Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Polski PUNK!
Autor Wiadomość
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   Polski PUNK!

Co byście powiedzieli aby na głównej scenie także zagrały polskie punkowe kapele ? Tak jak przed laty? KSU/DEZERTER/FARBENI... teraz punku na Woodstocku można tylko i wyłącznie posłuchać na scenie u Krisznowców.Proszę o wasze propozycję , opinie czy przemyślenia na ten temat.
Ogólnie nie podoba mi się to że Woodstock idzie w złą "stronę" na scenie coraz mniej polskiej-świetnej muzyki (mowa tu o wszystkich polskich kapelach - nie tylko punkowych) a coraz więcej zagranicznych gwiazd które tylko psują formę 17-letniego festiwalu...


[video]http://www.youtube.com/watch?v=YutOhXVhYwI[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=TQZZ0xp3RpY[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=jKuKPQAlMEA[/video]

POZDRO!
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

1. Co tu robi PP ?
2. Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Festiwal się rozwija, jest to festiwal muzyki przyjmijmy, rockowej i ze wszelkich bliższych i dalszych temu gatunkowi nurtów, nie jest to festiwal punkowy. Jurek podjął decyzję o rozwoju w stronę zapraszania kapel zagranicznych ( czy słuszne, to temat na osobną dyskusję). Muszą tu grać zespoły z różnych gatunków, bo taka jest przecież jedna z idei festiwalu. Przez 15 lat grały w większości polskie kapele, naprawdę grało ich multum. Cóz, nasza strata, że urodziliśmy się na tyle późno, że nie dane nam było w tym uczestniczyć. Polski "rynek" muzyczny jest jednak, mimo wszystko dość ubogi (dlaczego też tak jest, to też osobny temat), zauważ, że wiele osób chce, aby zagrały kapele z Polski, które w większości lat już grały. FL grało już 5 razy na Woodzie, PP 3, KSU 2, T.Love też 2. Czas na nowości. To jest piękne w tym festiwalu, że można zobaczyć kapele, których się nie zna, taka mała encyklopedia muzyczna.
3. Jurek jest uprzedzony do punkowych kapel po historii z pierwszego albo drugiego Woodstocku, gdzie punki narobiły, delikatnie rzecz ujmując, syfu.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Też marzę o tym, żeby zobaczyć/usłyszeć na PW polskie, 'stare' kapele..nie tylko punkowe, ale zgadzam się z Daho, że nowości też są potrzebne. W tym roku były kapele o których wcześniej nie słyszałam, a które wywarły na mnie wrażenie i cieszę się, że mogłam ich posłuchać.
 
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Ja tez bym posluchal punka na glownej. Dezerter, KSU, cokolwiek... pamietaj - nie masz sily o poranku, pocieszenia szukaj w punku :>
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Jaka pidżama?! The Bill ma być :!:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=tO_UCy5RQoA[/video]
 
 
miku11  
Forumowy prawiczek
Pogo!

Wiek: 30
Dołączył: 22 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Siedlce
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

jestem jak najbardziej za ;) A the bill na pewno dałby niesamowity koncert
A do tego ulicznego opryszka ;) to będzie 8 lat odkąd ostatni raz grał na woodzie :)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=vGzWBbpX4-0[/video]
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Też jestem za tym żeby na Dużej Scenie grały także polskie kapele punkowe, na tym polega różnorodność, a punku jak na lekarstwo, tylko u Kriszny.
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 29
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Jestem jak najbardziej ZA! Ale najbardziej chciałbym Analogsów zobaczyć z tych wszystkich...
 
 
tichuana  
Coś już napisał


Wiek: 30
Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 56
Skąd: Malbork/Aarhus
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

ja byłabym bardzo zadowolona jakby Analogsi byli na PW 2012 ;) mają power, są starzy i dobrzy. :D
 
 
 
poison  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 59
Skąd: Żywiec
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Bardzo chętnie ;P
Z pidżamy te bym się ucieszyła ;p
 
 
ruda maruda  
Coś już napisał
adrianna


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 88
Skąd: Tuchola
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

jak najbardziej ucieszyłabym się z kapel tych starszych. Polski punk,rock czy heavy metal na dużej scenie, ucieszyłby wielu z nas, a serca same płonęłyby z radosci
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

No i dokładnie, dawać mi stare punki czy ogólnie naszą klasykę Polskiej muzy. A dla wszystkim co pierdolą iż festiwal się musi rozwijać bla bla bla bla... = KU...A ten festiwal ma TRZY, powtarzam TRZY JEB.... dni więc znajdzie się czas i na rozwój, nowości, eksperymenty... I na naszą kochaną, cudowną klasykę x]
 
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

No właśnie zgadzam się z Bekier, festiwal trwa trzy dni więc powinno się znaleśc miejsce na nowości i na klasykę
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Przystanek Woodstock to nie jest koncert życzeń.
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

KSU, Zmaza, Dezerter, 19 wiosen, Defekt muzgó, Rejestracja

Przynajmniej któraś z tych kapel, ale najlepiej wszystkie :mrgreen:
 
 
królik  
Forumowy prawiczek

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Oczywiście, że Woodstock to jest koncert życzeń. Woodstock jest dla ludzi, więc ludzie mają prawo sugerować, co by chcieli usłyszeć. Zawsze tak było.

Nie ma czegoś takiego jak "Woodstock się zmienia i nic na to nie poradzimy, nasza strata, że urodziliśmy się za późno". Jeśli ludziom odpowiada słuchanie po raz trzydziesty tego samego, to niby czemu nie wolno im tego słuchać? Jeśli ludziom pasuje to co jest i nie chcą zmian, to żadne zmiany nie są konieczne i nie ma jakiejś wyższej siły, która nakazuje organizatorom zmieniać Woodstock a nam się dostosowywać.

Poza tym, nikt nie mówi, że ma być sam punk i tylko polskie kapele. Przecież festiwal trwa trzy dni i jest miejsce na każdy rodzaj muzyki.

Tworzy się w Polsce wiele młodych punkowych kapel, których jeszcze nikt nie zna, tak jak nikt nie znał Dezertera czy Farben Lehre, kiedy zaczynali. Takie zespoły powinny też grać na Woodstocku, ponieważ dla takiej muzyki nie ma często innego sposobu, żeby zostać zauważonym.

A jak juz podajemy życzenia, to a bym chciała żeby zagrał: TheBill i Zabili Mi Żółwia
 
 
Grad  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Ja dorzuciłbym jeszcze Rewizje, Leniwca i 666 aniołów.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   

A wiec jak juz wczesniej bylo pisane : Defekt muzgo!! Ksu! i do tego sedes! narazie tylko te 3
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2011   

ooo tak Dezerter! KSU! Uliczny Opryszek! Zielone Żabki (na dużej) któraś z tych kapel i jestem wniebowzięty, na woodzie znajdzie się czas na każdy rodzaj muzyki oraz kapele nowe jak i stare ale trzeba tylko chcieć
 
 
plaski94NS  
Forumowy prawiczek
chyba człowiek :]

Wiek: 30
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011   

Jak najbardziej za :] Chętnie posłuchałbym na Woodzie mojego ukochanego Opryszka, czy The Billa, jednakże fajnie też poznać jakieś nowe ska/punkowe kapele. Na przykład taka Świnka Halinka, której nie znałem, a miałem przyjemność pogować pod sceną folkową na ostatnim Przystanku :]
 
 
 
OchO  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 63
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

Mimo, że nie jestem zapalonym fanem punk, posłuchał bym wszystkiego co polskie 8-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime