Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
red hot chili peppers?

RHCP ?
tak
86%
 86%  [ 59 ]
nie
13%
 13%  [ 9 ]
Głosowań: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
peaceLOVEmusic  
Forumowy prawiczek
LAST RESORT.

Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: Czw 11 Lis, 2010   red hot chili peppers?

oglądając na yt koncerty z wooda z wczesniejszych lat, przykuł moją uwagę zespół Red Hot Chili Peppers.. sprawdźcie sami :D mój ulubiony kawałek -> http://www.youtube.com/wa...30185C&index=28

co Wy na to? może udałoby się coś załatwic ; ))
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 11 Lis, 2010   

Już kiedyś pisałem co sądzę o zapraszaniu wielkich (czyli jako takie odbieranych przez większość społeczeństwa) gwiazd typu RHCP czy Metallica. Może i by dało radę załatwić za odpowiednią kasę ale spowodowało by to napływ wielu różnych dziwnych ludzi robiących niepotrzebny tłok. Podsumowując mimo tego, że lubię ich bardziej niż część zespołów które grały w poprzednich latach, RHCP na Woodstocku mówię nie.
  
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 11 Lis, 2010   

nie jestem sam pewien... lubię ich ale czy bym ich chciał to druga sprawa...
 
 
 
velvetglove
Gość
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Może i koncert RHCP spowodowałby napływ masy dziwnych "zbędnych" ludzi, ale nawet mimo to dałabym wszystko, żeby ich usłyszeć na żywo.

Jestem definitywnie za Red Hotami!
 
 
Alicja  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Lis 2010
Posty: 5
Skąd: Gorzów
Wysłany: Śro 24 Lis, 2010   ; )

ohh to by bylo piekne !
"Dziwni ludzie" jeśli mają się pojawić to i tak się pojawią
A pod sceną raczej się ich nie spotka :D
:mrgreen:
 
 
gownowproszku  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Paź 2010
Posty: 42
Skąd: Gostyń
Wysłany: Śro 24 Lis, 2010   

RHCP Mogą być =D
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

velvetglove napisał/a:
Może i koncert RHCP spowodowałby napływ masy dziwnych "zbędnych" ludzi, ale nawet mimo to dałabym wszystko, żeby ich usłyszeć na żywo.



Mam mdłości czytając posty tego typu."Zbędni"?"Niezbędni"?Oj,ludu,mój ludu.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

Milan, a może idź do lekarza często piszesz, ze masz mdłości, całkiem możliwe, że to coś poważnego
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

milan napisał/a:
velvetglove napisał/a:
Może i koncert RHCP spowodowałby napływ masy dziwnych "zbędnych" ludzi, ale nawet mimo to dałabym wszystko, żeby ich usłyszeć na żywo.



Mam mdłości czytając posty tego typu."Zbędni"?"Niezbędni"?Oj,ludu,mój ludu.


Chodzi w tym wszystkim o to, że jak ktoś chce na Woodstock przyjachać, niech przyjedzie, ale jak przyjedzie zgraja ludzi tylko dla jednego koncertu to będzie tak jak w 2008 w niedzielę. Nie wiem czy pamiętasz ale nie było gdzie palca włożyć. Nikt nikomu nie zabrania przyjechać tylko jak wiemy wszyscy w Woodstocku nie chodzi tylko o muzykę, właściwie to dla wielu zespoły jakie grają są na dalszym miejscu jesli chodzi o powody przyjazdu. Jeśli ma być znowu 500000 osób jak w przypomnianym przeze mnie 2008 niech będzie, ale trochę bez sensu, żeby 1/5 czy 1/4 z nich to byli ludzie którzy nic swoją obecnością nie wnoszą, nie wrócą za rok i zajmują cenną przestrzeń i miejsca w kolejkach ;-) (odnosi się to do RHPC czy Metallici, bo np. w inwazję emo-laseczek na Happysaid nie wierzę, chociażby z tego względu, że mamusie ich nie puszczą albo same stwierdzą, że nie warto dla nich tylko jechać)
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

Sister Midnight napisał/a:
Milan, a może idź do lekarza często piszesz, ze masz mdłości, całkiem możliwe, że to coś poważnego


Nie,to tylko uczulenie na zwyczajową ludzką niekumatość.Ale za troskę dziękuję...

[ Dodano: Czw 25 Lis, 2010 ]
Kefir napisał/a:


Jeśli ma być znowu 500000 osób jak w przypomnianym przeze mnie 2008 niech będzie, ale trochę bez sensu, żeby 1/5 czy 1/4 z nich to byli ludzie którzy nic swoją obecnością nie wnoszą, nie wrócą za rok i zajmują cenną przestrzeń i miejsca w kolejkach ;-) (odnosi się to do RHPC czy Metallici, bo np. w inwazję emo-laseczek na Happysaid nie wierzę, chociażby z tego względu, że mamusie ich nie puszczą albo same stwierdzą, że nie warto dla nich tylko jechać)


1."Nic swoją obecnością nie wnoszą"?"Zajmują cenną przestrzeń"?Domyślam się,że piszesz to pół żartem,pół serio,ale i tak poczułem niesmak.Bo znowu mi zapachniało "lepszymi i gorszymi".Naprawdę uważasz,że Woodstock jest tylko dla wybranych?

2.Wątek by nie zapraszać wielkich kapel typu Meta czy RHCP tyż dziwny.Bo to by oznaczało,że lepiej nie zapraszać takich bandów,w obawie przed ewentualnym "najazdem" zbytniej ilości ludzi.Czyli co pozostaje?Pilnowanie by nie pojawiły się zbyt popularne w pewnych kręgach zespoły?A kto niby ma to oceniać?
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 26 Lis, 2010   

milan napisał/a:
Nie,to tylko uczulenie na zwyczajową ludzką niekumatość.Ale za troskę dziękuję...


polecam rutinoscorbin albo rutinaceę - działa na wszystko (krawaty wiąże, usuwa ciąże)
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 26 Lis, 2010   

Cały urok Woodstoku polega na tym, że nie jest wbrew pozorom typową masówką. Nie chce dzielić ludzi na lepszych i gorszych bo nie uważam kogoś komu Woodstock nie pasuje za gorszego (oczywiście jeśli nie uważa ludzi tam obecnych za brudasów, narkomanów i innych przyjaciół diabła ;-) ). Cała ta akcja ze sprzeciwem wobec bardzo znanych kapel okraślanych przez całą popkulturę jako gwiazdy to po prostu obawa przed zrobieniem z Woodstocku zwykłego festynu i stratą tej niepowtarzalnej atmosfery, bo na takich Red Hotów przyjadą nie po prostu ich fani tylko (moim zdaniem oczywiście) sporo ludzi którzy znają "Californication" (o ile nie "Californation" bo z taką "wersją" też się spotkałem) i koncert jest za darmo to wpadniemy, bo jest gwiazda i z takim samym entuzjazmem jadą na Dodę czy Kombi do miasta obok (oczywiście format artysty inny to i granice obszaru z którego będę przyjeżdżać inne). Można się z tym zgadzać albo i nie. Takie jest po prostu moje zdanie na ten temat :-)
Poza tym 500000 ludu na Woodstocku 2009 (pomyliłem się w poprzednim poście) nie ważne jakich i jaką muzykę słuchających to maksimum (rozciągnięte do nieprzyzwoitości) możliwości logistycznych pola i miasta.
Chyba trochę uważam, że Woodstock jest dla wybranych ale pod tą nazwą kryją się osoby nieważne z jakiej subkultury narodowości etc. które CHCĄ przyjachać w to miejsce, nawet z czystej ciekawości, a nie znajdą się tam przypadkiem pomimo tego, że ani oni do Woodstocku, ani Woodstock do nich nie pasuje.
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 26 Lis, 2010   

popieram przedmówcę:)

zbyt wiele światowych zespołów ściągnie tylko za duże zamieszanie a nie wniesie zbyt wiele pożytku dla PW samego w sobie.... fajnie byłoby zobaczyć i posłuchać tych wszystkich zespołów o których pisane jest wyżej, ale jeśli ktoś przyjeżdża na wooda dla samej idei, to przyjedzie bez względu na to czy będzie tam Rammstein, czy Metallica czy też tylko nikomu nie znane zespołu grające punka:)
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

...z wielką chęcią...
 
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Śro 05 Sty, 2011   

Red Hot Chili Kurczak... Mi to tam obojetne ale pewnie bym sie przeszedl:)
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Śro 05 Sty, 2011   

Udun napisał/a:
...z wielką chęcią...


Z bardzo wielką chęcią,mają przecież wiele znanych przez wszystkich hitów które miło by usłyszeć na żywo pogując pod Dużą :mrgreen:
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 05 Sty, 2011   

...a zabawa była by przednia :lol:
 
 
 
wera359  
Forumowy prawiczek
wera

Wiek: 30
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 38
Skąd: z daleka
Wysłany: Śro 05 Sty, 2011   

Fjnie by było .....
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 05 Sty, 2011   

Dobrze się słucha... ale na PW jak już wcześniej koleżanka powiedziała zrobi tylko zamieszanie... w Sumie to lepiej na Oficjalny koncert RHCP jechać niż na Wooda zapraszać -to tylko moje zdanie ;]
 
 
 
Mendo
Gość
Wysłany: Śro 05 Sty, 2011   

RHCP :D to chyba najlepsze co mogło by się stać !
 
 
maciek341  
Forumowy prawiczek
NIKT

Wiek: 30
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011   

Z miłą chęcią zobaczę ich na scenie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group