Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Paweł Kukiz
Autor Wiadomość
kuba_perkowski  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   Paweł Kukiz

Ikona Jarocina, były wokalista zespołów takich jak Aya RL, Emigranci czy Piersi. Współpracował także z Jankiem Borysewicznem, oraz miał solowy projekt. Aktualnie poseł na sejm i były kandydat na prezydenta, dlatego patrząc na ostatnie wydażnia chyba nie musze o nim więcej mówić, a jego występ raz że mógłby byc świetną gratką dla woodstockowiczów to jeszcze na dodatek nieźle wqr. pisiorów, więc wszyscy zadowoleni. Po za tym od roku Paweł nie jest aktywny koncertowo, więc jego występ byłby nie lada wydarzeniem w skali Polski.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Paweł_Kukiz

[video]http://www.youtube.com/watch?v=OjjI2KWNAFw[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=vqeFWhcA71k[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ktlWzoGBtqE[/video]
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

W tym momencie chyba za dużą we mnie budzi odrazę przez swoje poczynania polityczne, więc jestem na nie.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

Muzykiem Kukiz jest świetnym, ale z WOŚP mu chyba nie po drodze. Jeśli dodać do tego że jako polityk wygaduje (i od dłuższego czasu wygadywał) takie farmazony, że to się aż w głowie nie mieści - jestem na nie, i mam wrażenie że ten pan zaproszony na pewno nie zostanie.
 
 
 
kuba_perkowski  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 25 Gru, 2015   

KazikHansen napisał/a:
Muzykiem Kukiz jest świetnym, ale z WOŚP mu chyba nie po drodze. Jeśli dodać do tego że jako polityk wygaduje (i od dłuższego czasu wygadywał) takie farmazony, że to się aż w głowie nie mieści - jestem na nie, i mam wrażenie że ten pan zaproszony na pewno nie zostanie.

Kukiz grał kiedyś na WOSPIE
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 25 Gru, 2015   

kuba_perkowski napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Muzykiem Kukiz jest świetnym, ale z WOŚP mu chyba nie po drodze. Jeśli dodać do tego że jako polityk wygaduje (i od dłuższego czasu wygadywał) takie farmazony, że to się aż w głowie nie mieści - jestem na nie, i mam wrażenie że ten pan zaproszony na pewno nie zostanie.

Kukiz grał kiedyś na WOSPIE


[video]http://www.youtube.com/watch?v=gTuXlDLgOCA[/video]

A potem nagrał powyższy utwór. Abstrahując od tego - jego polityczne poglądy wystarczająco go dyskwalifikują z grania na Woodstocku ;)
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 25 Gru, 2015   

Kukizowi się niestety we łbie poprzestawiało od polityki i chyba jest już zbyt zagubionym człowiekiem aby zapraszać go na poważną rozmowę, nie mówiąc o stawianiu go jako przykład dla ludzi.
 
 
 
Huba  
Forumowy prawiczek
piwo&satan


Wiek: 33
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 24
Skąd: poznan/szczecin
Wysłany: Sob 26 Gru, 2015   

A co w nim takiego nie dobrego?
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Pią 01 Sty, 2016   

teraz Kukiz "nadaje" się już tylko do ASP :(( aktywny polityk na scenie - nie. i nie ma znaczenia czy popieram czy neguję jego politykę.
 
 
Greenboy1993  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Śliwice
Wysłany: Pią 01 Sty, 2016   

Nie, nie i nie. On sam chyba się odciął od dawnych poglądów i swojej muzyki. Wciągnęła go ta polityka a na woodzie polityki jak najmniej a najlepiej wcale.
 
 
DryBoneValley  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 8
Skąd: płock
Wysłany: Nie 03 Sty, 2016   

No właśnie, niby ten wood taki apolityczny ale kukiza to już nie bo poglądy się małym komuszkom nie podobają <rotfl3> .
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 03 Sty, 2016   

DryBoneValley napisał/a:
No właśnie, niby ten wood taki apolityczny ale kukiza to już nie bo poglądy się małym komuszkom nie podobają <rotfl3> .


Z jakiego powodu wyciągasz wniosek, że jeśli nie odpowiadają mu poglądy Kukiza, to od razu musi być zwolennikiem komunizmu. To mniej więcej tak samo logiczne, jak stwierdzenie, że skoro nie lubię Huntera (podaję jako przykład), to pewnie słucham jakiegoś popu albo "techno".

ps. Kukiz ma jakieś poglądy poza JOW i kreowaniem się na takiego wielce obywatelskiego?
 
 
 
DryBoneValley  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 8
Skąd: płock
Wysłany: Nie 03 Sty, 2016   

Ale ja nie jestem zwolennikiem Cookies'a. Też uważam, że nie ma programu, nie zna się za bardzo na polityce, ekonomii. No politykiem jest słabym. Po prostu dobry człowiek, który chce dobrze ale nie wie za bardzo co i jak. I te "komuszki" to bardziej taka mała szydera bo trochę razi w oczy jak Ci sami, którzy krzyczą, ze wood apoilityczny, spierdalać z polityką mają problem z jakimś artystą, podkreślam artystą, który ma jakieś tam poglądy i działa w polityce. Nie wyjdzie przecież na dużą scene i nie będzie mówił o polityce dlatego nie rozumiem oburzenia jego działalnością polityczną. Chociaż może i te komuszki to trafne stwierdzenie bo jak zespoły o poglądach komunistycznych wychodzą to wszyscy się cieszą i o poglądach nie wspominają.
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Nie 03 Sty, 2016   

DryBoneValley napisał/a:
Nie wyjdzie przecież na dużą scene i nie będzie mówił o polityce

Tak sobie myślę, kolego, że możesz się cholernie mylić. W tym momencie Kukiz to mentalnie przede wszystkim szanowny pan poseł, który wszędzie chce rozgłaszać swój brak poglądów i brak pomysłów na reformy, które miałyby "odmienić ten kraj i poprawić warunki życia". Myślisz, że nie szukałby zwolenników na woodstocku? Wśród "swoich", bo przecież jesteśmy w większości młodzieżą o różnych, ale radykalnych politycznie, zapatrywaniach, wiecznie niezadowoloną z otaczającej rzeczywistości, ale ciągle jakże podatną na manipulację? Kukiz może by i nie krzyczał z Dużej Sceny wprost, ale prędko byśmy jakieś aluzje zapewne usłyszeli. Prędko zapewne także zorganizowałby sobie jakieś spotkanko na ASP, czy inne luźne zgromadzenie na polu, żeby przy okazji rozdawania autografów i gładzenia po główce dawnych fanów biadolić, jak to w RP jest źle i dlaczego zamach na prezesa jest pomysłem słusznym (nie, nie jestem pisiorem).
Gdyby ktoś zapewnił mnie w stu procentach, że podczas jego występu uraczona zostanę pomieszaniem Kukizowskiej twórczości od mojej ukochanej Aya RL, poprzez Emigrantów, aż po Piersi/Kukiz i Piersi - spoko. Dopóki to będzie muzyka i wspominanie dawnego dorobku, nie mam nic przeciwko, ale pierwsza wzmianka o aktualnej aktywności na deskach najlepiej prosperującego teatrzyku w tym kraju oznaczałaby dla mnie symboliczny strzał pomidorem nie pierwszej świeżości w jego malkontencką facjatę.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 03 Sty, 2016   

DryBoneValley napisał/a:
Nie wyjdzie przecież na dużą scene i nie będzie mówił o polityce dlatego nie rozumiem oburzenia jego działalnością polityczną.

Co nie będzie?? :D

Trzeba było widzieć występ na Cieszanowie...
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 03 Sty, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
DryBoneValley napisał/a:
Nie wyjdzie przecież na dużą scene i nie będzie mówił o polityce dlatego nie rozumiem oburzenia jego działalnością polityczną.

Co nie będzie?? :D

Trzeba było widzieć występ na Cieszanowie...


Ja bym dodał, że trzeba było widzieć jego występ gdziekolwiek (bo Jasiek trafił w punkt). Nad tym jaki jest jego program (czy w sumie jego brak) i dlaczego uważam, że jest zły to już rozwodziłem się wielokrotnie i chyba nie będę się powtarzał. Najgorsze w Kukizie jest w sumie nawet nie to, że jego poglądy skręcają w prawo i to dość mocno, a to, że swoich oponentów politycznych traktuje praktycznie bez szacunku, często powielając zwyczajnie poglądy zasłyszane w "niezależnych" mediach i ogólnie tę dość agresywną retorykę, która ostatnimi czasy dominuje w internecie na wielu portalach (że tak chociaż przytoczę wszechobecną pogardę dla tego mitycznego "lewactwa" - tak się nie powinno robić polityki).
 
 
 
alanos  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 06 Sty, 2016   

Paweł Wódkiz - zdecydowane NIE
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Śro 06 Sty, 2016   

Paweł Kukiz rzekł kiedyś, że nigdy nie przyjedzie na wood. Między Nim, a Jurkiem Owsiakiem jest "nić nieporozumienia". Ja żałuje, bo twórczość ma barwną i byłoby się czego nasłuchać. Cóż, byłoby....:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga