Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
,Odkryte' zespoły przez nas
Autor Wiadomość
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
  Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   ,Odkryte' zespoły przez nas

W tym roku poznałem 2 zespoły, które mi się straszliwie spodobały!
Koncert Enter Shikari, po prostu wgniótł mnie w ziemie! Zespół zagrał świetnie i mam nadzieje, że zagrają jeszcze na PW.
Drugim moim zaskoczeniem był koncert zespołu HOPE ( mała scena ). Dali świetny koncert i wg mnie najlepszy (wraz z Andrusem :D) z sceny folkowej.Doskonały kontakt z publicznością, a muzycznie nie odstawali od Limp Bizkit :P jak dla mnie git majonez! A jakie zespoły wam się spodobały?
 
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Ja do tej pory nie mam pojęcia jak mogłam nie ogarnąć takiego zespołu, jak Wszyscy Byliśmy Harcerzami. Naprawdę, uwielbiam tych gości po tym koncercie :D
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Danko Jones! świetny koncert, fajna dynamiczna muza, dobra do słuchania w aucie. Pozatym Koniec Świata - kiedyś ich słuchałem, później zapomniałem, po koncercie nie mogę oderwać się od ich muzyki i nadrabiam zaległości. Enter Shikari znałem wcześniej, ale i tak teraz się nad nimi bardziej pochylę. Mógłbym wymieniać długo, wbrew opiniom muza na tym woodzie wcale nie była zła, braki dużej sceny śmiało naprawiały scena krishny i mała scena.
 
 
Robert
Gość
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

ja powiem krótko - OFFENSYWA! Poszedłem na ich koncert znając 3 może 4 piosenki, a był to zdecydowanie najlepszy koncert w moim życiu.
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

IneKafe !
 
 
vonknebel  
Forumowy prawiczek
Hrabina Von Knebel

Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 14
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Mnie zdmuchnęło z nóg to, co wydarzyło się na scenie podczas Gooral&Mazowsze.
Takiego pałera nie czułam dawno. Dawno nogi nie rwały mi się aż tak bardzo, same, do tańczenia, skakania, gardło - do śpiewania.
Przełamano stereotypy Mazowsza w wielkim stylu.
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

OFFENSYWA dała bardzo dobry koncercik, chociaż wiedziałem że są dobrzy, napewno gooral mnie zaskoczył a szczególnie atmosferą i swoim zachowaniem, magia tam się działa, i ten hymn zwalał z nóg :)

po za tym Kiril Dzajkovski , nie byłęm na koncercie ale słyszałem tą muze z daleka i mnie powalała;) a i nie sądziłem że farbeni tak dobrze sobie poradzą
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

IneKafe, tak! bardzo fajnie zagrali tylko szkoda, ze nie rozumiałam o czym śpiewali ;P A z dużej sceny, Danko Jones - trzech kolesi na scenie a taki czad, mega pozytywny koleś z tego Danko :D No i Leningrad, na koncercie nie byłam, ale bardzo przyjemnie się słuchało i tańczyło chodząc po pasażu :D
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

vonknebel napisał/a:

Przełamano stereotypy Mazowsza w wielkim stylu.


Jakie stereotypy?
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Zdecydowanie Haydamaky. Trudno powiedzieć bym ich nie znał i nie kojarzył wcześniej, więc to do końca odkrycie nie jest. Ale pierwszy raz byłem na ich koncercie i to, co zrobili na scenie to było mistrzostwo i to kompletne.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

berndsen napisał/a:
IneKafe !


zdecydowanie i najbardziej. są genialni! a koncert u kryszny był prze
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

O Goorala i Enter Shikari byłem spokojny, więc pozytywnny rozpierdol jaki był na tych koncertach nie zaskoczył mnie. Kiril świetnie i z pierdolnięciem zakończył festiwal, ale jego też znałem dość dobrze. Największym pozytywnym zaskoczeniem byli zdecydowanie chłopaki z Ofensywy! Krótki koncert, ale niech wiedzą, że od czwartku mają co najmniej jednego fana więcej ;)
 
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

O dziwo - sam do tej pory nie mogę w to uwierzyć: Kamil Bednarek zaskoczył mnie bardzo pozytywnie oraz bardzo znienawidzony przeze mnie Hunter... Enter Shikari znam i słucham od dość dawna, ale swojej reakcji się nie spodziewałem, wiedziałem że mnie wystrzeli w przestworza, ale N I G D Y nie pomyślałbym, że 3 razy popłaczę się ze szczęścia pod sceną ^^. Gooral & Mazowsze też mnie mocno zaszokowali :D.
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Enter Shikari, Maria Peszek, Kiril, Third World zdecydowanie. nie wiedziałem czego się po nich spodziewać, tak naprawdę a dali naprawdę zajebiste koncerty.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Podobnie jak po zeszłorocznych Qemistach wiedziałem, że wiele osób się przekona do Enter Shikari. Dla mnie odkryciem był Chassis, solidne łojenie, może nie zachwycające, ale bardzo przyjemne. Kolejną taką kapelą, którą odkryłem to Danko Jones, też świetny koncert.
 
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Cytat:
Przełamano stereotypy Mazowsza

Jakie stereotypy? Dlaczego Mazowsze jako Zespół Śpiewu i Tańca jest zwykle brany jako zespół ze starymi babciami, które śmiesznie śpiewają?
Byłam kiedyś w Hali Stulecia na ich koncercie i od tamtego czasu zdanie mi się o nich zmieniło - młodzi, piękni ludzi, pełni energii i pasji. Fajny pomysł z Gooralem.
Stałam koło bungee i często skakałam po asfalcie. Na Karczmareczce podskakiwałam tak wysoo, że następnego dnia miałam takie zakwasy na łydkach, że ledwo szłam xd
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Cru napisał/a:

Jakie stereotypy? Dlaczego Mazowsze jako Zespół Śpiewu i Tańca jest zwykle brany jako zespół ze starymi babciami, które śmiesznie śpiewają?
... Na Karczmareczce podskakiwałam tak wysoo, że następnego dnia miałam takie zakwasy na łydkach, że ledwo szłam xd

Też mam znajomych, którzy myśleli, że Mazowsze to babki po 60, które tymczasowo moher zastąpiły ludowymi ubraniami ;]
Ja po przetańczeniu ostatnich sobotnich koncertów (tercet Leningrad, Keiser Chiefs oraz Kiril) do dzisiaj mam takie zakwasy, że ludzie na ulicy do mnie podchodzą i pytają się czy wszystko ok <haha>
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Atari Teenage Riot i Enter Shikari
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Aras666 napisał/a:
Atari Teenage Riot i Enter Shikari



ARAS i ENTER SHIKARI o kierwa, teraz widziałem już wszystko, mogę umierać xD
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Chester napisał/a:
Aras666 napisał/a:
Atari Teenage Riot i Enter Shikari



ARAS i ENTER SHIKARI o kierwa, teraz widziałem już wszystko, mogę umierać xD


To ja chyba też ;-D
W sumie Atari w przypadku Arasa również miażdży ;D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Chester napisał/a:
ARAS i ENTER SHIKARI o kierwa, teraz widziałem już wszystko, mogę umierać xD

Mam chyba halucynacje z niedożywienia.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group