Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
prohibicja
Autor Wiadomość
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob 31 Paź, 2009   

Dezaprobator napisał/a:
Na pewno nie w Woodstock bo jest prohibicja :P
taa... prohibicja. dwa czy trzy lata temu bylem w markecie. wielka kartka na kazdej kasie ze zakaz sprzedazy alko powyzej 4,5% a ludzie brali Dębowe kratami
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 31 Paź, 2009   

2007 w pociągu poznałem parę z Ostrowca Świętokrzyskiego. Przyjechali tak jak ja w środę aby można było jeszcze coś kupić mocniejszego na miejscu. Wchodzimy na melinę a tam że prohibicja, na ścianie dyplom z podziękowaniami że przestrzegają co roku zakazu sprzedaży i takie tam pierdoły. Na szczęście po dłuższej rozmowie z panią sprzedawczynią okazało się że się przeprowadziła z Ostrowca do Kostrzyna. Mało tego okazało się że mieszkała w tym samym bloku w tej samej klatce tylko że piętro wyżej :D I jak ona miała nie złamać zakazu? :D Od razu z miejsca wzięliśmy zgrzewkę najtańszego wina w plastikowej butelce :D Ten cały zakaz to ściema tylko trzeba mieć połapane miejsca i wiedzieć do kogo uderzyć. Najlepiej po takich małych tanich osiedlowych sklepach.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob 31 Paź, 2009   

przeciez to wiadomo ze wiekszosc tych sklepow to przez te 3 dni Łudstoku maja wiekszy obrot niz przez caly rok. ta cala prohibicja to tylko tak na papierze zeby bylo zgodnie z ustawa. a suki tez na pewno przymykaja na to oko. w koncu jakby nie przymykali to by musieli kazdego zatrzymywac i sie pytac "skad masz tego Żubra, Tyskie, Debowe czy Wino". nie mowiac juz o szkodzie dla mieszkancow ktorych nie obchodzi Przystanek. to z jakiej racji wladze miasta maja maja im zabronic kupic ulubione piwo, wino czy wodke
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 31 Paź, 2009   

FeSTeR napisał/a:
... w koncu jakby nie przymykali to by musieli kazdego zatrzymywac i sie pytac "skad masz tego Żubra, Tyskie, Debowe czy Wino"....


Prohibicja w tych dniach dotyczy wódki i wina, a nie wszelkiego alkoholu, z wyjątkiem "woodstockowego" piwa ;-)

Prohibicja na wódke i wino jest pewnie dlatego, żeby nie było kupy szkła, a pozatym piwo mniej poniewiera i jest taki moment, że człówiekowi już się nie chce piwa pić. Gdyby wszyscy pili wóde, to pole woodstockowe wygladało by jak wielkie leżakowanie pachnące swieżym bełtem.
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 31 Paź, 2009   

KACZMAR napisał/a:

Prohibicja na wódke i wino jest pewnie dlatego, żeby nie było kupy szkła


A mnie się wydaje, że jest wprowadzona po to, by mniej trupów było... wódka w połączeniu z 40C = kilka opcji prowadzących do śmierci. Zresztą piwo trzeba pić i pić i pić, żeby się nawalić... Mi się ta akcja bardzo podoba :mrgreen:
 
 
 
Fender  
Forumowy prawiczek
i gitara gra.


Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 31 Paź, 2009   

Mnie tam jak najbardziej forma woodstockowej prohibicji jak najbardziej odpowiada. Tak jak już wyżej pisano - oficjalny zakaz sprzedaży alkoholu (oprócz piwa) pozwala uniknąć wielu kłopotów organizatorom jak i samym uczestnikom. Z drugiej strony zakaz ten jest bardzo rygorystycznie przestrzegany, co nie urąga "poczuciu prywatności" (strasznie nienawidzę wszelakich form przeszukiwania bagażu... :/)

Zatem sądzę, iż woodstockowa prohibicja jest raczej nieformalną umową między uczestnikami a organizatorami o zachowanie umiaru ^ ^
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 29 Lis, 2009   

Z tego co wiem to jest jakieś prawo dotyczące sprzedaży alkoholu na imprezach masowych. Ja sie z tym zakazem zgadzam, zreszta kto lubi pić ciepłą wódke w tęp powyzej 40 C
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 29 Lis, 2009   

wykopiesz dziurę na głębokość tylko 20 cm, wkładasz wódkę i cud! wódka zimna! już nie takie rzeczy się robiło, w zwykłej dziurze jest o wiele chłodniej niż poza nią :)
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009   

w ogóle, zdarzyło wam się, że ktoś was szukał na woodstocku ? Bo mi ani moim znajomym nigdy ;-)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009   

jak szukał? chyba przeszukał :P
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009   

kotula napisał/a:
zreszta kto lubi pić ciepłą wódke w tęp powyzej 40 C
ja lubie. zreszta na tym woodstocku piłem. jak bede w przyszłym roku to tez bede pił.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009   

No przeszukał, właściwie w kontekście woodstocku to faktycznie było to trochę niejasne.
 
 
Pyrlon  
Forumowy prawiczek
"Jabol 4EVER ^^"

Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Kaczyce
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010   

Elo jestem tu nowy....
bylem rok temu pierwszy raz i wlasnie caly czas bylismy trzezwi bo to woodstockowe piwo bylo..... slabe . w tym roku chcialem kupic troszke "spyrytusu" na czechach (mieszkam przy granicy) i chcialem zapytac czy lightowo da sie to przywiesc na pole ?? :-P :-P :-P
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010   

a chce Ci się targać to na pole? wszystko moszna; ]
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010   

w bydłowozie wszystko wypije ;] albo ktoś mu wypije
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010   

Prawda to, Ja żem wódkę miał i chciałem zatrzymać, wódka poszła, Jam trzeźwy, kumpel nieumiejętnie zmieszał jabola z wódką, piwem i ziołem no i przerzygał podróż, trochę żal biedaczka, no ale nauczka za grzechy być musi, albowiem co by to było, gdyby nasz organizm nie dawał nam znać jak źle się czuje ? Szybko byśmy na śmierć się zapili.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

My tam z Borkiem zawsze przywozimy nasze lokalne specyfiki :D Zawsze to trochę zaoszczędzonej kasy.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

wodki troche zawsze trzeba wziac. wogole to mam borka spodenki na chacie :|:P
 
 
 
Greenflag  
Coś już napisał
Make it Green


Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: nie pamiętam już
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

Wino też być musi. Trzymałem dwie gruszki sandomierskie w osobnej reklamówce specjalnie na pole żeby się z rana napić jak człowiek, i chyba nie zabrałem z pociągu bo kilka dni uzupełniałem zapas procentów tylko Lechem.
Ale wóda jest ok, w takich warunkach 0.7 kładzie pięciu :mrgreen: trzeba być ekonomicznym 8-)
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

lech bleee ja po nim trzezwiałem.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

no ja piłem wóde cały dzien gorącą to potem całą noc bombe miałem, kazdy robi jak lubi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group