Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Trzynasta W Samo Południe
Autor Wiadomość
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   Trzynasta W Samo Południe

Kontrowersyjny występ cenionego polskiego zespołu. Dlaczego "kontrowersyjny" ? Po pierwsze zaczęli występ bez zapowiediz Jurka, po prostu wleźli jak do siebie i już by zaczęli grać ale Jurek zagrzmiał w te oto słowa:

Cytat:
"Panowie są pewne reguły gry zapraszamy na Przystanek Woodstock, który organizujemy My lubimy Waszą muzę bo Wyście Wy wygrali, ale nie zaczynajcie kiedy o tym nie wiemy, okej?! zrobisz swój Przystanek kurwa zaczniesz! Przed Wami Trzynasta W Samo Południe"


Set trwał w najlepsze i publika żywo reagowała na występ zespołu ale niestety grupa pochłonięta swoją muzą nie wycelowała w czasie i tak o 17 w Godzinę W dalej grali w najlepsze. Zemstą Jurka było to że powiedział do Nich: grajcie dalej! I przez to teraz zespół obrywa, bo nie było hymnu ani minuty ciszy , coś jakby breakdown w utworze wyszedł, bo Jurek wszedł powiedział o Powstaniu, rozwinięto flagę od lewa do prawa, video poniżej a zespół akompaniował co wyszło idiotycznie ale taka jest cena gdy chce się być Gwiazdą na Woodstocku. Zespół przepraszał ze sceny w trakcie seta ale cóż, dostali za swoje, teraz lider formacji tłumaczy ze to by grali bez przerwania to był pomysł gospodarza czyli Jurka, no cóż, sadzę że to był ostatni występ tej formacji na Przystanku Woodstock. Wstyd jednym słowem, odwalili taką żenadę że szkoda gadać, mimo że publiczność bawiła się dobrze to jednak ani nie dali rady w Godzine W się wpasować a weszli jak do siebie, wstyd.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=iyaYyipq6sA[/video]
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

ja bym ich tam nie broniła. mieliby jajka większe od ziarka maku to by przestali grać chociaż na chwilę
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Nie kumam, czemu by niby mieli przerywać? Zresztą to całe spuszczanie się nad godziną W co roku mnie już totalnie nudzi. Dobrze, że za rok to wypadnie poza Woodem, bo już tym rzygam. Sam koncert oceniam bardzo pozytywnie, a jak ktoś chce szukać dziury w całym to wszędzie znajdzie.
 
 
Bochenek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 44
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

DJPreZes napisał/a:
Nie kumam, czemu by niby mieli przerywać? Zresztą to całe spuszczanie się nad godziną W co roku mnie już totalnie nudzi. Dobrze, że za rok to wypadnie poza Woodem, bo już tym rzygam. Sam koncert oceniam bardzo pozytywnie, a jak ktoś chce szukać dziury w całym to wszędzie znajdzie.


Nie wiem co wyniosłeś z domu, ale to jest nasza polska (być może nie twoja - wtedy zwracam honor) tradycja.


@Dół

Łatwo jest oceniać historię zza wygodnego biurka. :) Oczywiście powstanie z punktu widzenia czas było błędem, jednak trzeba zrozumieć tych ludzi. Niemcy powoli przegrywają, wycofują się, my jesteśmy od kilku lat pod okupacyjnym terrorem, a za rzeką stoi "armia gotowa nam pomóc".
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Tradycja? Minuta ciszy ku czci zbiorowych samobojców( chyba, że wierzyli w wygraną, ale to jeszcze gorzej o nich świadczy)? No to nie moja bajka jednak ;) Nie ma ciągnąc OT. Dla mnie bardzo dobry koncert to był i tyle.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

DJPreZes napisał/a:
Tradycja? Minuta ciszy ku czci zbiorowych samobojców( chyba, że wierzyli w wygraną, ale to jeszcze gorzej o nich świadczy)? No to nie moja bajka jednak ;) Nie ma ciągnąc OT. Dla mnie bardzo dobry koncert to był i tyle.


O Tobie twoja wypowiedz też nie najlepiej świadczy więc lepiej nie oceniać innych <rotfl3>
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 06 Sie, 2015   

I dlatego na koniec Jurek z tego całego wkurwienia tańczył ze wszystkimi i skoczył ze sceny? Gdyby chciał, żeby przestali grać to by powiedział i by przestali.
 
 
zokolic
Gość
Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   

"dajta spokój" moim skromnym zdaniem dali dupy, skoro godzina W na Woodstock należy do tradycji - w pewnym sensie, powinni to uszanować.
Nie można ich oceniać, może mieli stresa i zapomnieli. Może zrobili to z premedytacją.
Chociaż wyznaję złotą zasadę (dla tych czasów) Patriota idiota. Nie można mówić że godzina W jest nudna. - Takiem to tylko kopa w dupę. Chociażby z szacunku.
Uważam, że nie ma co rozdrapywać tego "gówna" Jurek pewnie ich zjebał - bo tak uważał.
Dziękuję pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group