Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Ras Luta

I co wy na to?
Tak
62%
 62%  [ 39 ]
Nie
24%
 24%  [ 15 ]
Obojętnie
12%
 12%  [ 8 ]
Głosowań: 62
Wszystkich Głosów: 62

Autor Wiadomość
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 28 Wrz, 2011   Ras Luta

Przedstawiać raczej nie trzeba, według mnie whooy czołówka takiego grania w Polsce x] Uwielbiam i byłoby magicznie gdyby dało radę go posłuchać na Woodzie... Spełniłoby się jedno z moich małych marzeń x]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=70h0m5MIu84[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=HFD3JRb9EBE[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=FGLAjbdyA0s[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=lKix6ozySb0[/video]

Klimatem i przekazem pasuje jak najbardziej a myślę iż skoro było miejsce dla ndków, dla maleo... Dla Luty powinno się znaleźć jak najszybciej (o ile nie grał wcześniej a nie wiem)

Pokój i Miłość Kochani x]
 
 
 
Timon666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 17
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 28 Wrz, 2011   

Dalem nie ale zbyt pochopnie, jak dla mie to obojetnie
 
 
 
iN00B  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Śro 28 Wrz, 2011   

Jestem na Tak Luta rozbujał by w Mig Całe Pole ! :) Big Up !.
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 28 Wrz, 2011   

kawałki nieco podobne stylowo do Raggafaya, choctroche mniej żywe.... ale dali by rade:)
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

Raczkins napisał/a:
kawałki nieco podobne stylowo do Raggafaya, choctroche mniej żywe.... ale dali by rade:)


Chrystusie Niebieski, nie skomentuje tego... W takich momentach jestem przeciw Bednarkowi i nowej generacji tej muzy oO
To jest Król Luta oO, to są pieprzone korzenie, to jest klasyka, to jest przykład... A Ty wyskakujesz z jakąś kapelą nowej generacji która w większości śpiewa o tym jakie jointy są fajne -_-. Nie żebym miał coś przeciw nim bo twórczość mają fajną ale no proszę... ;|

To tak jakby Manowara czy KAT'a porównywać do Noko lub Eneja oO
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

porównuje do Raggafayi, bo oni juz na Woodzie grali więc szersza społeczność wie o kogo kamman;p

no i podkreślić musze że to tylko moje zdanie na ten temat:P
 
 
 
korski15  
Coś już napisał
Liss


Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 58
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

Jestem za luta mrr zajebiscie bless :p
 
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

przuznam sie ze nigdy wczesniej o tym zespole nie słyszałem ale nawet niezła nuta, ale niekiedy nudnawe, miło by było jak by zagrali zeby spełniło się jedno z Twoich marzeń.
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

kopernikth napisał/a:
przuznam sie ze nigdy wczesniej o tym zespole nie słyszałem ale nawet niezła nuta, ale niekiedy nudnawe, miło by było jak by zagrali zeby spełniło się jedno z Twoich marzeń.


To nie jest zespół, to osoba. Owszem występuje także w zespołach lecz akurat Luta to Luta tak jak Bekier to Bekier ; )
Nudnawe? Hmm, no cóż to już kwestia gustów.
A skoro nie słyszałeś to nie siedzisz w Polskiej muzyce reggae/ragga. Luta to klasyk, elita elit. Czasy gdzie reggae miało jeszcze jakiś przekaz i naukę a nie 100% wychwalania bolków i "jarajmy, jest zajebiście pis end low !"

Lecz skoro mawiasz nudne... Hmm...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=MgrXXZpNDz0[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=8L-a-mT38Ug[/video]
Zespół którego jednym z członków jest właśnie Luta, zapewne znasz EWR... Masz tutaj dwa bardziej uh hmm żywiołowe kawałki x]
Tak jak sam Luta tak i EWR chętnie przywitałbym na Woodzie... To grzech, że ich tam jeszcze nie było... ( o ile nie było oO)
  
 
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

aha nie no luz sorry, masz racje nie siedze w polskiej muzyce reggae i momentami nudnawe ale fajnie sie słucha ja czasem lubie taką muzyke. Terż drażni mnie ten niby hiphop gdzie tylko spiewaja o jarani dziuniach i samochodach, w teledyskach gdzie tylko sie lansuja obwieszeni tombakowymi łańcuchami
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

kopernikth napisał/a:
aha nie no luz sorry, masz racje nie siedze w polskiej muzyce reggae i momentami nudnawe ale fajnie sie słucha ja czasem lubie taką muzyke. Terż drażni mnie ten niby hiphop gdzie tylko spiewaja o jarani dziuniach i samochodach, w teledyskach gdzie tylko sie lansuja obwieszeni tombakowymi łańcuchami


Akurat tutaj mówisz o rapie, w nowym reggae nie ma dziuń aut i lansu lecz po prostu to coś innego niż klasyka tej muzyki... Z całej idei zostało samo jaranie :P To tak jakby punka tylko z winem kojarzyć
 
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

eee to to znam nie wiedziałem ze on sie udziela w EWR, w takim układzie jestem podwójnie na tak
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

kopernikth napisał/a:
eee to to znam nie wiedziałem ze on sie udziela w EWR, w takim układzie jestem podwójnie na tak


On jest częścią EWR od początku ^ ^
Ale doskonale rozumiem Twoją niewiedzę, ile razy słucham danej muzyki i lubię ją ale gówno mnie obchodzi jak się nazywają wokaliści, gitarzyści itd, nie kupuje dyskografii, nie szaleje... A potem jest takie zdziwienie :P

edit: k..a gdybym pomyślał to bym nazwał temat "East West Rockers / Ras Luta" no ale za późno...
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

Bekier napisał/a:
To jest Król Luta oO, to są pieprzone korzenie, to jest klasyka, to jest przykład


Polecam Ci takie zespoły jak Daab czy Izrael. To możesz nazwać klasyką polskiego reggae, jeśli już chcesz się spierać :) Jakby nie było jestem na tak.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

Zmartwiony z S napisał/a:
Bekier napisał/a:
To jest Król Luta oO, to są pieprzone korzenie, to jest klasyka, to jest przykład


Polecam Ci takie zespoły jak Daab czy Izrael. To możesz nazwać klasyką polskiego reggae, jeśli już chcesz się spierać :) Jakby nie było jestem na tak.


Nie chcę się spierać. Po prostu nazwałem Lutę klasyką z powodu na styl jego grania i przekazu. Dla mnie to już klasyka która wymiera. Obecnie "Polskie reggae" to zupełnie coś innego. I tylko o to mi chodziło. Jeżeli mamy mawiać o klasyce KLASYCE Polskiego reggae to tak, masz rację.
 
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

Dla mnie to zalatuje komerchą. Pierwsza płytka była naprawde z górnej półki, ale z wraz z następnymi płytami i podpisaniem umowy z PROSTO, myślę że jest to robione bardziej dla pieniędzy niż przekazaniem czegoś dla słuchacza. To oczywiście tylko moje zdanie :))
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

xxszogunxx napisał/a:
Dla mnie to zalatuje komerchą. Pierwsza płytka była naprawde z górnej półki, ale z wraz z następnymi płytami i podpisaniem umowy z PROSTO, myślę że jest to robione bardziej dla pieniędzy niż przekazaniem czegoś dla słuchacza. To oczywiście tylko moje zdanie :))


To iż zyski się zwiększają nie znaczy jeszcze nic. Każdy chce zarobić trochę hajsu a w nowych utworach widzę to samo co i w starych a często nawet lepiej. Jest przekaz, jest to co ma być. Naprawdę Twoje zdanie mnie mocno zdziwiło.
 
 
 
qwe999  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Police
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

Solo jak najbardziej, z zespołem niekoniecznie, bo już mało reggae w nich zostało. :D
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

hm, nie mam zdania na ten temat tak do końca :)
z jednej strony tak, z drugiej strony nie..
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

Słyszałem to coś raz na koncercie na Cieszanów Rock Festiwal...
I mam nadzieje, że nigdy więcej nie będę zmuszony do przebywania w polu rażenia głośników z których muzyka tego wykonawcy się wydobywa
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

Bekier napisał/a:

To jest Król Luta oO, to są pieprzone korzenie, to jest klasyka, to jest przykład... A Ty wyskakujesz z jakąś kapelą nowej generacji która w większości śpiewa o tym jakie jointy są fajne -_-. Nie żebym miał coś przeciw nim bo twórczość mają fajną ale no proszę... ;|


Na pewno myślisz o tym samym Ras Lucie? O gościu który na scenie reggae pojawił się w 2004 roku, a w 2006 wydał pierwszą płytę z EWR? Król? Korzenie?
Gruuba przesada.

Osobiście mam szacunek dla Luty za jego twórczość w East West Rockers, bo 2 pierwsze płyty były świetne i właśnie po koncercie EWR 3 lata temu w ogóle zainteresowałem się muzyką reggae.
Ale nie rozumiem Twoich zachwytów nad jego osobą. Jego solowa płyta to nic specjalnego. Najnowsza płyta EWR mnie zawiodła i moim zdaniem idą w złą stronę. Jego występ na żywo widziałem 2 razy, podobnie jak całej formacji EWR i nie było rewelacji.
Nie pojmuję też, jak możesz możesz określać Raggafayę kapelą nowej generacji, która śpiewa o tym jakie to jointy są fajne, skoro po pierwsze grają od 2005r czyli podobnie do wielbionego przez Ciebie Ras Luty, a po drugie jeśli chodzi o teksty na temat marihuany to chyba zapomniałeś o utworach takich jak: Babilon szuka ganji, Tempe Jany i W mojej głowie w wykonaniu EWR i Ras Luty.

Podsumowując jeśli już Luta miałby przyjechać na PW to tylko z resztą formacji East West Rockers, bo nieszczególnie mam ochotę słuchać solowych kawałków o tym, że Luta znowu nie ma hajsu (!), a ze względu na to, że pewnie będą promowali najnowszą płytę to też niespecjalnie mi zależy. Bardziej wolałbym usłyszeć kilku innych wykonawców reggae/ragga.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime