwiłem nie byłem w stanie nic powiedzieć prócz "no co Ty pierdolisz oO to czekaj chwile."
Idę za typem wołam "ej stary to moje wino jest, wiesz?" oddał mi bez słowa i z kamienną twarzą nawet się nie zatrzymując poszedł dalej... Rozbawilo mnie to jak cholera więc pozdrawiam ;D
  
 
 
 
butalbital  
Coś już napisał


Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 84
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

nic, mnie jak i znajomym, nawet jak zostawiałam buty, ręczniki i koszulki do wyschnięcia. <:
 
 
M.  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 41
Skąd: stąd
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

U nas nie zginęło nic, zresztą złodzieje ciężko by mieli - duża wioska, zawsze ktoś zostawał i do tego zaprzyjaźnieni sąsiedzi chyba z każdej ze stron. Według mnie to najlepsza i najpewniejsza ochrona przed złodziejami. Nawet pranie po 3 dni wisiało, buty przed namiotami i jedzenie czy picie zostawione na środku obozowiska. Po kilku dniach zapomniałam już nawet, że ktoś coś mógłby ukraść.. ;-)
 
 
Novi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 19
Skąd: co
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

U nas w obozie (było nas troche) skradziono 2 pary glanów i śpiwór, a ja wyszedłem chyba najgorzej bo zabrali mi 2 pary majtek, 2 pary skarpetek i kubek ;O
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi