Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Błotko pod grzybkiem
Autor Wiadomość
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   Błotko pod grzybkiem

Pierwszy raz bylem na woods a nie zaliczylem blotka, teraz sobie pluje w brode ze tego nie zrobilem :-( na nastepny rok daje w depozyt moje cenne rzeczy i smigam w gaciach. Widze ze tam najlepsza zabawa, a wy co sadzicie o tej formie rozrywki, kto z was byl kto nie chodzi, poprosze za i przeciw ? ogolnie opinie na ten temat :))
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Ja nie chodzę, ale jestem za !
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

byłam pierwszy raz na woodzie i błotko zaliczyłam!! tzn zostałam wepchnięta tam siłą! zabawa zajebista ale jak włożyłam głowę pod grzybek to myślałam, że mi mózg zamarznie :)) no i byłam 3 razy w błocie ale pod sceną na koncertach- zabawa jeszcze lepsza moim zdaniem <haha>
 
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 05 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

To był mój drugi Wood i też jak dotąd w błocie się nie kąpałam. I żyję. Może kiedyś się skuszę, ale jakoś nie czuję wybitnego niedosytu. Masz akurat chęć i kieszenie wolne od czegoś do zamoczenia - wskakujesz, nie masz - nie wskakujesz. Za rok też Woodstock, nic straconego ;)
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Ja byłem i było mega ! :D Polecam każdemu :)
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   Re: Błotko pod grzybkiem

W zeszłym roku znajomi mnie namawiali, ale uznałam, że jestem za bardzo higieniczna xd A miałam strój kąpielowy i nawet to planowałam... W tym roku nie miałam, liczyłam, że może ktoś mnie przez przypadek wrzuci, ale i tak też się nie stało :D

Za rok planuję :) Tam robią ludziom najwięcej zdjęć no i ile zabawy przy tym :))
 
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Ja też byłam :) Świetna zabawa, szczególnie na koncercie :P Mam nadzieje że w przyszłym roku będzie więcej okazji żeby zawitać pod grzybkiem :P
 
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Bylam w blocie oczywiście ;D Ale gdy zobaczyłam ze na niektórych koncertach (szczegolnie na Sabatonie) faceci tam sikali to az mi się wszystkiego odechciało... Nie wiem czy za rok wejde (ten obraz mi zryl psychike).. chyba ze pójdę pierwszego dnia gdy bloto bedzie zawieralo tylko bloto ;p
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   Re: Błotko pod grzybkiem

szprotka7 napisał/a:
W zeszłym roku znajomi mnie namawiali, ale uznałam, że jestem za bardzo higieniczna xd A miałam strój kąpielowy i nawet to planowałam... W tym roku nie miałam, liczyłam, że może ktoś mnie przez przypadek wrzuci, ale i tak też się nie stało :D

Za rok planuję :) Tam robią ludziom najwięcej zdjęć no i ile zabawy przy tym :))


Zgłoś się do mnie to Cię wrzucę!

Błotko super sprawa:D
 
 
 
Share  
Forumowy prawiczek
Free Hugs ! :D

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

W tym roku byłem 2 raz na PW i jakoś mnie nie ciągnie do tego błota. Naprawde nie rozumiem czemu na większości filmików i zdjęć jest tyle ujęć z błota o.0
 
 
Strasburger  
Forumowy prawiczek
Podobno wiecznie uśmiechnięta :)

Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Gubin/Zielona Góra
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Też byłam pierwszy raz na Woodzie. Do błota weszłam na rozpoczęcie na Vavamuffinie, a tak mi sie to spodobało,że poszłam drugi raz na Analogsach :) Koleżanki, z którymi pojechałam mówiły,że one dwa razy na jednym Woodstocku do błota nie wchodzą, bo potem jest się zbyt brudnym,ale mnie to nie zraziło. Na Analogsach byłam więc bez nich. Ale zarówno za pierwszym jak i drugim razem było świetnie :D. W błocie głównie oprócz skakania jak dzika malpa, wywracania się, brania udziału w pociągu, odbijania piłki Play moją główną i jednocześnie najlepszą zabawą było robienie kulek z błota i rozplaskiwanie ich na głowach ubłoconych Woodstockowiczów. Albo rzucanie takimi kulkami w ludzi pod grzybkiem. Pamiętam jak na Analogsach ledwo co weszłam jeszcze sucha do błota, a już jakiś gościu wciągnął mnie do wody i zaczął przyduszać, a potem nałożył mi na głowę koło ratunkowe. Niezłą porcję brudnej wody wciągnęłam wtedy przez nos. Ale bawiłam się wspaniale. :)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Cytat:
faceci tam sikali to az mi się wszystkiego odechciało...


Kiedyś, gdy nie było grzybka, robiło się błoto od kranów i tam się ludzie kąpali. Tyle, że łączyło się ze ściekami z toi toiów... ;d Tak mi się jakoś przypomniało.
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

No to kolo mojego namiotu po deszczu powstalo "konkurencyjne" błoto!
A jeszcze przed rozpoczęciem sąsiedzi z niewinnej kałuży zrobili meega błoto party, wysmarowali sobie caly samochod tym blotem, później sami sie nim wysmarowali i jeździli po całym polu namiotowym xD Pozytywni ludzie^^
 
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

nie wiem czy konieczne jest tu wymienianie za i przeciw. wchodzisz w błoto i tyle.
w zeszłym roku zgarnął mnie do niego pan w prześcieradle, pozdrawiam :))
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Nie byłam, nie ciągnie mnie do tego, ale życzę miłej zabawy w kolejnych latach :D
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Mój drugi woods i druga kapiel w błocie :))
Nie do opisania! Tylko pod grzybkiem można zamarznąć xd
 
 
Hellno  
Forumowy prawiczek
bywam tu i tam


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 14
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Byłam i w tym roku na The Darkness! :D Ale nie polecam tak późno, potem zamarzałam na kość...
fuj z tym sikaniem ! niee
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

byłam w tamtym roku i było zajebiście :D w tym roku nikt nie chciał ze mną iść ;p
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

W zeszłym roku tylko ostatniego dnia wpadliśmy ze znajomymi pod Grzybka. Najpierw debiutancko - zapoznawczo na 15-20 minut, a potem na koncercie Enej już na dłużej. Chyba każdemu kto tego doświadczył nie muszę pisać jak genialne to przeżycie :) Kankan do "Radio Hello" w błocie na 200 osób (wszyscy z bananem na twarzy) - BEZCENNE!
Dlatego w tym roku pod Grzybkiem zagościłem 3 razy - w tym raz na około półtorej godziny. Sposobów na zabawę tam jest co nie miara. Jak tak czytam to aż dziwię się, że są osoby na forum, które jeszcze tam nie gościły, a nawet takie którym się to niezbyt widzi.
Ludziska - chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego co tracicie!
I wyluzujcie z tą higieną - w ostateczności można przecież wyskrobać te 7 złociszy i nocą skoczyć pod prysznic jak się ma jakiegoś fioła na tym punkcie ;) Bungee dla porównania kosztuje 100, a tylko 15 sekund funu ;]
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Ja byłem dwa czy trzy razy i to dawno ale tylko pod grzybkiem jak woda leciała. Ogólnie by mi się nie chciało łazić brudnym ani tracić czasu na łażenie się umyć. Miałem jeden błotny koncert w 2008 i wiem, że to zajmuje czas który można przeznaczyć na co innego. Ale oczywiście nie neguję tej formy rozrywki :)
 
 
 
Joannnnna  
Forumowy prawiczek
no regrets


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Wałcz
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Również byłam pierwszy raz na PW i poszłam pod grzybka, aż mnie głowa od tej zimnej głowy rozbolała, ale było ekstra :D gdy stamtąd wyszłam podszedł do mnie chłopak i zapytał się który raz jestem, odpowiedziałam, że pierwszy, na co on "czuję się zobowiązany pokazać Ci miarę prawdziwego szaleństwa" po czym wziął mnie na ręce wskoczył pod wodę i tak sobie skakał ze mną na rękach. Ostatecznie było tak, że pół dnia tam spędziłam, bo gdy już myślałam, że udało mi się uciec, ktoś powtórnie mnie łapał i tam zanosił. Nie żałuję :)

Miałam jeszcze jedną przygodę z błotem, po deszczu na gastro zrobiły się mega wielkie kałuże, a ja z przyjaciółkami szłyśmy coś zjeść, szłyśmy gęsiego, a w kałuży jakiś pan/chłopiec urządził sobie pogo, nikt nie chciał do niego dołączyć, więc uznał, że musi kogoś zaciągnąć siłą, akurat padło na mnie ... Pech chciał, że była moja kolej noszenia torebki z telefonami, portfelami etc. i wszystko zalane, telefony nie działają do tej pory :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group