Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
DIR EN GREY
Autor Wiadomość
azumi85  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 30 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 30 Mar, 2011   DIR EN GREY

Hej wszystkim, jestem zakręconą fanką jrocka. Pewnie niewiele osób słyszało o tym zespole, a szkoda bo uważam,że są świetni, ale każdy ma własne zdanie. Myśle, że na przystanku przydałoby się coś nowego. Jest to japoński zespół rockowy, który powstał w 1997r. i był już u nas 2 razy. Zachęcam do posłuchania. Na dole linki do historii zespołu oraz kilku piosenek:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dir_en_grey
http://www.youtube.com/watch?v=rq43wGIxWIM
http://www.youtube.com/watch?v=V71xhU6Wv4M
http://www.youtube.com/watch?v=wfXYiHGM4ME

Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.
 
 
zgagga
Gość
Wysłany: Śro 30 Mar, 2011   

w zyciu.
jeszcze brakowalo zgraji mangomaniakow na woodstocku... po to sa konwenty a nie woodstock.
 
 
jakiśtaki
Gość
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   .

[quote="zgagga"]w zyciu.
jeszcze brakowalo zgraji mangomaniakow na woodstocku... po to sa konwenty a nie woodstock.[/quote]

Woodstock jest dla wszystkich. No i nie bardzo widze na nim ludzi tak agresywnych jak Ty.
Chętnie bym zobaczył ^^ zawsze to coś nowego i nawet grają ok. Ja jestem za ^^
 
 
zgagaaaa
Gość
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

hhahahahahahaha padłam :D

och, agresja mnie przepelnia, dlatego zalozylam temat o agresji :D jasne jasne
jesli agresja jest nazywane mowienie wprost co sie mysli, to zmiencie kraj
 
 
tensamco2xwyzej
Gość
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

Woodstock jest dla wszystkich, jak Ci ktoś tam nie odpowiada to nie przyjeżdżaj, agresja to nie tylko przemoc fizyczna. Nie chciałbym jako punk,rastafarian,skin czy ktokolwiek inny by ktoś miał problem z moją obecnością tam. Więc jeśli Ty masz to osobiście musisz być bardzo ograniczony. Pozdrawiam, nie będę odpisywał po raz kolejny gdyż powiedziałem wszystko co chciałem, jeżeli dalej zechcesz pokazać kogo Ty nie chcesz tam widzieć to najprawdopodobniej napiszesz sam do siebie. Wszystkiego dobrego :)
 
 
kazaj
Gość
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

Tak, Woodstock jest dla wszystkich, niech wpadnie Lady Gaga albo Waszka G i pomacha maczetą z dużej sceny. ;) O to właśnie chodzi (tak mi się wydaje), Wood jest dla każdego odbiorcy, ale nie dla każdego artysty, po prostu nie każdy tam pasuje. A z tą agresją to już nie popadajmy w skrajności.
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

Pomysł fajny lecz nie widzi mi się to :P

Jak zaczną śpiewać po Chińsku czy tam Japońsku to ludzie sobie pójdą :P

Nie wiem, przynajmniej Ja bym tak zrobił. Jakoś ten język mnie denerwuje, choć grają nawet nieźle.

Translate to English i idą na dużą scene! :D
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

kazaj napisał/a:
Tak, Woodstock jest dla wszystkich, niech wpadnie Lady Gaga ...



Znam takich/taką którzy by sie z tego ucieszyli, cnie Vino :-P
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

DarthMessiah napisał/a:
Pomysł fajny lecz nie widzi mi się to :P

Jak zaczną śpiewać po Chińsku czy tam Japońsku to ludzie sobie pójdą :P

Nie wiem, przynajmniej Ja bym tak zrobił. Jakoś ten język mnie denerwuje, choć grają nawet nieźle.

Translate to English i idą na dużą scene! :D



Na scenie PW już śpiewano w tylu różnych językach,że akurat kolejny nie zrobiłby wielkiej różnicy.A już na pewno nie spowodował,że "ludzie by sobie poszli".A od kiedy to tak pod sceną dwunożni się wsłuchują w teksty,hm? Czyż energia i to nieokreślalne "Cosik" nie decyduje o wartości koncertowej równie jak jego teksty i język w jakim są wyspiewywane?To trochę tak jakby ludzie olali koncert Rammsteina,bo nie kumają niemieckiego...
 
 
zgagaaa
Gość
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

mnie po prostu taka muzyka nie pasuje.

a jesli mam nie przyjezdzac to jestes hipokryta mowiac ze woodstock jest dla wszystkich :D

i tak nie jezdze na woodstock dla zespolow, tylko dla ludzi, niech sobie przyjezdza kto chce, ja tylko wyrazam swoje zdanie, chyba po to jest forum, nie?
dokladnie, nie popadajmy w skrajnosci, jesli widzisz agresje we mnie bo wyrazam swoje zdanie, a nie widzisz agresji jak ktos przyjezdza tylko po to by komus najebac to powodzenia.

Juz jak cos to X Japan by bardziej pasowali niz Dir en Grey, ale ogolnie ja jakos tego nie widze.
 
 
azumi85  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 30 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

Dziękuję za komentarze. Jak już mówiłam każdy ma własne zdanie , ale nie trzeba być zaraz złośliwym.A tak w ogóle masz coś do mangomaniaków ?Chyba takie zainteresowania młodzieży są lepsze niż inne pokazywane mniej więcej codziennie w wieczornych wiadomościach, chociażby słynne ustawki, czy bójki między gimnazjalistkami. Uwielbiam ten zespół i chciałabym ich jeszcze raz zobaczyć na żywo. Ale przecież nikogo nie zmuszam do ich słuchania , to był tylko pomysł. Pozdrawiam
 
 
zgaggaa
Gość
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

mam duzo, bo poznalam wielu, sama jezdzilam kiedys na konwenty.

pozatym tak jak mowisz - wyrazilam wlasne zdanie, tyle ze bez zlosliwosci, jakbym chciala byc zlosliwa uzylabym innych slow.
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

ale mogłaś użyć słów jeszcze bardziej delikatniejszych bo na miejscu tej kapeli odebrałabym to jak jakiś rasizm.

A śpiewać i grać, a szczególnie na Woodzie każdy może, a to jest coś innego, czego nie było, kto wie, mogłoby być ciekawie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group