Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze niemiłe przeżycia na PW
Autor Wiadomość
Draglex  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   Wasze niemiłe przeżycia na PW

Witam.
Stało się wam coś, co zapadło wam w pamięci i nie było pozytywnym przeżyciem?
Jeśli tak to zapraszam do podzielenia się tym tutaj ;)
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Moi kumple mieli sprzeczkę, że jeden nie zamykał namiotu. Twierdził on, że przecież nic mu nie zabiorą. Obudził się bez torby (ubrania, dokumenty i pieniądze). Na szczęście telefon miał w kieszeni.
Naszym sąsiadom zarypali cały namiot.

Poza tym nic sobie nie przypominam :)
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Na tej stromej górce, na lewo od Coorvidołka w piątek w nocy biegał jakiś szkodnik z czerwonym sprayem i mazał nim po samochodach i namiotach. Nam się jakimś cudem upiekło, ale kilka wartościowych aut ucierpiało.
 
 
 
pp
Gość
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   hejt

puszczam generalnego hejta na żarcie. ceny wysokie a małe porcje często zimne i nie urywało d....
 
 
vonknebel  
Forumowy prawiczek
Hrabina Von Knebel

Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 14
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Wiem, że przy kradzieżach, sprejach i poważnych kontuzjach to będzie nic, jednakże moimi najbardziej przykrymi doświadczeniami było zalanie namiotu w burzę: gdybym dobrze się odwróciła, mogłabym zabulgotać buzią w kałuży. Dwa - tojek bez podłogi. Niestety, zarejestrowałam brak tego ważnego elementu dopiero, kiedy łapałam równowagę w środku, by dziobem nie wyryć w Czarną Dziurę, i kiedy sprężynujące drzwiczki zdarły mi otarcia na obu piętach.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Mnie generalnie irytowało mazanie markerami po Toikach przez debili, przez podobnych debili psucie kranów, Free Hugsy co 5 metrów i upał, przede wszystkim upał.
 
 
 
Patryko  
Forumowy prawiczek
Patryko


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Kiedy byla ta burza? ;( a moje niemile doswiadczenie to w nocy poszedlem pod scene i tam lezeli ludzie to jednego niechcacy podeptalem a tak sie rozpedzilem ze o drugiego sie tak podknalem ze byl upadek z fikolkiem ;/ ale to moze temu ze bylem po malym piwku
 
 
 
vonknebel  
Forumowy prawiczek
Hrabina Von Knebel

Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 14
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Na upał nikt nic nie poradzi, albo niestety, albo całe szczęście.

FreeHugsy tak mocno się przyjęły, że są już codziennością, jak brudne tojki, ale ani to szkodliwe, ani napastliwe - wystarczy przejść obok nich bokiem :)

Burzę zaliczyłam z niedzieli na poniedziałek i z poniedziałku na wtorek - bodajże - ale mogły mi się daty poprzestawiać - ach, te małe piwka :)
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

W niedzielę rano trochę popadało, a wcześniej lało w poniedziałek.
Jaaasiek napisał/a:
Mnie generalnie irytowało mazanie markerami po Toikach przez debili, przez podobnych debili psucie kranów, Free Hugsy co 5 metrów i upał, przede wszystkim upał.

Debili nie sieją, szkoda, że przez małą grupkę znów ucierpią wszyscy, a Owsiak będzie musiał wyskoczyć z ekstra kasy.
Hugsy? Zajebista sprawa, o ile tylko ktoś nie jest natarczywy.
A upały to kwestia indywidualna, ja tam je lubię, przy temp powyżej 30 i pełnym Słońcu czuję się jak ryba w wodzie :-) Dla ochłody mamy przecież niezawodnego grzybka :)
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

aqu32 napisał/a:
Owsiak będzie musiał wyskoczyć z ekstra kasy.


Tragedia. Zaświeci się w jakiejś reklamie, pokrzyczy o niezależności i wolności i zarobi. W sumie niczym się nie różni od chodzących reklam Playa w postaci uczestników festu poubieranych w żenujące chusto-czapko-szaliki.

Moje niemiłe wspomnienia dotyczą buraków z polski rzucających się do Niemców.

Drugie niemiłe wspomnienie to smród z tego błota koło sceny.

Trzecie niemiłe wspomnienie to zabranie sporego kawałka ziemii pod sceną na jakieś wygibasy z pochodniami. Po pierwsze mało kto to obserwuje, po drugie to jest nudne, po trzecie ludzie się muszą tłoczyć.


Ostatnie niemiłe wspomnienie to jakiś brudny pijus, który zaczął przystawiać się do jednej dziewczyny i najwyraźniej nikt nie przejął się jej sytuacją. Ba, nawet niektórzy przyłączyli się do owego pijusa. Oczywiście musiał dostać klapsa na odmulenie.

Pierdolenie Owsiaka staje się coraz smutniejsze. To nawoływanie to bisów przy każdej kapeli to jest żenada na maksa tak samo jak śpiewanie sto lat kapelom (porównywalne tylko z klaskaniem przy lądowaniu samolotu). Owsiak, siedź sobie na tym bekstejdżu, pokaż się w przerwach między koncertami i daj się ludziom cieszyć muzą. Nie pośrednicz w kontakcie ludzi z muzykami.
 
 
vonknebel  
Forumowy prawiczek
Hrabina Von Knebel

Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 14
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

A jest coś, co Ci nie przeszkadza i się podoba? :)
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Przykre? jeden zajebany namiot w obozie, razem ze wszystkimi rzeczami, zbyt nachalni pijani faceci i upał który przeszkadzał mi w funkcjonowaniu.
A rzecz, która była bardzo nieprzyjemna, to napaść jakiegoś naćpanego kolesia na nasz obóz i naszych chłopaków. dostał z ryj, został obezwładniony i zabrany przez niebieskich prosto do szpitala, a my pozwiedzaliśmy backstage przy okazji nikomu niepotrzebnych zeznań przed policją xD
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

myślę,że "występ" gościa od TVN kłamie! sama nie widziałam incydentu z Miecugowem,ale nie mogłam uwierzyć,że coś takiego dzieje się na woodzie! <zdziwiony>
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

aqu32 napisał/a:
Hugsy? Zajebista sprawa, o ile tylko ktoś nie jest natarczywy.

Prawda, sama nie łaziłam z tabliczką, ale prawie nigdy nic przeciwko, zwłaszcza że nie zdarzyło mi się by ktoś był zbyt nachalny. Jeśli chodzi o typków nieznających granicy, to wszystko ograniczyło się do tego, że przechodząc po pasażu kilka razy klepali mnie w tyłek. Reszta była bardzo kulturalna i jak normalni ludzie pytali czy można przytulić czy można dać buzi, a nawet nie za bardzo się obrażali, gdy akurat nie było można.


Z niemiłych wspomnień, ale do przeżycia to moment w którym zaczął przeciekać mi na miot, subtelnie jednak zsuwając wszystko na środek i kimając w abstrakcyjnych pozycjach zdołaliśmy sobie poradzić ^^
 
 
Mucha  
Forumowy prawiczek
bzzzzz


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 34
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Tak sobie myślę, że mi najbardziej doskwierał mi upał. Jest to moje jedyne złe wspomnienie. Mogło być kilka stopni mniej, bo przy moim ciśnieniu to była naprawdę męczarnia. Nikt mnie nie okradł, ani nikogo z moich znajomych. Chociaż... w kilku miejscach rozpruł mi się namiot, ale to mi akurat nie przeszkadzało w funkcjonowaniu na polu :D
 
 
 
Kuba
Gość
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

1. Piwo z tesco szybko robiło się gorące
2. Ktoś mi nasrał za namiotem
3. 3 razy mniejsza kiełbasa w bułce.
4. Debile wpychający się w kolejkę do Lidla (nawet wtedy jak nie było zorganizowanej kolejki, tylko ludzie stali od ściany do ściany)
5. Brak pisuarów koło kryszny
6. Brak wody w kranach
7. Za późno włączany grzybek
 
 
Share  
Forumowy prawiczek
Free Hugs ! :D

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Zdecydownie nie podobało mi się jak jakieś 2 ćpuny bo inaczej ich nazwać nie można leżały na ziemi 10m od pokojowego patolu koło wejścia na teren festiwalu... Gościu miał na całym ciele jakieś dziwne plamy różowe, które wyglądały na prawde okropnie i leżał z otwartym ryjem. Jak wracałem z tesco to zobaczyłem kolejnego gościa, który wciągał fete z puszki od piwa a idąc dalej gościu, który leżał na glebie stał i żebrał o pieniądze. No kurwa nie przeszkadza mi to że ktoś sobie ćpa here, fete czy inny syf ale niech tego nie robi publicznie przed wejściem na teren festiwalu gdzie każdy kto przyjezdza musi go oglądać ;/ Pokojowy patol ma u mnie mega minus za to że ich nie ogarnęła a na pewno widziała. Żeby nie było sam nie jestem idealny, pale trawe i pije alkohol no ale to jest dla mnie zdecydowanie przesada <zniesmaczony> Później się dziwić będą, że w TV mówią o tym jak to jest źle na woodstocku <szok>
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Pozdrawiam gościa co skakał po toikach tak, że aż spadł i kolanko mu się wywinęło w drugą stronę.

Został wywieziony przez medycznych.

Życzę Tobie baranie co najmniej dwóch bolesnych operacji, za które będziesz płacił z własnej kieszeni i abyś utykał do końca życia :)
 
 
Gregory8  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 13
Skąd: Szydłowiec
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

brak pomocy ze strony czerwonych patoli, gdy potrzebowalem pomocy medycznej i dopiero jak spotkalem patrol medyczny pomogli mi :)
brak lekow na biegunke w szpitalu :D a apteka uctokowa otwarta tylko przez kilka godzin , od teraz na kazdy uctok bede zabieral "niezbedne leki"

po za tym duzo duzo plusow malo minusow
 
 
Hulk  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 12
Skąd: Suszyc
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Ciężko w to uwierzyć ale podczas palenia gibona na górce asp o 3 w nocy podszedł do nas niebieski patrol. Kumpel który palił został złapany za ręce od tyłu przez jednego grubasa z nich + szczęśliwe zakończenie, niebiescy nie zorientowali się gdyż było to połączone z tytoniem ;]
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Gdy już wracaliśmy z woodstocku i byliśmy na dworcu i nadjechał pociąg na Warszawę ustawiłam się i,gdy staną szybko usiadłam w 1 przedziale na 1 lepszym siedzeniu i zajęłam miejsca a koleś po drugiej stronie nagle drze japę,że zajęte i ,że my się z mamą wpieprzyłyśmy za przeproszeniem a ja się odezwałam kto 1 ten lepszy nie usiadłeś jak mogłeś zająć .I ogólnie brak kultury w pociągach na woodstock.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group