Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wystarczy tylko to i wszystko juz wiemy
Autor Wiadomość
xXBurnoutXx  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 10
Skąd: Ośno Lubuskie
Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   Wystarczy tylko to i wszystko juz wiemy

[video]http://www.youtube.com/watch?v=uLXoDiYiDJU[/video]

Prawda o woodstokowych zespołach jakie zostana wybrane
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   

Ta, za to włochaty jest zajebiście spójny w swych ideologicznych przesłaniach, ta kapela to kompromitacja wolnościowców i tego ruchu, zlepki cytatów które przeczą same sobie to jedyne co ta kapela potrafi, także ich opinia mnie w dwóch słowach: gówno obchodzi - do tego temat jest w złym miejscu i zostanie albo wywalony albo przeniesiony(proponuje przenieść i zobaczyć, czy autor ma coś ciekawego to powiedzenia czy jest po prostu zwykłym trollem. Oczywiście tak jak zwykle podkreślam, że podwórko nie moje, więc decydujcie, moderatorzy :-P :lol: )
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   

Jak dla mnie to pitolenie o punkowych klimatach (korzeniach) w rytmie ska :roll:
Ale mogę się nie znać, nie słucham punka. Nie lubię :mrgreen:
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Jak dla mnie to pitolenie o punkowych klimatach (korzeniach) w rytmie ska :roll:
Ale mogę się nie znać, nie słucham punka. Nie lubię :mrgreen:

Nie słyszysz w tej piosence ewidentnego plagiatu the clash ? :-P
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   

Facet... Ja nawet nie wiem co to jest The Clash. NIE LUBIE PUNKA. NIE SŁUCHAM. NIE ZNAM KAPEL.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

No dobra ale nikt nie odniósł się poważnie do zarzutów, które padły oczywiście po raz kolejny w tym kawałku.
Owsiak nie robi Woodstocku z pieniędzy zebranych przez WOŚP na dzieci. Fundacja z pieniędzy zebranych jak każda fundacja w Polsce musi się rozliczyć i nie ma prawa przeznaczyć ich na jakikolwiek inny cel niż cele statutowe, w tym wypadku pomoc dzieciom.
Woodstock organizowany jest z pieniędzy sponsorów, którym się to po prostu opłaca.
Z tego co pamiętam WOŚP wygrała już sprawę.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

Jeśli chodzi o zespół Włochaty... No cóż były wokalista jest teraz Dyrektorem Muzeum Oręża Wojska Polskiego w Kołobrzegu. A dodatkowo sam szuka sponsorów na kolejne wyprawy np. ostatnio "Szlakiem wojny minowej w Dolomitach". Więc chyba to co robi z Punkiem ma mało wspólnego, no nie?
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

tak Jumbo to co robi ma mało wspólnego z punkiem. Ale z Włochatym zawsze tak było. Oni są jak Bednarek - Rastaman, który idzie do szkoły oficerskiej. Nigdy nie przepadałem za nimi. A jeśli chodzi o ich ideologię to wogóle nie zauważyłem żeby jakąkolwiek mieli. W piosence pada tekst "Pankowych kapel nie zaprosi na granie". DEZERTER !!! to jest najwieksza punkowa polska kapela i oczywiście grała na woodstocku w 2004 roku. Włochaty poprostu żali się bo marzyliby o zagraniu na woodstockowej scenie.
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

Najbardziej mnie niszczy oprócz głupoty tekstu tego utworu kompletny brak poczucia rytmu u wokalisty. :B Śmieszni są.
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

Nie przyjęli dzielnie porażki na klatę, że na woodstocku nie zagrają, to teraz będą śpiewać takie głupoty. Oczywiście znajdzie się jakiś durny, który uwierzy we wszystko.
 
 
xXBurnoutXx  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 10
Skąd: Ośno Lubuskie
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

kijana, wg mnie nie chodzi o to ze nie zagra WŁOCHATY lecz o to co sami widzimy po wybraniu juz 4 pierwszych zespolow ze to jakies XXX. Rozumiem ze trzeba wspierac nowe zespoly aby mogly zablysnac na duzej scenie lecz nie powinno byc tak ze przez te 3 piekne dni nie mozna bylo posluchac kultowych zespolow.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

Airbourne, Helloween, Dog Eat Dog, zielone żabki - to dla Ciebie "jakieś xxx" ?
(Nie wliczając już w to nawet Gogol Bordello, które miało zagrać - a jak będzie to zobaczymy.)
 
 
xXBurnoutXx  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 10
Skąd: Ośno Lubuskie
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

Simon, nie wiem gdzie znalazles te zespoly ze niby maja grac bo na stronie http://www.wosp.org.pl/woodstock/ktozagra widnieja inne zespoly a ZIELONE ZABKI to wlasnie jest kult!!! jestem na nich co roku od 5 lat
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

xXBurnoutXx napisał/a:
Simon, nie wiem gdzie znalazles te zespoly ze niby maja grac bo na stronie http://www.wosp.org.pl/woodstock/ktozagra widnieja inne zespoly
A Ty kolego sympatyczny czytaj uważnie temat "Pewniaki". Wszystko ładnie, pięknie jest tam wypisane z linkami do oficjalnych stron zespołów.
 
 
xXBurnoutXx  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 10
Skąd: Ośno Lubuskie
Wysłany: Czw 24 Lut, 2011   

A widzisz tej zakladki ani razu nie widzialem a i tak nie ma nic z polskiego PUNK-ROCKA nie liczac zielonych zabek bo oni graja co roku ;]
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

Simon napisał/a:

Nie słyszysz w tej piosence ewidentnego plagiatu the clash ? :-P

To raczej Cover a nie plagiat ;p

Jumbo napisał/a:
Jeśli chodzi o zespół Włochaty... No cóż były wokalista jest teraz Dyrektorem Muzeum Oręża Wojska Polskiego w Kołobrzegu. A dodatkowo sam szuka sponsorów na kolejne wyprawy np. ostatnio "Szlakiem wojny minowej w Dolomitach". Więc chyba to co robi z Punkiem ma mało wspólnego, no nie?

Wokalista... chyba były wokalista , wystarczy przeczytać kilka wywiadów z nim dlaczego odszedł z zespołu a to rozwieje wszystkie wasze wątpliwości.

Ndriu napisał/a:
Najbardziej mnie niszczy oprócz głupoty tekstu tego utworu kompletny brak poczucia rytmu u wokalisty. :B Śmieszni są.

Wiedziałem, wiedziałem że tak będzie... zlecą się spece od pankowej muzyki , którzy oceniają zespół po jednej piosence... chyba nie wiecie ale to właśnie Włochaty to jeden z tych zespołów które wprowadził wiele , naprawdę wiele to polskiej punkowej sceny.A co do wyczucia rytmu... czy o to chodzi w punku ?

Simon napisał/a:
Ta, za to włochaty jest zajebiście spójny w swych ideologicznych przesłaniach, ta kapela to kompromitacja wolnościoców i tego ruchu

Podaj teksty w których przeczą swoim ideologiom... tak naprawdę niektóre ich teksty są genialne , i mają konkretne przesłanie (raczej lewicowe)

Dezaprobator napisał/a:

Owsiak nie robi Woodstocku z pieniędzy zebranych przez WOŚP na dzieci.

W przesłaniu piosenki raczej chodzi o to że PW jest organizowany z odsetek z zebranych pieniędzy... które jednak mogłby być dalej przekazane na leczenie dzieciaków.

@Down
Nigdzie nie napisałem że byli pionierami ;)
  
 
 
tasak
Gość
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

mowisz, ze wlochaty byl pionierskim zespolem punkowym w Polsce, posluchaj na przemian wlochatego, siekiery i WC i edytuj posta ;P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

Wiaderko napisał/a:


Jumbo napisał/a:
Jeśli chodzi o zespół Włochaty... No cóż były wokalista jest teraz Dyrektorem Muzeum Oręża Wojska Polskiego w Kołobrzegu.

Wokalista... chyba były wokalista , wystarczy przeczytać kilka wywiadów z nim dlaczego odszedł z zespołu a to rozwieje wszystkie wasze wątpliwości.


Przecież napisałem że BYŁY. Problemy ze zrozumieniem?
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

Wiaderko napisał/a:
Podaj teksty w których przeczą swoim ideologiom... tak naprawdę niektóre ich teksty są genialne , i mają konkretne przesłanie (raczej lewicowe)



"Tak Śmiertelnie Pewni Siebie,
Chore Myśli W Chorych Głowach
Lunie Grad Kamieni Na Wasze Drogie Wozy (...)
Zamieszki Są Najprostszym Językiem
Niesłyszalnych, Ignorowanych " - dzień gniewu

"Jestem na ścieżce wyzwolenia od gniewu i nienawiści, od chciwości i pychy, przy odrobinie determinacji wierzę, że potrafię tego dopiąć" - Każdy krok niesie pokój


To jest w sumie losowo wybrany przykład, bo nie chcę mi się na tym skupiać bardziej, a kiedyś próbowałam słuchać włochatego i jednym z powodów że przestałam było właśnie takie zaprzeczanie samo sobie, chyba że przykład jest za mało oczywisty i na pewno nie mieli tego na myśli :roll:

A z tym konkretnym przesłaniem też bym za bardzo nie przesadzała. . . To jest często brak treści i przesłania ubrany w ładne słowa, przesycone emocjami, więc odbierane jako przejaw geniuszu, poza tym jak ktoś już chyba pisał, bywa nie rzadko, że to nie ich słowa tylko zlepek cytatów.


Wiaderko napisał/a:
chyba nie wiecie ale to właśnie Włochaty to jeden z tych zespołów które wprowadził wiele , naprawdę wiele to polskiej punkowej sceny


Chyba wiele dyskusji i podziałów, bo z tego co ja widzę, ludzie którzy mają rozeznanie w muzyce czy nawet tej ideologii, raczej nie przepadają za tą kapelą, jak się dobrze rozejrzysz znajdziesz sporo lepszych 8-)
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

Co do tekstów , to szczerze mówiąc na siłę można tutaj znaleźć sprzeczność.
Przecież chodzi o to żeby jednak wystrzegać się agresji,przemocy itd. ale jak jednak najdzie ten dzień gniewu czyli buntu , to trzeba będzie wybrać po której stronie barykady stanąć.
Chociaż to jest kwestia mojej interpretacji. 8-)
punk_rock napisał/a:

Chyba wiele dyskusji i podziałów, bo z tego co ja widzę, ludzie którzy mają rozeznanie w muzyce czy nawet tej ideologii, raczej nie przepadają za tą kapelą, jak się dobrze rozejrzysz znajdziesz sporo lepszych 8-)

Dokładnie , ale nie należy Włochatego od razu skreślać na listę straconych :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang