Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Refused
Autor Wiadomość
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 26 Maj, 2015   Refused

Cytat:
Refused - szwedzki zespół grający hardcore punk. Grupa została utworzona w styczniu 1992 roku w Umei Na twórczość Refused wpływ miały zespoły Nation of Ulysses, Born Against, myśliciele/działacze Karol Marks, Errico Malatesta oraz Sytuacjoniści. Zespół reprezentował postawy straight edge oraz weganizm. Ich muzyka, określana też mianem post hardcore, miała wiele odniesień: od punk rocka przez hardcore do szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Ostatnia płyta zespołu zatytułowana "The Shape of Punk to Come" ("Przyszła forma punka") wyznaczyła nowy szlak w muzyce hardcore punk.


jakiś czas temu się reaktywowali, własnie wypuścili nowy utwór z nowej płyty. Zapewne idee głoszone przez zespół nie wszystkim by przypasowały, ale (wydaje mi się, że) robią niezły rozpierdziel i raczej nadawaliby się na woodstock. :P

[video]http://www.youtube.com/watch?t=10&v=HlppElW_DFY[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=K8MkVIe9xGc[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=2rk6LHyUgik[/video]
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Wto 26 Maj, 2015   

Jakoś mnie nie porywa ta muzyka a że patrzę hardcore punk myślałem że coś ciekawego ale jednak nie :D Poza tym Ga-Ga/Zielone Żabki np prezentuję podobne wartości jak weganizm czy ogólnie nie jedzenia mięsa i prezentowanie pozytywnych rzeczy jak nie palenie i nie picie a mimo to zawsze są tłumy na ich koncertach :) Do tego Shelter który był już na Woodstocku w 2001 roku jakoś,założony przez Raya Cappo założyciela Youth Of Today (zapytaj kogokolwiek u Kryszny na wiosce każdy będzie znał te zespoły) prezentuję też straight edge tylko z pozytywnej formie,i myślę że ten zespół nie miałby problemów bo jest dużo zespołów mocno radykalnych więc ten by się ogólnie nadawał ;)
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 26 Maj, 2015   Re: Refused

winogron napisał/a:
i raczej nadawaliby się na woodstock. :P


Możliwe.Ale póki się nadadzą na Woodstock,wcześniej (bo już na początku lipca br.) zagrają na Open'Erze. A jak na złość 30 sierpnia śmigają na tydzień do USA supportowac tam Faith No More.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 28 Maj, 2015   

goodvibestyla, masz rację, ale nie wszyscy forumowicze czy woodstockowicze takie poglądy podzielają :) A co do tytułowania ich jako hardcore punk to nie jestem przekonany, to tylko przeklejka z wiki :P

milan napisał/a:
Ale póki się nadadzą na Woodstock


czyli jak będą wołać mniejszy pieniądz :D Jeśli się znowu zaraz nie zawieszą to może kiedyś kiedyś :)
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Pią 29 Maj, 2015   

winogron nie muszą podzielać,ważne by każdy się szanował nawzajem ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group