Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Pearl Jam

Pearl Jam?
Tak
84%
 84%  [ 39 ]
Nie
6%
 6%  [ 3 ]
Nie mam zdania
8%
 8%  [ 4 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
mac  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Radom
Wysłany: Sob 24 Gru, 2011   Pearl Jam

Zespołu chyba nie muszę nikomu przedstawiać myślę ze byłyby to świetny koncert... Wrzucę tylko to:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ZUJGlI13KdE[/video]

i to:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ckRsIy4Zqgo[/video]

filmiki wstawiamy: [video]LINK[/video] /Kefir
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 24 Gru, 2011   

Mam mieszane uczucia, uwielbiam ale za pierwsze płytki, później już nie tak bardzo. Dałem głos na tak.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011   

Każdemu wolno marzyć.
Sęk jednak w tym,że Pearl Jam to jeden z tych "dużych" zespolów,których obecność PW może-z niemalym prawdopodobieństwem-nie udźwignąć.Organizatorzy nie zaryzykują.I ja ich rozumiem.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011   

E tam, jeśli nic bardzo niedobrego nie wydarzy się w związku z występem Anthraksu, to w następnym roku Pearl Jam by mnie nic a nic nie zdziwił. Zwłaszcza, że odnoszę wrażenie, iż na zapraszanie wielkoformatowych gwiazd jest olbrzymie parcie ze strony nowego sponsora strategicznego ;p
 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011   

ja bym byl za tylko ze doszly mnie takiesluchy po osttanim woodstocku od ludzi uzytkownikow owsiak.net ktorzy mieli okazje spotkac sie z Jurkiem i zadac mu kilka pytan ze ów zespol odmowil juz kilka razy przyjazdu na Woodstock
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011   

hmm, jestem za. w sumie nie wiadomo, może i przyjadą. Anthrax ma zagrać w drugi dzień festiwalu, ciekawe kto zagra na koniec.. ;)
maniek14, skąd masz takie informacje?
 
 
MrCtesiphon  
Forumowy prawiczek
Paweł Fröhlich

Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011   

Trudno mi napisać, że nie jestem przychylny ku takiemu pomysłowi, gdy pierwsze ich albumy taktuje jak Biblie, ale cóż... taka prawda, że ich przyjazd doprowadziłby do śmierci kilku osób pod sceną albo i gorzej. Byłoby ponad milion osób na pewno, szczególnie jestem w tym wypadku na nie bo sam byłbym na samym przodzie i bałbym się o swoją "drogocenną" d**ę. :-P
Dlatego jeżeli grunge to coś mniej znanego ale tak samo genialnego! ;-)
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011   

Sal_P napisał/a:
E tam, jeśli nic bardzo niedobrego nie wydarzy się w związku z występem Anthraksu, to w następnym roku Pearl Jam by mnie nic a nic nie zdziwił.


Nie chcę zaczynać gdybactwa,ale-z calym szacunkiem-wyczuwam różnicę między Pearl Jam a zespolem Anthrax,jeśli porównywać potencjalną liczbę osób jakie bylyby sklonne zobaczyć oba te bandy na darmowym festiwalu.Ale ofkoz to tylko moje wlasne przypuszczenia.
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011   

Marry napisał/a:
hmm, jestem za. w sumie nie wiadomo, może i przyjadą. Anthrax ma zagrać w drugi dzień festiwalu, ciekawe kto zagra na koniec.. ;)
maniek14, skąd masz takie informacje?


kilku użytkowników owsiak.net miało okazje spotkać się i pogadać z Jurkiem. Też doszły mnie takie słuchy, ze zadali pytanie o Pearl Jam a Jurek powiedział że już kilka razy próbowali i nic z tego nie wyszło. W związku z tym nie liczyłabym na ich występ na waszym miejscu
 
 
Zgadnijcie  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 30 Paź 2011
Posty: 6
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pon 26 Gru, 2011   

darmowy pj to chyba juz przesada :/ ale na tak
 
 
 
dominik2327  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Pon 26 Gru, 2011   

Jurek sam gdzieś powiedział, jeszcze w którejś wypowiedzi podczas trwania ostatniego PW, że Pearl Jam na Przystanku Woodstock jest również jednym z jego marzeń. Byłby to z pewnością ogromny ciężar dla organizatorów, ale osobiście jestem bardziej niż na tak ;-)
 
 
indiano  
Coś już napisał
I'm a Mountain


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 79
Skąd: Venice
Wysłany: Pon 26 Gru, 2011   

Ale tak patrząc z drugiej strony to moim zdaniem chyba lepszy Pearl Jam niż taki Papa Roach czy Prodygy. Przynajmniej zabawa byłaby przednia.
 
 
Zgadnijcie  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 30 Paź 2011
Posty: 6
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Wto 27 Gru, 2011   

to naprawde byłoby WIELKIE wyzwanie, wiec za pare lat kto wie ,kto wie :)
 
 
 
ziemniakz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 19
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   

Ja jebie, oczywiście że tak, Pearl Jam skopałby jaja jak mało kto. W takim wypadku szczerze nie obchodziłaby mnie liczba ludzi, jaka mogłaby przyjechać zobaczyć PJ na darmowym feście z Polski i Europy. Pytanie tylko o bezpieczeństwo takiego wydarzenia. W sumie w wakacje mają trasę po Europie, więc czysto teoretycznie jest to możliwe, no ale nie popadajmy w paranoję z drugiej strony, strasznie to wątpliwe. Mówi się za to o ich hipotetycznym występie na stadionie we Wrocławiu lub na Impakcie z RHCP. Tak czy inaczej, ja jade 04.07 do Berlina, więc aż tak mi nie zależy. co nie zmienia faktu, że to nie tylko Jurka czy moje marzenie <3
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Pearl Jam za darmo? W życiu nie chciałbym tego doświadczyć mimo tego, że ich kocham. Już sobie te tabuny wyobrażam i powrót zajebanymi do granic niemożliwości pociągami.
 
 
 
poison  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 59
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

z jednej strony byłoby cudownie, z drugiej...masakra. Nie wyobrażam sobie takiej ilości ludzi na polu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group