Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bednarek zamiast Bukartyka
Autor Wiadomość
Skin  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 56
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   Bednarek zamiast Bukartyka

Potwierdziło się to, co krążyło od zakończenia poprzedniego Woodstocku. W tym roku to Bednarek będzie prowadził warsztaty zamiast Bukartyka i to on będzie wykonywał nasz hymn "Z tylu chmur"

Zapraszam do bogatej dyskusji.
 
 
Wojtman  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

to jest po prostu śmieszne co się dzieje...
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

A ja powiem tak:
[Hejterzy niech nie czytają pochylonego]

Woodstock bez Bukartyka to nie Woodstock, ale:

Świat idzie do przodu. Dlaczego nie dać szansy Bednarkowi? Chmury zostaną, a może jako prowadzący warsztaty wniesie coś nowego? Może też będzie fajnie? Nie możemy nastawiać się negatywnie, bo ma słabe piosenki (Mama, nie bij!) - co jak co, ale ma energię, gdybym umiała śpiewać albo na czymś grać to bym pewnie poszła na te warsztaty nawet ;p

A tak
pozostaje mi iść na zakończenie i znowu płakać na "Chmurach".

[
 
 
 
Skin  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 56
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

Ja prawdopodobnie spędzę końcówkę tak jak 2, 3 i 4 lata temu, czyli na totalnej wyjebce. Rok temu dałem się namówić na Bukartyka i w sumie nie żałuję do dzisiaj, ale jeśli chodzi o Bednarka, to irytuje mnie już samo nazwisko. Najnormalniej w świecie rzygam tą osobą, gdzie się nie obejrzę tam jest Bednarek. Nawet jadąc na uczelnię mijam baner z Play, na którym jest uśmiechnięta gęba Bednarka i za każdym razem mam chęć coś zniszczyć chociaż chłopak nic osobiście złego mi nie zrobił.
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015   

Nie podoba mi się to, ale w sumie w audycji zostało powiedziane, że w tym roku Bednarek, a za rok ktoś inny... Da się przeżyć.
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015   

myślę, że da się przeżyć ale i tak to wyjdzie w praniu jak Bednarek wystąpi, zobaczymy !!!

pozdrawiam
M
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015   

Jeszcze nie byliście a już narzekacie :)
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015   

Mazu napisał/a:
A ja powiem tak:
[Hejterzy niech nie czytają pochylonego]

Woodstock bez Bukartyka to nie Woodstock, ale:

Świat idzie do przodu. Dlaczego nie dać szansy Bednarkowi? Chmury zostaną, a może jako prowadzący warsztaty wniesie coś nowego? Może też będzie fajnie? Nie możemy nastawiać się negatywnie, bo ma słabe piosenki (Mama, nie bij!) - co jak co, ale ma energię, gdybym umiała śpiewać albo na czymś grać to bym pewnie poszła na te warsztaty nawet ;p

A tak
pozostaje mi iść na zakończenie i znowu płakać na "Chmurach".

[


Jak nie przerobi chmur na swoją wersję to mam wyjebane ;p
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015   

Jaaasiek, bo to komercha, sprzedał się, śpiewał w mam talent, występuje w reklamach, na koncertach małolaty piszczą, jest go wszędzie pełno, ludzie nim już rzygają, a tu jeszcze będzie na zakończenie. To nic, pod sceną spora ilość ludzi będzie się bawić, wzruszać, oglądać to. Jest chujowy i koniec. ;-)))
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015   

Dahomej napisał/a:
Jest chujowy i koniec. ;-)))

Powiedział to ten który był na koncercie Bednarka :D
 
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015   

Nie wiem, skad taki pomysł. Że Bukartyk występował na koniec to tradycja.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015   

Dahomej napisał/a:
Jaaasiek, bo to komercha, sprzedał się, śpiewał w mam talent, występuje w reklamach, na koncertach małolaty piszczą, jest go wszędzie pełno, ludzie nim już rzygają, a tu jeszcze będzie na zakończenie. To nic, pod sceną spora ilość ludzi będzie się bawić, wzruszać, oglądać to. Jest chujowy i koniec. ;-)))

- śpiewał w Mam Talent - straaaaaaaaszne. Wyznacznik komerchy normalnie.
- na koncertach małolaty piszczą - no tak, widziałem małolaty na Kornie, na Analogsach i na KŚ, faktycznie wyznacznik chujowości, nie ma co, najsłabszy argument z możliwych; mam rozumieć, że jak kolega miał 13 lat to to, czego słuchał, na pewno było zajebiste i do dzisiaj jest
- jest go wszędzie pełno, występuje w reklamach - wykorzystuje swoje 5 minut, Titus i Piekarczyk poszli do talent show pajacować, a mają swoje lata i pozycję, Kamil ma 20 lat do kurwy nędzy, jest jeszcze chłopakiem
- ludzie nim rzygają - znam wielu, którzy wręcz przeciwnie
- jest chujowy i koniec - bardzo subiektywna opinia :)

Ilu ludzi tyle zdań.

Straszny ten ból dupy o Bednarka co roku, a Owsiak i tak na szczęście Waszą opinię na ten temat ma w szczerym chuju.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015   

Mazu napisał/a:
Dahomej napisał/a:
Jest chujowy i koniec. ;-)))

Powiedział to ten który był na koncercie Bednarka :D

W sumie jakby nie był, to skąd miałby wiedzieć, że jest chujowy?
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Zero zaskoczenia, możliwe że pisałem o tym już na tym forum. Bukartyk na zakończenie to tradycja? Nie zgadzam się, bo przed nim zakończenie robił Zbyszek Hołdys i ktoś tam jeszcze. Jeszcze na woodzie w rozmowie z Krzysztofem Kawałko - gitarzystą Bukartyka dowiedziałem się, że praktycznie nie ma szans, aby to oni robili znowu zakończenie - zwyczajnie ze względu na fakt, że zajmują się tym długo. Wtedy też dowiedziałem się, że warsztaty najprawdopodobniej poprowadzi Kamil Bednarek - na forum to już chyba było parę razy wałkowane, przynajmniej w shoutboksie. Czy to dobrze, czy źle - nie mnie oceniać, ale proszę nie narzekać aż tak, bo ludzie prowadzący zakończenie zmieniali się już wcześniej i duża szansa, że Bednarek też zostanie przez kogoś zastąpiony. Nie mówiąc już o tym, że ta główna piosenka "z tylu chmur" zostanie, więc nie powinno być większego problemu. Czy pójdę znowu na warsztaty - tego nie wiem, bo dla uczestników zazwyczaj przepada ten ostatni koncert, a bardzo bym chciał zobaczyć Flogging Molly, ale podejrzewam, że czułbym się tam równie dobrze jak na warsztatach Bukartykowych, bo prawda jest taka, że w tych warsztatach najbardziej chodzi o ludzi, którzy tam przychodzą przez te wszystkie dni i potem wykonują to na scenie. Sama atmosfera jest po prostu nieziemska. A jak się komuś nie podoba - nie musi być na zakończeniu.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Ehh, moja wypowiedź to była ironia. Narodzie, narodzie...
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Dahomej napisał/a:
Ehh, moja wypowiedź to była ironia. Narodzie, narodzie...

Wybacz, ja ostatnio zagoniony i mam taki wir we łbie jak Sasha Grey w pochwie :)) Sezon na granie plenerów się zaczął i mam przestawiony tryb :)) Zwracam honor i chyba kolejne piwo się należy :P
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Ostro zapieprzaj na tych plenerach, bo z torbami Cię puszczę. ;d
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Niektórzy się wkurzają, bo go zwyczajnie za dużo, tv reklamy radio i jeszcze na woodzie w takiej formie. Jak człowiek się przeje to rzyga potem jak kot. Po części stąd czasem takie a nie inne nastawienie.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Hmm, nie słucham radia i nie oglądam TV, może to ma jakiś związek, że gościa zwyczajnie lubię. Siada mi muzycznie (nie jest to mój ideał, ale na pewno nie "gówno" jak niektórzy znawcy wszystkiego raczą tutaj zauważać), poznałem go osobiście i jest bardzo sympatycznym, zakręconym, młodym gościem.
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

żeby nie robić off topa to powiem że dla mnie Bednarek jako wykonawca ogolnie ni ziebi ni grzeje, jednak jako prowadzącego zakończenie go nie widzę. po prostu jestem na nie.
Nie żebym była za tym, że ma być Bukartyk, jednak postać bednarka w tym miejscu do mnie nie przemawia

PS daho nie za dobrze Ci co osoba z żywca to Ci jakieś piwo leci ;)
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Sob 23 Maj, 2015   

Mazu napisał/a:
Może też będzie fajnie? Nie możemy nastawiać się negatywnie, bo ma słabe piosenki (Mama, nie bij!) - co jak co, ale ma energię, gdybym umiała śpiewać albo na czymś grać to bym pewnie poszła na te warsztaty nawet ;p

A tak [/i]pozostaje mi iść na zakończenie i znowu płakać na "Chmurach".

[


Nie będę biła, bo ile można :D

Przeca już od dawna było wiadomo, że na zakończenie gra Bednarek. Już gdzieś w jakiś temacie cytowałam wypowiedź Owsiaka na ten temat.
Nie gram na niczym, śpiewać nie umiem, ale jak dane mi będzie to wybiorę się na warsztaty choćby po to, żeby zobaczyć jak to Bednarek jest znienawidzony. Każdy kto mnie zna, wie że uwielbiam go jako artystę, ale również miałam okazję poznać go prywatnie i uwielbiam go tak samo. Jest bardzo komunikatywny, typowy społeczniak, więc nie będzie miał problemu z odnalezieniem się w roli nauczyciela.

[ Dodano: Sob 23 Maj, 2015 ]
Jaaasiek,
A Ty kolego, już nie piwo a flaszkę masz u mnie za swoje poglądy. I to już nie chodzi o Bednarka. Zgadzam się z 90% Twoich wypowiedzi <rotfl3>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group