Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pokojowa Wioska Kryszny :)
Autor Wiadomość
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 08 Kwi, 2009   Pokojowa Wioska Kryszny :)

Zakładam temat, w którym będe informowała o nowościach w Wiosce Kryszny. Jak narazie nie ma żadnych konkretnych planów, oprócz tego, że Wioska będzie zaczynała granie dzień wczesniej niż reszta Woodstocku, tj 30 sierpnia :-D

[ Dodano: Nie 07 Cze, 2009 ]
Przed woodstockiem nie będzie mnie na necie pewnie więc zapodaje stronke na której będą dodawane info na temat Wioski Kryszny http://www.vivakultura.pl...t/woodstock.htm
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 25 Cze, 2009   

marcinm napisał/a:
hehe, wypowiedź na poziomie...



Podobnie jak i Twoja. Po pierwsze HK nie jest sektą, ani prawnie ani w rzeczywistości. Po drugie co rozumiesz przez słowo sekta? Po trzcie, łatwo powtarzac głupkowato to co zostalo przez kogoś powiedziane ale trudniej to udowonić. Latwo można obalić te głupie mity: nie mieszkam w świątyni, nie wstaje o 4 rano :mrgreen: , studiuje, utrzymuje nawet kontakt z rodzicami :-P nie oddaje moich pieniedzy na 'sekte' nie pamietam co tam jeszcze o nas mówili :roll:
 
 
 
ŚLyM  
Forumowy prawiczek
Ya'all been warned

Wiek: 35
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Zg-c
Wysłany: Czw 25 Cze, 2009   Re: Pokojowa Wioska Kryszny :)

Marisha napisał/a:
Jak narazie nie ma żadnych konkretnych planów, oprócz tego, że Wioska będzie zaczynała granie dzień wczesniej niż reszta Woodstocku, tj 30 sierpnia :-D



chyba lipca? xD
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Czw 25 Cze, 2009   

Marisha napisał/a:
nie oddaje moich pieniedzy na 'sekte' nie pamietam co tam jeszcze o nas mówili

Ze tak zapytam, z czego tak wlasciwie utrzymuje sie ta wspolnota? Przeczytalbym wogole cos madrego na temat Krishna.. polecilabys mi cos?
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 25 Cze, 2009   

staber_dg napisał/a:
Marisha napisał/a:
nie oddaje moich pieniedzy na 'sekte' nie pamietam co tam jeszcze o nas mówili

Ze tak zapytam, z czego tak wlasciwie utrzymuje sie ta wspolnota? Przeczytalbym wogole cos madrego na temat Krishna.. polecilabys mi cos?



Prawnie jestesmy zwiazkiem wyznanionym. Z czego się utrzymuje, chodzi Ci o świątynie? No bo kazdy z nas utrzymuje sie sam, duza wiekszosc (strzelam ze ok 95%) Polskich krisznowców pracuje normalnie jak inni. A świątynie, bo chyba o to Ci chodzi? utrzymuja się z dotacji (oczywiscie dobrowolnych) oraz z prowadzenia wlasnych działalnosci np sklepików w swiatyni,sprzedazy ksiazek czy w przypadku swiatyni w Czarnowie prowadzenie farmy ekologicznej. Żadnych pieniazkow od panstwa nie dostajemy.
Co bym Ci poleciła, mysle ze ksiazke " W strone samopoznania" , "reinkarnacja" albo "doskonałe pytania doskonałe odpowiedzi". Ksiazki bardzo tanio mozna kupic nawet na allegro. A najlepiej to pogadać z kims osobiscie :) będzie okazja na woodstocku ;-)
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Czw 25 Cze, 2009   

Ja bym marisha bardzo chciał na woodstocku z tobą usiąśc i porozmawiac ;-)
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Czw 25 Cze, 2009   

Marisha napisał/a:
Z czego się utrzymuje, chodzi Ci o świątynie?


Tak chodzilo mi o swiatynie, no i o ludzi ktorzy trzymaja to wszystko w ryzach, zarzad to chyba nie jest dobre slowo. nie wiem jak ich nazwac, cos na ksztalt episkopatu u katolikow, jesli cos w rodzaju tego o czym pisze istnieje..
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 25 Cze, 2009   

Motorzysta17 napisał/a:
Ja bym marisha bardzo chciał na woodstocku z tobą usiąśc i porozmawiac ;-)



jak mnie znajdziesz to zapraszam :-)

[ Dodano: Czw 25 Cze, 2009 ]
staber_dg napisał/a:
Marisha napisał/a:
Z czego się utrzymuje, chodzi Ci o świątynie?


Tak chodzilo mi o swiatynie, no i o ludzi ktorzy trzymaja to wszystko w ryzach, zarzad to chyba nie jest dobre slowo. nie wiem jak ich nazwac, cos na ksztalt episkopatu u katolikow, jesli cos w rodzaju tego o czym pisze istnieje..


Istnieje, GBC np to jest coś o co Tobie chodzi, i np w Polsce takim hmmm "opiekunem" moze to nie najlepsze słowo, ale wazna postacia jest Trisama, który pracuje w szkole, jest nauczycielem- tzn był nie wiem czy jeszcze pracuje ale chyba tak. Albo prezydentowa jednej z świątyn jest lekarzem, pracuje w szpitalu i jest chyba nawet ordynatorem oddziału czy coś w tym stylu. Jeden z naszych maharajy np wykłada na uczelniach w Oxfordzie ... wszyscy pracujemy/studiujemy/uczymy się jak inni i nie wyrozniamy sie w środowisku :) no moze poza wyjątkami w rózowych glanach 8-) ;-)
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

a ja tak troche z innej beczki- wiadomo ile w tym roku będzie kosztowało żarełko od Kriszny? licze,ze nie zedrą dużo, bo to jedyne chyba jedzenie na woodzie, któro nie powoduje skutków ubocznych ^^ i do tego bardzo smaczne
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

grotesqa napisał/a:
a ja tak troche z innej beczki- wiadomo ile w tym roku będzie kosztowało żarełko od Kriszny? licze,ze nie zedrą dużo, bo to jedyne chyba jedzenie na woodzie, któro nie powoduje skutków ubocznych ^^ i do tego bardzo smaczne



Szczerze- nie mam zielonego pojęcia. Nie wiem nawet, ile w poprzednich latach kosztowało ... jakoś chyba nigdy nie kupywałam(kupowałam?)
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

U HK normalnie posuiłek jest po 5 pln, ale czasami i za 2 pln można ciepłe jedzonko dostać :-)
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

hmm grunt że zagra Gaga/Zielone Żabki ;-) to jest u Krisznowców najlepsze, no i oczywiście ich pyszne jedzonko :-) mi smakowało.
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

a co tam do jedzenia dają? da się coś wybrać i jak to z wszystkim jest?
 
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

Hmm w zeszłym roku posiłek składał się z takiej fajnej papki z kuskusu o smaku...hmm nie pamiętam ale takie słodkie i dobre :D 3 takich wafelków (jeśli można to tak nazwać) żółtego ryżu z przyprawami oraz taki jakby bigos ale oczywiście bez mięsa i więcej w tym było nasion strączkowanych niż kapusty... ogólnie bardzo dobre i sycące a co najważniejsze TANIE...bodajże 3,50 kosztowało o ile mnie pamięć nie myli...

a co do wyboru... proponuje pierw kupić jedną całą porcje i wtedy wybieresz sobie co ci z tego zestawu najlepiej smakuje i przy następnym kupnie posiłku prosisz o więcej tego co Ci smakowało a mniej tego co mniej smakowało....bynajmniej mi taki bajer wychodził :D
 
 
 
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009   

Jedynie w wiosce HK można zjeść dobre jedzenie na woodstocku jeżeli chodzi o tamtejszą gastronomie. Nie dość ze tanie to bardzo dobre :D

Koli ten bigos o którym wspomniałeś, to raczej taka gulaszowa była niż bigos ;-)
 
 
 
tutus
Gość
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009   

Ja jestem chyba jedynym, któremu to krisznowskie żarcie nie smakowało :p ale większość znajomych się tym zajadała, więc mimo wszystko polecam, zwłaszcza, że można dostać gigantyczną porcję za te 4zł.
Ja żywiłem się na grillu z gastro ;)
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009   

nie nie jesteś jednym, wielu osobom to nie smakuje ale cóż..są gusta i guściki. to jest zdrowe i sycące przede wszystkim.;]
 
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009   

tanio i smacznie i dużo więc jak ktoś mało potrzebuje to dwie osoby się najedzą ;-)
 
 
 
Tirana  
Coś już napisał


Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 73
Skąd: Częstochowa
  Wysłany: Nie 05 Lip, 2009   

To ja też witam ;)
Tyle się naczytałam o tej krysznie (i o tym żarciu ;P ) że bardzo jestem tego ciekawa i musze tego koniecznie zaznać ;D
a naleśniki to by było cos dla mnie...
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

Właśnie się dowiedziałam, i jestem w wielkim-pozytywnym szoku, ponieważ w tym roku w Wiosce Kryszny mają zagrać dwie nie istniejące już kapele: Village of Peace i Celibat Lovers . VoP to moja najukochańsza kapela i marzyłam o tym by chociaż raz zatańczyć na ich koncercie, a tu z rańca taka wiadomość... zagrają w starych oryginalnych składach..poprostu szok.
Te kapele pewnie znają jak już to tylko starsze osobniki z forum, wiec dla przyblizenia sa to krisznowskie kapele, regałowe.
Do posluchania znalazłam jeden utwór VoP: http://w405.wrzuta.pl/aud...illage_of_peace

Ps. Jeśli ktoś watpił w to ze przyjade, to te koncerty gwarantuja moja obecnosc na Woodstocku :-P
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

skoro nie istnieją to jak zagrają ? :lol: :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group