Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Limp Bizkit

Limp Bizkit na PW?
Jak najbardziej popieram!
47%
 47%  [ 22 ]
Nie pasuje do muzyki granej na PW,jestem na nie
2%
 2%  [ 1 ]
tak,Może być problem z przeludnieniem terenu PW
8%
 8%  [ 4 ]
Nie lubie Limp Bizkit
41%
 41%  [ 19 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   Limp Bizkit

Wiadomo że jest to bardzo znany zespół na świecie i mógłby być problem z przepełnieniem PW.No ale według mnie idealnie wpasował by się w Woodstockową Atmosfere :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Limp_Bizkit

Behind Blue eyes
[video]http://www.youtube.com/watch?v=fEGI9NbH-mk[/video]

take a look around
[video]http://www.youtube.com/watch?v=bPD6YiBFG1Q[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=IiFwTwuELKA&hd=1[video] (Wersja Koncertowa- Warszawa 2012)

Gold Cobra
[video]http://www.youtube.com/watch?v=_i_qxQztHRI[/video]
  
 
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 29
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

są spoko, a przeludnienia w ich przypadku się nie obawiam... bardzo dobrze pasowaliby na gwiazdę, ale to zależy od tego jakie mieliby wymagania - bo jeśli barierki i tego typu sprawy, to nie
 
 
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

BennyLBK napisał/a:
zależy od tego jakie mieliby wymagania - bo jeśli barierki i tego typu sprawy, to nie


Otóż to, ale, gdyby taki zespół jak LB udało się ściągnąć było, by wielkie wydarzenie :) W tym roku był Sabaton, który bardzo podoba mi się słuchany w wersji studio a na koncercie nie podobało mi się zbytnio ... Oglądałem pare koncertów LB i dają wiele lepsze show niż np Sabaton :)
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

Strasznie nienawidzę takich wynalazków jak LB właściwie to nawet nie traktuję ich jako jakiejś gwiazdy tylko jak nadmuchany marketingowo balonik. Jest wiele świetnych mniej znanych/mniej wymagających kapel, gdzie w zamian za jedno LB można ściągnąć kilka naprawdę świetnych zespołów.
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

LB akurat nie jest eksperymentem. Tworza naprawde zajebista muzyke i wedlug mnie malo jest kapel, ktore oddawaly by taki sam klimat na koncercie woodstockowym niz inne. A czemu odrazu marketingowo nadmuchiwany balonik?
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Mysi napisał/a:
LB akurat nie jest eksperymentem. Tworza naprawde zajebista muzyke i wedlug mnie malo jest kapel, ktore oddawaly by taki sam klimat na koncercie woodstockowym niz inne. A czemu odrazu marketingowo nadmuchiwany balonik?


Cały ten Nu metal/rap core to dla mnie średnio udany eksperyment, ot taka "cięższa" muzyka która można puszczać w tv i podpiąć się pod nurt "metal" ,a jednocześnie być rapowaną i sterylną,żeby sie ładnie sprzedawało.
Dlaczego nadmuchany balonik? Bo taka muzyka była nachalnie promowana, i właściwie w porównaniu do muzyki metalowej nadal jest. Skacząc po kanałach często można na nich trafić na jakimś mtv czy czymś podobnym, gdzie podobno puszczają rockową muzykę.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

ja jestem na tak
 
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

jak by byli to na koncert bym poszła :P
 
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Na MTV to puszczaja lady gage i nastoletnie kurwy, a nie muzyke. Jakby to nie byl metal, to zamiast ciezkich gitarowych riffow, niejednokrotnie ciezsze od heavy metalu i zajebiscie ulozonych bebnow bylby zwykly bit. A to ze byli tam raz czy dwa w MTV to nie znaczy ze sa gorsi od innych tylko dlatego ze tamtej muzy nie puscili. Chodz jakbys poszukal to nagrania innych kapel metalowych tez puszczaja czasami. I nie tylko numetal ;)
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Mysi napisał/a:
Na MTV to puszczaja lady gage i nastoletnie kurwy, a nie muzyke. Jakby to nie byl metal, to zamiast ciezkich gitarowych riffow, niejednokrotnie ciezsze od heavy metalu i zajebiscie ulozonych bebnow bylby zwykly bit. A to ze byli tam raz czy dwa w MTV to nie znaczy ze sa gorsi od innych tylko dlatego ze tamtej muzy nie puscili. Chodz jakbys poszukal to nagrania innych kapel metalowych tez puszczaja czasami. I nie tylko numetal ;)


Trance, dubstep albo muzyka elektroniczna z dodatkiem gitarowych riffów też może być cięższe od heavy... i co też to nazwiesz metalem? Zresztą pozorne wrażenie ciężkości to nic
Kilka gitary i mocny przester nie czyni muzyki metalową.
Więc proszę Cie nie nazywaj tych oszczędnych uderzeń w struny głośnych mocno przesterowanych i obniżonych gitar metalem:)
 
 
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

19kojot91 napisał/a:
Mysi napisał/a:
Na MTV to puszczaja lady gage i nastoletnie kurwy, a nie muzyke. Jakby to nie byl metal, to zamiast ciezkich gitarowych riffow, niejednokrotnie ciezsze od heavy metalu i zajebiscie ulozonych bebnow bylby zwykly bit. A to ze byli tam raz czy dwa w MTV to nie znaczy ze sa gorsi od innych tylko dlatego ze tamtej muzy nie puscili. Chodz jakbys poszukal to nagrania innych kapel metalowych tez puszczaja czasami. I nie tylko numetal ;)


Trance, dubstep albo muzyka elektroniczna z dodatkiem gitarowych riffów też może być cięższe od heavy... i co też to nazwiesz metalem? Zresztą pozorne wrażenie ciężkości to nic
Kilka gitary i mocny przester nie czyni muzyki metalową.
Więc proszę Cie nie nazywaj tych oszczędnych uderzeń w struny głośnych mocno przesterowanych i obniżonych gitar metalem:)


W sumie masz troche racji, ale muzyka ma łączyć nie dzielić (szczególnie na woodstocku).Na prawde nie interesuje mnie czy zespół sprzedał 10 płyt czy 10 milionów - mnie interesuje jak gra i jakie ,show' robi na koncercie :) Pozatym troche alternatywy dla Metalu jest potrzebne, a gdy robi się to dobrze (np.Korn) efekt jest niesamowity nawet dla ludzi nie słuchających elektronicznej muzyki (czytaj dla mnie :D)
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

19kojot91, może jeszcze wyrośniesz z tak głupiego szufladkowania muzyki :) Nie wiem co masz w głowie, ale patrząc na Twoje wypowiedzi m.in. na temat Turbo itp. to wyłania się obraz człowieka, który jest ograniczony i do tego wręcz fanatyczny, a każdy fanatyzm jest do dupy.

@topic

Niech wpadają byłoby zajebiście, mają naprawdę dobre wałki, poza tym jeśli komuś podobał się Dog Eat Dog czy Papa Roach, na pewno polubi także LB.
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Podobno na Ursynaliach Fred dużo, dużo przemawiał do publiczności o tym aby było jak najbezpieczniej i by uważać , tak coś w "Teraz Rocku" dziennikarz pisał. Poza tym jakieś obsuwy były. To jak "gwiazdy" miałyby taki show odstawić na Woodzie, to faktycznie poproszę coś bardziej świeżego i mniej znanego ale tańszego, tak aby w puli zostały pieniążki na inne ciekawe zespoły. Nie znaczy to jednocześnie że mam coś przeciw LB tak ogólnie. Słuchałem ich lata temu. A nie zaznaczę żadnej opcji, bo nie ma takiej , która by mi w 100% odpowiadała : P
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

To wedlug Ciebie kojot czym nazwiesz muzyke metalowa? Metal to raczej ciezkie brzmienia i nie wazne czy one sa w Dropie C czy w grane na zwyklym strojeniu, wazne zeby byly ciezkie, bo inaczej mamy rock.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

http://mapofmetal.com/#/home
 
 
RyszardRudy  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 17
Skąd: Litwa
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

19kojot91 napisał/a:
http://mapofmetal.com/#/home

Nietety tam na dole są te Rap Metal i Nu Metal...
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Byłam na Ursynaliach i naprawdę świetnie się na nich bawiłam. Chętnie poszłabym na nich pod scenę na Woodstocku. Więc jestem na tak. ;))
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Tez jestem na tak ;)
 
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

19kojot91 napisał/a:
http://mapofmetal.com/#/home

i tak dalej Cie czlowieku nie rozumiem.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Co roku ten sam temat i co roku tak samo się wypowiem :P Nie lubię limp bizkit, słabe riffy, słaby wokal i najgorsze wykonanie Behind Blue Eyes w historii muzyki, powinni ich za to zlinczować. a przeludnienie na woodstocku gwarantowane... więc nie.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 29 Sie, 2012   

RyszardRudy napisał/a:

Nietety tam na dole są te Rap Metal i Nu Metal...


W takim razie sory, wrzucałem na szybko bo się spieszyłem.

http://www.metal-archives.com/ tu na pewno takich perełek nie znajdziesz:)

Aras666 napisał/a:
Co roku ten sam temat i co roku tak samo się wypowiem :P Nie lubię limp bizkit, słabe riffy, słaby wokal i najgorsze wykonanie Behind Blue Eyes w historii muzyki, powinni ich za to zlinczować. a przeludnienie na woodstocku gwarantowane... więc nie.


<haha> Tak jest.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group