Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mój pierwszy raz
Autor Wiadomość
chain
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   Mój pierwszy raz

Cześć wszystkim. Pierwszy raz wybieram się na Woodstock, w tym przypadku na pole Toicamp i generalnie nie wiem czego się spodziewać. Nie żeby nikt z moich znajomych wcześniej tam nie był, ale zawsze mogę zasięgnąć waszej opinii.

Primo: Wielu ludzi rok temu narzekało na Toicamp, mimo to, zdecydowałem się na to pole. Dobry wybór, czy zły? Przeszkadza to jakoś znacząco w integracji? Z doświadczenia z tą firmą wiem, że alko (w moim przypadku wódki) nie wniosę na teren pola (wiem, że nie kupię jej też na terenie imprezy, poza monopolem przy rzece gdzieś daleko).

Secundo: Gdzie najlepiej i w miarę najtaniej się stołować?

Nr 3 :D - co w ogóle można kupić w Lidlu na festiwalu?

nr 4 - jak kształtują się ceny alkoholu na miejscu?

nr 5 - nie mam ekipy he,he
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   Re: Mój pierwszy raz

chain napisał/a:
Cześć wszystkim. Pierwszy raz wybieram się na Woodstock, w tym przypadku na pole Toicamp i generalnie nie wiem czego się spodziewać. Nie żeby nikt z moich znajomych wcześniej tam nie był, ale zawsze mogę zasięgnąć waszej opinii.

Primo: Wielu ludzi rok temu narzekało na Toicamp, mimo to, zdecydowałem się na to pole. Dobry wybór, czy zły? Przeszkadza to jakoś znacząco w integracji? Z doświadczenia z tą firmą wiem, że alko (w moim przypadku wódki) nie wniosę na teren pola (wiem, że nie kupię jej też na terenie imprezy, poza monopolem przy rzece gdzieś daleko).

Secundo: Gdzie najlepiej i w miarę najtaniej się stołować?

Nr 3 :D - co w ogóle można kupić w Lidlu na festiwalu?

nr 4 - jak kształtują się ceny alkoholu na miejscu?

nr 5 - nie mam ekipy he,he


Wódkę kupisz w mieście zanim się zacznie prohibicja bez problemu, ale nie wniesiesz jej na ToiComp (chyba że gdzieś głęboko w plecaku jak 1 raz będziesz wchodzić). Ochrona trzepie.

Stołować się tanio - LIDL, spoko żarcie jest teraz też w Gastro (2 i 3 lata temu była masakra).

To co w normalnym LIDLu, poza mocniejszym alkoholem, nawet trochę rzeczy co nie ma w typowych miejskich lidlach ;)

puszka 5, nalewak 4, Argus normalnie, w TESCO tanie żubry i kasztelany

PatoWioska Wikingów, polecam
 
 
Larry  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

Cytat:

Secundo: Gdzie najlepiej i w miarę najtaniej się stołować?

Ja tam lubię żarcie w wiosce krysznowców (coś na kształt obiadu, ostatnio chyba za 7pln) ale nie wszystkim to odpowiada :D . No i... na wszelki wypadek miej przy sobie papier toaletowy, niektórzy źle to przyjmują chociaż ja akurat problemów nigdy nie miałem.
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

Larry napisał/a:
Cytat:

Secundo: Gdzie najlepiej i w miarę najtaniej się stołować?

Ja tam lubię żarcie w wiosce krysznowców (coś na kształt obiadu, ostatnio chyba za 7pln) ale nie wszystkim to odpowiada :D . No i... na wszelki wypadek miej przy sobie papier toaletowy, niektórzy źle to przyjmują chociaż ja akurat problemów nigdy nie miałem.


Kryszna dobra. Dużo błonnika (jak ktoś je samo mięcho itp. to istnieje ryzyko intensywnego srania) do tego lekkostrawne i mało tłuste. Chyba najzdrowsze na całym woodzie, bo reszta smażona nie wiadomo jak długo na tym samym tłuszczu.

Ale pierogów nie odmawiam :)
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

Kryszna wymiata, braliśmy po kilka zestawów i szamało się całymi dniami. Kaszka (tak, kaszka?) była najlepsza.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

Ja nie przepadam za Kriszną. Jem tylko kulkę i chipsy, ale i tak potem wychodzę najedzona xD

Gastro polecam - jak dobrze trafisz, masz taką porcję, że na cały dzień starcza :3
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

Ossie napisał/a:
Ja nie przepadam za Kriszną. Jem tylko kulkę i chipsy, ale i tak potem wychodzę najedzona xD

Gastro polecam - jak dobrze trafisz, masz taką porcję, że na cały dzień starcza :3


Ja tylko ryz i chipsy :D kulke i gulasz oddaje
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

Topic jest o zagubionym świeżaku który zbiera info a nie o krisznie i przygodach miłosnych,nie spamujcie
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

Mela napisał/a:
[color=green]Topic jest o zagubionym świeżaku który zbiera info a nie o krisznie i przygodach miłosnych,nie spamujcie[/color]


no niech wie jakie dobre xD
 
 
chain
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

Ossie napisał/a:
Ja nie przepadam za Kriszną. Jem tylko kulkę i chipsy, ale i tak potem wychodzę najedzona xd


Kulkę?

Larry napisał/a:
na wszelki wypadek miej przy sobie papier toaletowy, niektórzy źle to przyjmują chociaż ja akurat problemów nigdy nie miałem.


Stoperan ftw.
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

jedziesz pierwszy raz, szukasz ekipy i taniego jedznia, to po co toi camp, szkoda kasy na niego, dołącz do wikingów a pewnie z opini tu pisanych nie będziesz żałować
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

Powiem tak - za pierwszym razem też wzięłam toi camp. A rozbiłam się normalnie na polu :P Dla nowicjiusza, który jedzie sam to trochę wygodniejsze, bo za pierwszym razie nie wiadomo co i jak - gdzie naładować telefon, jak przypilnować rzeczy, może też się wstydzić kąpać przy wszystkich :P
 
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   

Koło gastro przy dużej scenie są płatne kabiny prysznicowe z ciepłą wodą jeśli ktoś potrzebuje nieco więcej prywatności przy kąpieli. Zaś co się tyczy depozytu, a raczej jego braku, to najlepszym rozwiązaniem jest nie zabieranie nic cennego. Najcenniejszą rzeczą jaką zabrałem w tamtym roku (poza samym namiotem) był smartfon, który zgubiłem już w pociągu do Kostrzyna. :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group