Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest ktoś komu Woodstock 2012 się podobał?
Autor Wiadomość
Alias83  
Coś już napisał
Rasta-punko-oj


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: WrocLove
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   Czy jest ktoś komu Woodstock 2012 się podobał?

Jak w temacie.
Wszyscy tylko narzekają, na najebanych brudasów, sępów, narkotyki, komercję, ochronę, bluzgi Jurka ze sceny, wszystko inne...

A mi mimo tego że faktycznie było kilka niedociągnięć i tak impreza się podobał i już prawie zapomniałem co mnie irytowało, a pamiętam tylko wspaniałych ludzi i niesamowity, jedyny w swoim rodzaju klimat, na który już czekam aby poczuć za rok.

Poszukajcie sobie jakiegoś forum ojca dyrektora i tam narzekajcie.
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

chyba najbardziej narzekają ci, którzy przyjechali pierwszy raz i spodziewali się czegoś innego ;p ja jak co roku bawiłam się zajebiście i już chcę tam wracać ;p
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Cytat:
Czy jest ktoś komu Woodstock 2012 się podobał?


Mi się podobał:)

Machine Head mnie rozłożył na łopatki, Extremo miło zaskoczyło, a Darkness trzymał bardzo wysoki poziom, mam nadzieję,że z małej bączka zgarnie RusT i za rok zagrają na dużej :)

Jest masa rzeczy na minus, ale jako,że z obozowiska ruszałem się tylko na koncerty, po żarcie, wysrać się i umyć. To większość czasu spędzałem z ludźmi którzy mi odpowiadali i było bardzo sympatycznie amen:)
 
 
tomekkz1  
Forumowy prawiczek
Carpe Diem

Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: Tychy
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

6 woodstok i 6 raz zadowolony :D
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Ja po prostu bawiłem się jak nigdy. Poza tym, parę osobistych sytuacji jeszcze bardziej mnie przekonało, że trzeba korzystać z wooda, póki mogę.
 
 
 
agnes.kwiatek  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 01 Sie 2010
Posty: 18
Skąd: olsztyn
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

jakos wydaje mi sie ze woodstock traci swoja atmoswere i niepowtarzalny klimat nie było źle nie ma co nadmiernie narzekać ale nie czułam takij zajefajnej atmosfery jak rok temu i sama nie wiem nawet czemu , moze liczylam że bedzie jeszcze fajniej niż ostatnio a magia tego miejsca gdzieś uleciała, a moze ja się po prostu starzeje.
 
 
choom7  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 44
Skąd: Śrem
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

wróciłam z Woodstocku naładowana pozytywną energią i z myślą, że był to mój najlepszy Wood, po przeczytaniu kilku tematów, stwierdziłam, no faktycznie, tak było, ale to jest Woodstock, i to jest jego klimat moim zdaniem :))
reasumując, Woodstock mi się podobał nawet bardzo bardzo :D
 
 
 
fobia666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Jedyny i największy minus jest taki, że czas leciał tam zbyt szybko :) Za rok jade tydzień wcześniej.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Spośród 9 moich Woodstocków to jeden z najlepszych, głównie dzięki ekipie, ale muzycznie też było świetnie. Atmosfera jest, tylko nie czućjej tak w powietrzu, trzeba tych rzeczy poszukać, tak jak nasz basen za 5 zł na drodze pod ASP, czy gość który wykopał sobie dziurę i twierdził że ma doła. Te najmniejsze rzeczy właśnie najbardziej przypominają, że żyjemy przez ten tydzień pośród pozytywnych świrów a to oni tworzą ten niepowtarzalny klimat :)
 
 
 
Alias83  
Coś już napisał
Rasta-punko-oj


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: WrocLove
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

fobia666, to i tak mało. My byliśmy w tym roku 10 dni i tak było mało.
 
 
 
butalbital  
Coś już napisał


Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 84
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

MNIE, poznałam cudownych ludzi spod Wrocławia i ze Świebodzina, którzy byli lepsi niż niektórzy 'swoi'. Na pewno był lepszy niż zeszłoroczny.
 
 
janiak15  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 45
Skąd: Nowogard
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

dydaa napisał/a:
chyba najbardziej narzekają ci, którzy przyjechali pierwszy raz i spodziewali się czegoś innego ;p


Ja osobiście jechałem pierwszy raz, i nie miałem pojęcia czego się spodziewać :D Ludzie klimat i atmosfera panująca na Woodzie tak mnie urzekła, że będę jeździł tam już co rok ;]
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Mnie również. Pierwszy raz byłem i wiem, że wrócę za rok ;)
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

janiak15 napisał/a:

Ja osobiście jechałem pierwszy raz, i nie miałem pojęcia czego się spodziewać :D Ludzie klimat i atmosfera panująca na Woodzie tak mnie urzekła, że będę jeździł tam już co rok ;]


no i tak trzymać ;p
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

4ty raz na Woodzie i ten 4ty Woodstock jak na razie najlepszy ze wszystkich... te sześć dni zleciało jak jeden dzień... Wybawiłam się za wsze czasy, odwiedziłam więcej koncertów niż wstępnie planowałam, spotkałam się z dawno niewidzianymi znajomymi, leciałam w pogo wiele więcej razy niż zawsze, a nic poza stawem łokciowym od noszenia 16 browarów mnie nie bolało (w zeszłym roku strasznie narzekałam na kręgosłup)... pociągi super się udało ogarnąć... no, że jeszcze się nie ogarnęłam po Woodzie. ;>

Może i nie było jakichś supergwiazd pokroju Prodigy, ale to był najlepszy Wood na jakim byłam. Amen.
 
 
 
stiffi11  
Forumowy prawiczek
stiffi11

Wiek: 34
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

bez względu na jakieś tam małe minusy,one giną w morzu plusów,szczający gdzie popadnie?za mało toików?ceny,brudasy, itp?trzeba być urodzonym pesymistą żeby na coś takiego narzekać,było zajebiscie,mimo że mnie okradli,mimo że mam siniaki na cały ciele,nigdzie nie da się tak wybawić,to jest piękno które trzeba przeżyć!
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Po raz 2 na Woodstocku i to ten uważam za najlepszy. I cóż z tego że pozbawiono mnie trampek oraz że bilet powrotny gdzieś się zapodział. Liczy się to co zostaje z nami i nie jest przedmiotami, wspomnienia a te z tego roku na długo zostaną ze mną ^ ^ Long live Woodstock !!!
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Taka polska natura :P Na te dni czekałem cały rok i robię to ponownie, żyje woodstockiem cały rok. Było zajebiście. Dziwki, koks, zapiekanki !!!!111
 
 
 
malec13  
Forumowy prawiczek
Punks Not Dead!


Wiek: 32
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 16
Skąd: Trawniki->Lublin
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Mi Się Bardzo Podobało :) nie ma co narzekać
 
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

W moim odczuciu było cudownie, tysiąc razy lepiej niż rok temu <3
 
 
 
habalasz?  
Forumowy prawiczek
Ave PS !


Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Dokładnie idźcie narzekać gdzie indziej , Woodstock jest najlepszy i zawsze będzie i był i tak dalej ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group