Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Charytatywni Allegro - zrzućmy się na Woodstock ;)
Autor Wiadomość
magdam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   Charytatywni Allegro - zrzućmy się na Woodstock ;)

Słyszeliście o tej akcji ? KLIK Kazdy może coś kupic/wysatawic a kasa ze sprzedaży leci na organizacje Woodstocku.

Moim zdaniem super pomysł, jednak dziwne połączenie - w akcji bierze udział jeszcze fundacja dla dzieci w śpiączce i druga dla ludzi niepełnosprawnych.
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

Tam piszę że : 'Przystanek Woodstock to w pełni niekomercyjny festiwal muzyczny'

Dobre żarty.
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

jestem pewien, że organizacja festiwalu pochłania przeogromne pieniądze
jestem też święcie przekonany, że tyle kasy to sponsorzy dają i tego typu akcja nie jest potrzebna
 
 
magdam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

Na akcji wosp'a zbieraja na allegro po pare mln. wiadomo ze nie bedzie to taki rozmach, ale nawet jak by mieli zebrac pare tys. i wydac to np. na dodatkowe krany to super ;P ale żeby skusić ludzi do tego aukcje powinny miec jakis temat np. muzyczny. płyty, bilety na koncert itd. a jak na razie to biednie to wyglada.
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

Dafuq, bilety ?? Przypomnij sobie ideę i filozofię festivalu a nie piszesz takie głupoty. Pozdrawiam :)
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

nie wydaje mi się, by magdam mówiła tu o biletach na koncerty woodstockowe.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

No, bezprze sady. Swoją dolę dopłacę wykupując we wiosce alkoholowej marne piwo za niemożebną cenę. Nie ma potrzeby płacić jakimś kolejnym pośrednikom, którzy chcą się załapać na konfitury
 
 
magdam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014   

shinobipl napisał/a:
Dafuq, bilety ?? Przypomnij sobie ideę i filozofię festivalu a nie piszesz takie głupoty. Pozdrawiam :)


oczywiscie ze bilety na koncerty typu: jakis zespol co jest na woodsotocku gra msc wczesniej gdzies i mozna kupic bilet na nich.

A kasa z kupionego piwa nie idzie do kieszeni woodstocku tylko piwa. Lech płaci jedynie za to ze może się tam postawić.

Jeśli mają tyle kasy to po co robić coś takiego jak te aukcje? Nie wydaje wam się, że gwiazdy coraz więcej sobie życzą i zaczyna brakować $$ ?
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014   

magdam
może i masz rację mówiąc że gwiazdy chcą coraz więcej ale spójrz na to realniej :P jeden koncert takiej gwiazdy liczy się w dziesiątkach tysięcy a kasa którą mogą zebrać to praktycznie nawet na przysłowiowe waciki nie starczy dlatego nie wiem no... nie widzę sensu w tej akcji która zebrać może jedynie grosze patrząc się i już myśląc logicznie na sumy jakie wkładają sponsorzy taki festiwal nie kosztuje 100tysięcy
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014   

Wystarczy nie zapraszać gwiazd i po kłopocie. Tylko tych co grają za zwrot albo rozsądne stawki. Jest taka masa świetnych kapel że wyjdzie to tylko na dobre festiwalowi, bo zamiast Sabatonów i innych Prodigy zagrają naprawdę fajne zespoły. Rozwiąże to też wiele problemów organizacyjnych, bo mniej przypadkowych osób to mniejsze koszta np naprawy infrastruktury czy większe bezpieczeństwo.
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014   

Ci przypadkowi ludzie mi nie przeszkadzają i nie wiem dlaczego tak się ich ostatnim czasy dużo ludzi przejmuje. Moi znajomi to w większości przypadkowi ludzie na woodstocku którzy nagle nie wyobrażają sobie wakacji bez tego festiwalu
No ale tak czy siak nie zmniejszy to wydatków i festiwal to jednak duże przedsięwzięcie także dla mnie ta akcja jest nie warta zachodu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group