Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Shpongle

Shpongle na XIX Przystanku Woodstock
Tak
75%
 75%  [ 3 ]
Nie
25%
 25%  [ 1 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   Shpongle

Co powiecie na zespół - Shpongle.
Według mnie jest to jeden z najlepszych zespół z gatunku psybient,ambient,psychedelic. Moim marzeniem jest zobaczyć ich na Przystanku Woodstock, późną ciepłą nocą, i poczuć tą wspaniała energie, którą przesyłają ze sceny wszystkim ludziom. Nie wspominając o przecudownym show podczas koncertów.
Coś o zespole Shpongle:
Jedna z najbardziej znaczących grup muzycznych grających psychedelic ambient powstała w 1996 roku. Jest to projekt dwóch muzyków – Simona Posforda i Raja Ram. Muzykę, którą grają sami określają jako „ambient psy”. W swoich utworach łączą cyfrowe brzmienia tworzone przez Posforda i elementy grane na fletach przez Raja Ramę. Dodatkowo często wspierają się instrumentami i brzmieniami etnicznymi z różnych stron świata.
(Źródło:Lastfm)

Jakie są wsze opinie na temat tego zespołu?

Kilka piosenek:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Tow8WBuX1wc[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=VREsnmhFmlQ[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ZNKS2ohqEAc[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=8fTwkG87hG4[/video]

Tutaj koncert zespołu Shpongle:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Wp2rW-rNgC0[/video]
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   

oooooooooooo... czyżby ktoś się interesował grzybami? kaktusami? :D jestem na tak :P
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   

Smętne, niekoncertowe i monotonne. Aż te pierwsze utwory brzmią tak samo. Nuda. Strata czasu na scenie. Czy do posłuchania sobie w domu dla entuzjastów to nie wiem.
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   

Aras666 napisał/a:
oooooooooooo... czyżby ktoś się interesował grzybami? kaktusami? :D jestem na tak :P


Czasem dobrze udać się w daleką podróż, tam gdzie inni nie są w stanie dotrzeć ; >
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 01 Lut, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Smętne, niekoncertowe i monotonne. Aż te pierwsze utwory brzmią tak samo. Nuda. Strata czasu na scenie. Czy do posłuchania sobie w domu dla entuzjastów to nie wiem.


panie, nie wiesz co mówisz :D

Buki napisał/a:
Aras666 napisał/a:
oooooooooooo... czyżby ktoś się interesował grzybami? kaktusami? :D jestem na tak :P


Czasem dobrze udać się w daleką podróż, tam gdzie inni nie są w stanie dotrzeć ; >


oj, dogadalibyśmy się :D
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Pią 01 Lut, 2013   

Aras, w takim razie jesteśmy umówieni na odkrywczego tripa podczas trwania festiwalu, może znajdziemy jakieś szamanki. W ogóle to myślę,a by w tym roku stworzyć szamańską wioskę ; >
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 01 Lut, 2013   

Z mojej strony: tak dla takiej muzyki, nie dla grzybków ;]
Ogólnie to trochę nie fair jest sposób w jaki ludzie odbierają goa, psytrance lub psyambient. Z automatu widzą zaraz kogoś kto bez psychotropów nie potrafi się przy tym bawić ;]
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 01 Lut, 2013   

Nic nie wspominałem o psychotropach, ani słowa, i nie oceniam samej muzyki, może jest tam świetna i tak dalej. Ale szczerze - poza fanami, czy jest to muzyka na taki koncert? Nie na koncert w ogóle. Bo są i takie, gdzie się krzesła stawia.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 01 Lut, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Nic nie wspominałem o psychotropach, ani słowa, i nie oceniam samej muzyki, może jest tam świetna i tak dalej. Ale szczerze - poza fanami, czy jest to muzyka na taki koncert? Nie na koncert w ogóle. Bo są i takie, gdzie się krzesła stawia.

Heh, a kto powiedział, że ja moje 'słowa' kierowałem w czyjąś stronę? To było tylko uogólnione stwierdzenie.
Co do muzyki to nie mniej 'usypiający' potrafili być choćby Riverside, czy też wykonawcy reggae jak D. Marley. To tylko kwestia odbioru. Shpongle akurat wykonują ją wyjątkowo spokojnie, ale jest też mnóstwo znacznie żwawszych artystów.
Niemniej nie będę wyrokował jak taka muza mogłaby się przyjąć na uctoku, ale szczerze mówiąc to mocno wątpię, abyśmy się szybko o tym przekonali ;] Także możesz spać spokojnie.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 01 Lut, 2013   

A to przepraszam ^^

Chociaż to co piszą Aras i Buki jako fani tego zespołu staje wobec Ciebie w opozycji :D
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 01 Lut, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
A to przepraszam ^^

Chociaż to co piszą Aras i Buki jako fani tego zespołu staje wobec Ciebie w opozycji :D


Nie chodzi tylko o nich. Wiele osób, którzy cokolwiek wiedzą o gatunku goa i jemu podobnych uważa każdego kto lubi tego posłuchać za automatycznie gustującego w grzybkach lub extasy. Podobnie jak przyjęło się sądzić o kimś kto słucha reggae, że zapewne pali maryśkę. Jeśli muzyka jest naprawdę dobra to nie potrzeba się 'dopalać', żeby słuchanie jej sprawiało przyjemność lub aby móc się przy niej bawić. Niestety do goa i psy taka łatka przylgnęła.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 02 Lut, 2013   

Buki napisał/a:
Aras, w takim razie jesteśmy umówieni na odkrywczego tripa podczas trwania festiwalu, może znajdziemy jakieś szamanki. W ogóle to myślę,a by w tym roku stworzyć szamańską wioskę ; >


jestem za :D przed woodstockiem się odezwę ;)
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

Do muzyki najlepsze jest MDMA
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime