Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Defekt Muzgó
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   Defekt Muzgó

Defekt Muzgó - zespół którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nie jestem jakimś szczególnym fanem, ale myślę że w świetle tego co się ostatnio z nimi dzieje można by było zaprosić pana Irka Jeża - scenicznego zwierza, prekursora hart rocka w muzyce (jak sam określa nowy kierunek w działalności zespołu). Myślę że uśmiech politowania byłby na pewno na wielu twarzach. Nie wiem czy jest sens podawać linka do strony zespołu, kto będzie chciał to sobie znajdzie (oby tylko nie padł na zawał). Nie zamierzam też wyjaśniać o co chodzi z Irkiem Jeżem, bo też szkoda czasu, zaręczam jednak że to istna moda na sukces :D

P.S. O Siwym nawet tutaj nie wspominam, bo wydaje mi się że dla niego nie ma już żadnej nadziei.
P.S. 2 Nie polecam filmików fanom zespołu ani osobom o słabych nerwach (a jak już te dwie cechy są połączone, to w ogóle proszę stąd wyjść :D)
P.S. 3 Jeśli któryś z moderatorów uzna, że ten dział tu nie pasuje, to do działu humor pewnie można przenieść.

A tutaj Jeżozwierz (to ten co się kiwa, ale nie śpiewa) w akcji:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=gr6XUumLHVc&feature=youtu.be[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=eO2OfPrQcTY[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=gZb4cUe6YXA[/video]

Co o tym myślicie?
 
 
 
Ronnie  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 55
Skąd: Złotów
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

Szkoda ze to nie temat w pewniakach,jak najbardziej na tak
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

To tak jakby wszyscy z Dżemu już wykitowali albo przynajmniej byli w takim stanie jak Siwy i ktoś by sobie grał jako Dżem młodą bandą z jakimś starcem w składzie. Defektu już nie ma! Nie jestem jakimś fanem ale kur*wa... trochę szacunku.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

Dajcie spokój, ta cała sytuacja z Jeżem jest całkiem zabawna. No i mam nadzieję, że tego tematu nikt na poważnie nie wziął. A co do młodej bandy w składzie - racja, ale przecież mamy Hebana, który gra na kongach i flecie tenorowym.

Polecam na poprawę humoru :D

I że tak zacytuję klasyka: "Siwy wybrał harnaś"
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

Jurek przypadkiem nie ogłosił ze beda ?:P cos mi sie slyszalo delikatnie... zanim mi padlo radio:P
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

No coś mi się wierzyć nie chce. Chociaż kto tam wie tego słynnego Irasa.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

Niedługo zagrają na Punk Feście w Krakowie ;) Nie moge się doczekać i mam nadzieję, że zagrają Uber Alles :)
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

HAHAHAHA magisterlider na Woodstocku? Chyba skończyło by się to jak z Republiką w Jarocinie 85, z tym wyjątkiem że później nikt by ich na bis nie wołał i nie dostaliby braw na koniec.
Miejsce tego pajaca jest w psychiatryku.

Dla nie siedzących w temacie: http://forum.hard-core.pl...php?f=2&t=50177
Sporo stron, ale warto. Takiego cyrku to nawet Monty Python by nie wymyślił.

Co do Siwego to obecnie coś tam próbuje zdziałać z Sedesem, ale też to średnio wychodzi. Niestety, alkohol. A szkoda, bo gdy jest trzeźwy to potrafi jeszcze nieźle zagrać i zaśpiewać.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

Ty się nie śmiej z magistralidera, on kręci film teraz i z Siwym sobie fotki strzela (swoją drogą to też ciekawe, że Siwy w internetach po liderze jeździ a jak przyjdzie co do czego to nagle się ukazują filmiki że jednak się kumplują, albo ta niedawna fota - trochę hipokryzja moim zdaniem). Jakby tego było mało to miał śpiewać z Ritchiem Blackmorem Smoke on the water. A Siwy co osiągnął? Wybrał harnaś!
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

"jestem prawnik menago reaktywowałem defekt nie lider media to robią , że pozwalają mi czasami pośpiewać jollkę to dobrze"

Co do fotek z Siwym to nie był bym pewien. Tak samo jak później się okazało że filmy w których bratał sie z Siwym zostały tak zmontowane.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

"Lidera zrobiła ze mnie media" "Jestem student świecki".

Swoją drogą te ploty, że Siwy chlał na jego koszt to prawda jest? Ogólnie słyszałem też że Jeż ma na koncie jakieś przekręty finansowe (ale to czasy tak zamierzchłe że jeszcze byłem mniej niż gówniarz). No i wisienką na torcie jest fakt, że gość w rejestrze długów jest i chyba na ponad 70 000 zł jest zadłużony. Ciekawi mnie skąd on się wziął w ogóle.

Co do montowania filmików - no ja nie wiem w co wierzyć, bo w paru momentach tam się Siwy ewidentnie w kamerę gapi. Bardziej to już bym się w tym przyczepił do tego że na trzeźwo tych słów o brataniu nie mówił. Z innej beki słyszałem, że Jeż też ma problemy z alkoholem (a z wysławianiem się to już na pewno).
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

Nie wiem, cyrk na kółkach po prostu.

Zobaczymy jak Siwemu wyjdzie koncert z Sedesem w Krakowie w marcu. Gdyby dał radę to zobaczyć go na Krisznie, to by było coś.
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Wto 20 Maj, 2014   

prof. dr hab. mgr inż., lider, prawnik, menager, matematyk, filozof, spawacz, akrobata, podróżnik, polityk-poseł i były niedoszły minister, ministrant Ireneusz Jeż wygina na tych filmach co najmniej jakby miał robaki w dupie. Jestem na nie!
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 20 Maj, 2014   

miko95ful napisał/a:
prof. dr hab. mgr inż., lider, prawnik, menager, matematyk, filozof, spawacz, akrobata, podróżnik, polityk-poseł i były niedoszły minister, ministrant Ireneusz Jeż wygina na tych filmach co najmniej jakby miał robaki w dupie. Jestem na nie!

I właśnie z tego powodu chciałbym żeby magister lider prawnik i cholera wie kto jeszcze pojawił się na Woodstocku. Przecież on jest kopalnią beki :D
 
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Śro 21 Maj, 2014   

Hahaha można i tak XD
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Śro 21 Maj, 2014   

:D
[video]http://www.youtube.com/watch?v=KWqWlrDcY3c[/video]
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Śro 21 Maj, 2014   

Haha słuchałem to! :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

darrek88 napisał/a:
:D
[video]http://www.youtube.com/watch?v=KWqWlrDcY3c[/video]


W sumie to co Victor odwala momentami nie odstaje zbyt daleko od poziomu Jeża. "Media, mass media, to jedna wielka banda". Dajcie spokój, wszyscy siebie warci.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group