Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
bylo..
Autor Wiadomość
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   bylo..

zajebiscie.

pozdrowienie dla Agaty, Klaudii ,Kozy Artura i calej naszej ekiy i dla 80 osob z ktorymi piem wodke kubeczek po moczu czeka na nastepny rok.


do dzis mam kaca kocham was ludzie :)

Batman zadzwonie jak tel naladuje :D
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

... wspaniale jak zawsze, mimo:
- zwalonego piątku po południu i soboty rana przez ostro bolący palec u nogi (ledwo chodziłam),
- tłumu na Guano Apes którego naprawdę się wystraszyłam bo gdyby nie kumpel którego złapałam w ostatniej chwili i wyciągną mnie stamtąd to naprawdę by mnie tam stratowali (ja słaba kobitka jestem),
- no i deszczu przez który od północy do godziny 16:00 miałam mokre nogi i wilgotne ciuchy a teraz leżę w wyrku na polopirynie co by gorzej nie było, bo w czwartek muszę jechać do Olsztyna.

Nie wiem co to za magia woodstocku ale chyba to ci ludzie, czyli i Wy :-) sprawiają że może się walić palić, mogą mnie okraść jak w tamtym roku czy tak wyżej napisałam to co teraz sie wydażyło ale zawsze jest wspaniale i nie chce się wracać do domu i ciągle chce się jeszcze tam być :-D
 
 
 
Leser  
Rozkręca sie
WhyDuck Oi!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

BYło zajebiscie choć nie znalazłem was a szukałem caly dzien bo zapomnialem koma zabrac to i tak nie zauje ze jestem w takim zajebiostym forum i na takiej imprezie do zobaczenia za rok mam nadzieje z all ekipa i bede trzymal przy wyjezdzie koma przy dupie xD
 
 
 
Bucuch.  
Coś już napisał


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zamość
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

zajebiście, najlepsza impreza na świecie. nie wyobrażam sobie już wakacji bez woodstocku. wspaniała atmosfera, zajebiści ludzie, muzyka, klimat. wszystko to jest takie magiczne że mam wrażenie że od 29 lipca do 3 sierpnia coś zajebistego mi się przyśniło. pozdro dla wszystkich woodstockowiczów :D:D :mrgreen:
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Ja pozdrawiam Panią, która szukając kolegi wspieła mi się na barana, po czym w podzięce zrobiła mi masaż głowy :mrgreen: kolegę, który mi ją pod koniec numeru ukradł(Dżem grał) też pozdrawiam :mrgreen: zazdroszcząc przy okazji takiej kobiety :mrgreen:
 
 
Krakus  
Forumowy prawiczek
MIELONE K***A =)


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Moim zdaniem impreza była kosmiczna na lepszej jak żyje nie byłem :) Wrażenia super tak samo jak koncerty następnego przystanku Woodstock na pewno nie odpuszczę. Marzyłem jeszcze o skoku na bungee lecz gdy usłyszałem cenę to mnie z nóg ścięło, lecz za rok będzie inaczej. Wiem że jeszcze trochę czasu zostało ale już się zastanawiam kto zagra w 2010 roku :)
 
 
 
Gucio  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 246
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Zajebiście! Przesympatyczni i otwarci ludzie, wspaniała muzyka, cudowny klimat no i umywalki:D:D Nie wyobrażam sobie, bym opuścił następny Woodstock.
Pozdrawiam
 
 
 
Szeida  
Forumowy prawiczek
Będę grzeczna...


Wiek: 34
Dołączyła: 15 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Naprawdę niesamowicie.
Cały Woodstock jest magiczny, ale to zasługa nas wszystkich, ludzi. To my tworzymy taką atmosferę... :)
Dzięki Wam i do zobaczenia za rok!! :D
 
 
maciek_  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 33
Skąd: trójmiasto
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Pozdrawiam ekipę z którą melanżowałem prawie całą noc Lubomira, Syfa, Doktora i Agatę :D
Byliście zajebiści !
 
 
 
rais  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Było zupełnie magicznie, od środy rano kiedy wsiadłam do pociągu kraków-kostrzyn do poniedziałku popołudniu, nawet ścisk w pociągu powrotnym nie był straszny- Pozdrawiam dziołchy z Rzeszowa, które siedziały na ziemi w mojej okolicy :)
Dziękuję za urozmaicenie poszukiwania kubka na zupę koledze, który zbierał na podróz na marsa no i wszystkim z Free hugs! Woodstock tworzą ludzie, klimat niesamowity.. Nawet jak sama wyruszałam z mojego podobozu zaraz spotykałam jakiś ludzi! Wood to jednak obowiązkowa impreza każdych wakacji!
PS. I dziekuje kolegom, którzy pomogli mi domyć się po kąpieli błotnej (9.30,13.30 i 17.00:P)
 
 
 
Furia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Kwi 2009
Posty: 14
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009   

było... dziwnie... przyjechałam w 2 dzień, piłam przez całą noc... najpierw z jakimiś rastuchami, potem na Subways-ach z jakimś gościem, który dał mi piwo w zamian za Black Devila... potem trafiłam na namioty śmiesznych nazistów i tego typu dziadostwa, a jeden z Nich był ze swoją 14 letnią córkę... a drugi chciał mi się oświadczać... oO
potem trafiłam pod wioskę forum WOŚP i gadałam o Jeżyku, którego goniłam dzień wcześniej...
i... DZWONIŁAM DO LYLI, GRZESIA I DEZA I NIEK, POWTARZAM NIKT NIE MIAL WLACZONEGO TELEFONU!!!! przez co byłam na woodzie całkiem SAMA! bez namiotu, bez śpiwora, o chlebie i winie...
za rok powtórka...
 
 
 
Firr  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 36
Skąd: Lbn
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

o jak miło, też miałam okazje pić z tych kubeczków.
Pozdrawiam serdecznie pana ze stacji benzynowej, który polizał mnie po policzku :->
 
 
Kacha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 3
Skąd: Leszno
Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

bardzo pozytywne :) Byłam w tym roku po raz Pierwszy i wspominam wszystko zajebiście,pomijając incydent z osą,która użądliła mnie w głowe ;|
Poza tym wspaniały klimat,koncerty również na plus. I już czekam na XVI PW :)
 
 
 
aranrhod  
Forumowy prawiczek
aranrhod

Dołączyła: 23 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: ...
Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Było zajebiscie! ten klimat,Ci ludziexD po prostu brak slowxD nie wyobrazam sobie zeby za rok moglo mnie tam zabraknąć=P Dzięki ludzie!xD*
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Normalnie kocham tą impreze tam jestem wolny . było zajebiście :mrgreen:
 
 
monka
Gość
Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Było zajebiście! (może faktycznie się powtarzam :-) )
Klimat, ludzie, muzyka...wszystko cudnie. Szkoda tylko, że tak krótko i że do następnego prawie rok
 
 
Krzys28  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: Lędziny
Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

No trza to powiedziec było Super klimat ludzie muzyka full wypas
 
 
 
józefas_89
Gość
Wysłany: Pon 31 Sie, 2009   

jakby mogło być inaczej -po prostu zajebiście:D
byle do emerytury a nawet i dalej... prze-cu-cu-cudowni ludzie i muza ;) najpiękniejsze możliwe wspomnienia
WOOD na zawsze!
 
 
Gosia  
Coś już napisał
\m/ yeah! :D


Wiek: 37
Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 94
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2009   

Klimat niepowtarzalny :mrgreen: tylko na Woodstocku się tworzy. No i ludzie jakby mniej agresywni! Widziałam jak grupka polskich radykałów (skinów jeśli chodzi, o poglądy, tyle że włosy mieli) uspokajała Niemca w kamizelce white power, który chciał pobić punka. Osobliwa sytuacja :-? zakończona polubownie :-D Takie cuda to tylko na Woodstocku.
 
 
SensiGyal  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 16 Lis, 2009   

Najlepiej! Nie moge się doczekać woodstocku w 2010 r :D

Pozdrowienia dla ludzi, którzy zrobili prowizoryczną roda da capoeira i bębniarzy, którzy nadali jej niesamowity klimat :D Berimbau zrobione z butelki było mega :D mam nadzieję za rok też wziać w niej udział bo była bajeczna :D

sam klimat wooda piękny, ludzie wspaniali, koncerty piękne i jedzonko krisznowców ^^

najlepiej!! Bless!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group