Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
ŁONA

Łona?
Tak
36%
 36%  [ 14 ]
Nie
60%
 60%  [ 23 ]
Obojętne mi to
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011   ŁONA

No, pan Łona zawładnął ostatnio mną mocno.
Słów kilka z wiki:
Łona, właściwie Adam Zieliński (ur. 1982 roku w Szczecinie[1]) – polski muzyk hip-hopowy. Rapować zaczynał w szczecińskiej audycji radiowej WuDoo autorstwa Joanny Tyszkiewicz (członkini grupy Snuz, wtedy jeszcze Snooz), najczęściej kojarzony jest z nieistniejącą już szczecińską grupą muzyczną Wiele C.T. (wtedy jeszcze jako Do You Wanna, z którego wyewoluował jego dzisiejszy pseudonim artystyczny), wraz z którą wydał nielegal zatytułowany Owoce miasta (1999).

[video]http://www.youtube.com/watch?v=_6HCOgTc5r4[/video]

i jeden z mich ulubionych skitów
[video]http://www.youtube.com/watch?v=97wHluV2vnI[/video]

Myślicie, że rap z odrobiną satyry przyjąłby się na Woodstocku? ;)
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011   

Nie mam nic do Łony, wręcz lubię niektóre z jego dzieł. Nie podoba mi się wizja samego rapu na Woodstocku. Jestem więc przeciwny.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011   

Łona inteligentny jest i tworzy muzykę całkiem zajebistą ale jak kolega wyżej napisał... Rap na Woodstocku to słaby pomysł. Zjedzie się tyle chamstwa co na prodigy jeśli nie więcej. Nawet inteligentnego rapu słuchają debile co wiem z doświadczenia...

Tak czy tak jebie mnie kto przyjedzie, jestem na tak xD
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011   

Bekier napisał/a:
Łona inteligentny jest i tworzy muzykę całkiem zajebistą ale jak kolega wyżej napisał... Rap na Woodstocku to słaby pomysł. Zjedzie się tyle chamstwa co na prodigy jeśli nie więcej. Nawet inteligentnego rapu słuchają debile co wiem z doświadczenia...

Tak czy tak jebie mnie kto przyjedzie, jestem na tak xD


Żeby zjechalo się więcej luda niż na The Prodigy,musieli by pojawić się na jednym PW i Beastie Boys,i Eminem i dajmy na to Wu-Tang Clan,a to-jak wiadomo-się nie zdarzy.Jeden kumaty hip-hopowiec (a za takiego uznaję Łonę) nie wstrząśnie posadami Woodstocku,więc po mojemu problemu ni ma.

P.s.Wśród fanów wszelkich gatunków muzycznych znajdziesz debili,więc wymieniony przez Cię argument mnie osobiście nie przekonuje.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

milan napisał/a:
Bekier napisał/a:
Łona inteligentny jest i tworzy muzykę całkiem zajebistą ale jak kolega wyżej napisał... Rap na Woodstocku to słaby pomysł. Zjedzie się tyle chamstwa co na prodigy jeśli nie więcej. Nawet inteligentnego rapu słuchają debile co wiem z doświadczenia...

Tak czy tak jebie mnie kto przyjedzie, jestem na tak xD


Żeby zjechalo się więcej luda niż na The Prodigy,musieli by pojawić się na jednym PW i Beastie Boys,i Eminem i dajmy na to Wu-Tang Clan,a to-jak wiadomo-się nie zdarzy.Jeden kumaty hip-hopowiec (a za takiego uznaję Łonę) nie wstrząśnie posadami Woodstocku,więc po mojemu problemu ni ma.

P.s.Wśród fanów wszelkich gatunków muzycznych znajdziesz debili,więc wymieniony przez Cię argument mnie osobiście nie przekonuje.


Faktycznie przesadziłem, nie zjedzie się nawet połowa ale szczerze po prostu nie zauważyłem wśród tych fanów prodigy jakichś łysych dresów, raczej naćpane kwasem chamstwo które nie widziało że idę i z uśmiechem na ich twarzy przechodzili po mnie, "barując", wkurwiające fakt ale nie tak jak łysy drechol czy blokers który wymalowałby mi w ryj za byle gówno ;). Myśląc o rapie widzę od razu właśnie tłum takich blokersów i dresów którymi rzygam ;s No i poniosło mnie po prostu.

Tak prawda, wśród fanów wszelkich gatunków muzycznych znajdę debili, jednak nie zaprzeczysz niż wśród rapu będzie ich dużo więcej niż wśród muzyki powiedzmy punk rockowej.
 
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

Sądzę, że nawet nie ma sensu rozparywać tej kandydatury. Jestem na nie 8-)
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

xxszogunxx napisał/a:
Sądzę, że nawet nie ma sensu rozparywać tej kandydatury. Jestem na nie 8-)


Bo?
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

xxszogunxx, też chcę wiedzieć, dlaczego tak uważasz ;)
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

Bo Rap to zło i Jot Pe, ch*j że nie słuchał ale rap to zło i jot pe

Hmm... na Woodstocku był już Dub FX prezentujący beatboxa więc tez bity i ogólnie taki podobny klimat, nie rozumiem więc czemu nie zaprosić Łony. Ja bym ku*wa stał pod sceną i się bujał zadowolony.
 
 
 
pyotrus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: chrzanów
Wysłany: Wto 20 Wrz, 2011   

Pan Duże Pe i dj spox, FISZ i Emade, L.U.C., Dub FX, warsztaty bitbox na ASP, freestyle w monarze.

Co roku na woodstocku są wydarzenia związane z hip hopem i jakoś nigdy nie było źle, było wręcz bardzo dobrze.
Dlatego jestem za Łoną. Chociaż osobiście uważam że dobrym rozwiązaniem w takich sytuacjach byłoby zrobienie nocą w ASP koncertu na kształt tego który dał L.U.C. po "oficjalnym" występie z projektem "39-89".

Ps. Nawet gospodarz sceny krishny jest mocno rapowy :)
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2011   

oj tam ludzie lona jest debeściarski i jako ze sie urodziłem w szczecinie i lubie jego muzyke strasznie zwłaszcza za ambitne teksty to chciałbym zobaczyć jak daje czadu na scenie. I pamietam jak byłem na swoim pierwszym woodzie to koleś z namiotu nieopodal mojego który był z łodzi spiewał piosenki łony których ja jeszcze nie znałem! Czyli ludziom by sie podobało
  
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2011   

Cytat:
Bo Rap to zło i Jot Pe, ch*j że nie słuchał ale rap to zło i jot pe

Gadasz jak potłuczony.

A ja też jestem na nie, mimo że LUBIĘ i SZANUJĘ Łonę.
TŁUMACZĘ O CO MI CHODZI:

Ludzie, w całej Polsce mamy praktycznie same "ogólne" festiwale: na których pojawia się każda muzyka (choć niestety fakt że tej ostrej i mocnej jest najmniej...)
Jeden jedyny Woodstock jeszcze jako tako się trzyma w rockowych klimatach (choć już się to bardzo mocno kruszy) i ma jako tako sprecyzowanych odbiorców (i to też zaczyna przechodzić już do przeszłości). Po cholerę mieszać, zapraszać zespoły/muzyków reprezentujące nurty które nigdy nie były takimi pierowotnymi, związanymi z Przystankiem od początku...
Niech chociaż ten jeden jedyniutki wood pozostanie w starych, niezmienionych klimatach.
 
 
Fallander  
Forumowy prawiczek
imperator zajebistości


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011   

Nie i tłumaczyć się nie będę.
"Dla czego?" - Spytacie mnie.
"Bo nie muszę i nikt mnie do tego nie zmusi." - Odpowiem ja wam/

"Nie o taką Polskę walczyliśmy, by tałatjstwo nam na Wooda zjeżdżało!" dodam do przeważającej liczby osób, która zagłosowała na "nie", a mimo to mniej krzyczy niż "TAK'erzy"
 
 
Timon666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 17
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011   

Jestem na NIE [poniewaz nie che hip-hopu na woodzie i zgadzam sie z tym ze przyjachaloby pewnie sporo nieciekawych gosci ktorzy nie maja pojecia o woodzie i o jego klimacie... no i oczywiscie popieram Thunderpussy co do nie zmnieniania klimatu wooda
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011   

Jasne,gdyby Woodstock byl w 100% stricte rockowy,przyjeżdżaliby sami "ciekawi goście,którzy mają pojęcie o woodzie i jego klimacie". Macie jakąś obsesję czy cosikolwiek w ten deseń? Jeden Łona i ludzie,którzy przyjadą tylko na niego(?!) wpłyną negatywnie na waszą frajdę z bycia na PW? Bez żartów,proszę.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

milan napisał/a:
Jasne,gdyby Woodstock byl w 100% stricte rockowy,przyjeżdżaliby sami "ciekawi goście,którzy mają pojęcie o woodzie i jego klimacie". Macie jakąś obsesję czy cosikolwiek w ten deseń? Jeden Łona i ludzie,którzy przyjadą tylko na niego(?!) wpłyną negatywnie na waszą frajdę z bycia na PW? Bez żartów,proszę.


To już będę musiał drugiemu piwo postawić ;P
 
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

ludzie o co wam chodzi gdybyście sie choć troche orientowali kto przez lata grywa na Woodzie to byscie tak nie pitolili, hip hop jest juz od paru lat na przystanku i jakoś jak widać wam to nie przeszkadzało a czepiacie sie Bogu ducha winnego Łony, pewnie justyny steczkowskiej też nie słuchacie a w 2010 roku nas zaszczyciła swoją obecnościa. Pomyślcie troche że uctok jest dla WSZYSTKICH
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

kopernikth napisał/a:
hip hop jest juz od paru lat na przystanku

To niech se będzie, byle w śladowych ilościach i gdzieś na uboczu/w późnych godzinach nocnych
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

Przesłuchałem z ciekawości Łone, jak dla mnie nic ciekawego. Zwykły hip-hop, w porównaniu do L.U.C.a, do Masali lub Dub-fx, gdzie oni grali całkiem coś innego, coś ciekawszego.
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

Tak dla Łony, ale nie na Woodzie.

Bekier napisał/a:

Tak prawda, wśród fanów wszelkich gatunków muzycznych znajdę debili, jednak nie zaprzeczysz niż wśród rapu będzie ich dużo więcej niż wśród muzyki powiedzmy punk rockowej.

..
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 28 Wrz, 2011   

m20 napisał/a:

Bekier napisał/a:

Tak prawda, wśród fanów wszelkich gatunków muzycznych znajdę debili, jednak nie zaprzeczysz niż wśród rapu będzie ich dużo więcej niż wśród muzyki powiedzmy punk rockowej.

..


No a może powiesz, że nie?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group