Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bracia Figo Fagot
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   Bracia Figo Fagot

No i oczywiście chętnie bym zobaczył Braci :)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=KaOEVHQoHzM[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Ui4VUMPerNo[/video]
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

Na ASP lub na małą, na dużej szkoda zajmować miejsca innym. Ale jestem na tak, w czasie gdy nic sensownego by nie grało poszedł bym :P
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

Figo Fagot tylko na duza scene :)
Wyobrazcie sobie jak 400-500 tys ludzi spiewa " O boze boze Bozenko, jak moglas to robic z cyganem ".
Bylaby totalna miazga :D
Zdecydowane TAK
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

Wielkie tak! Na jakiejkolwiek scenie :) Troszkę się boję, czy by przeszła ta ich niepoprawność polityczna, choć pewnie nie takie rzeczy już bywały.
 
 
SomalijskiPirat  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: KnO
Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

Super by było jakby zagrali :) Wystarczy sobie obejrzeć ich koncerty na YT gdzie wokalisty praktycznie nie słychać, to co dopiero działoby się na PW. Wydaje mi się, że w grę wchodzi tylko duża scena żeby nie było ścisku ; ) Oby tylko pomysł wypalił.

P.S. Tak na marginesie to pomyśleć, że oni chcieli tylko tworzyć muzykę na potrzeby serialu...
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

jak najbardziej tak! chociaż do niektórych osób nie mogły by przejść teksty, typu "nikt tak nie kradnie jak cygan, z cygańskiego taboru" :p ale myślę, że by to przeszło jako stereotypowy żart :D pomimo, że klimaty "disco w rytmie polo" są baaaaaardzo dalekie od klimatu PW, to ogólnie jestem bardzo na tak, świetnie musiałby wyglądać tłum ludzi śpiewających "o boże boże boże bożenko!" :D ale wątpię, żeby to było możliwe, ale pomarzyć można :x
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

pewnie,że tak! na dużą z nimi!
myk myk disco polo <haha>
 
 
stjimmy17  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączyła: 01 Sty 2011
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

MrWoodstock napisał/a:
Wyobrazcie sobie jak 400-500 tys ludzi spiewa " O boze boze Bozenko, jak moglas to robic z cyganem ".


mam dokładnie taką samą wizję ;D
 
 
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Sob 17 Lis, 2012   

o Maria Maria Maria Marianie jak mogłeś to ukraść cyganie? Taka moja twórczość apropos marianów którzy kradną na PW <rotfl3>
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 17 Lis, 2012   

hmm mimo mojej do nich miłości nieogarnionej, na przystanku chyba słoby pomysł.. o.O chociaż z drugiej strony pośpiewać małgoś głupia poszłaś za cyganem;] mogą zagrać w naszej forumowej wiosce, wbiją się w klimat <rotfl3>
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 17 Lis, 2012   

Zdecydowanie na tak! Prawie wszyscy na Woodzie znają teksty Braci Figo Fagot :)

A jeśli nie zagrają, zapraszamy na koncert sąsiada z pola, z którym non stop śpiewaliśmy ich piosenki.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 19 Lis, 2012   

Raczej na małą scenę (ale ta powinna być sceną folkową - więc jak już to do Kriszny) jak ktoś napisał - na dużej bym ich nie widział. Jeśli mówimy o mało poważnej konwencji, to lepiej wybrać Zacier. Bracia Figo Fagot są fajni, ale tylko fajni, stąd na dużej bym ich nie widział ;)
  
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   

Hahah, oj poszedłbym!
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   

o boże,boże! chciałabym,chciała więcej żenującej twórczości na scenach pw. <jacko>
 
 
polks  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 9
Skąd: Wroclove
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Ja jestem przeciwko. To jest festiwal rockowy, punkowy, a nie discopolowy. Chcecie powtórki z zeszłego roku z Prodigy , kiedy masa przypadkowych ludzi trafiło do Kostrzyna i wg mnie zepsuli klimat Woodstocku. Bracia Figo Fagot- jak najbardziej na juwenaliach czy miejskich koncertach plenerowych, ale ludzie... troche szacunku do festiwali typu Jarocin czy PW
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Cytat:
Ja jestem przeciwko. To jest festiwal rockowy, punkowy, a nie discopolowy. Chcecie powtórki z zeszłego roku z Prodigy , kiedy masa przypadkowych ludzi trafiło do Kostrzyna i wg mnie zepsuli klimat Woodstocku. Bracia Figo Fagot- jak najbardziej na juwenaliach czy miejskich koncertach plenerowych, ale ludzie... troche szacunku do festiwali typu Jarocin czy PW


A ja się z tym kompletnie nie zgadzam, to zupełnie inna sprawa :D To disco-polo celowe, kierowane, artystyczny kicz w najlepszym wydaniu i dobrze wykonany :D Trzeba też czasem mieć dystans do siebie, jeśli Cię to pocieszy, to bracia Figot-Fagot są związani między ze Skurczem, TPNem i resztą tej chorej na głowę bandy :D Zresztą jak wszedł w jednej piosence głos Kapitana Bomby, to od razu ich rozszyfrowałem.

To jest po prostu genialne i tyle, a forma celowa ;d No i za wrzuty na cyganów zawsze piwo ;d *Skreśla to ostatnie* tzn za dystans do siebie zawsze piwo ;d

Poza tym to ulubiona kapela kosmitów, wprawdzie stanowią mniejszość, ale nie trzeba ich od razu dyskryminować ;x

[video]http://www.youtube.com/watch?v=GHHSVoiTwRgs[/video]

Jedna noc, jeden seeks, łoułouło, a potem tylko AIDS *nuci sobie*
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
To disco-polo celowe, kierowane, artystyczny kicz w najlepszym wydaniu i dobrze wykonany :D


dobrze prawisz, ino patrząc po koncertach, to nie każdy jest na tyle inteligentny, żeby na to wpaść (na przykład moja paprotka, co ją na parapetówce dostałam, wie, zę to dla jaj, ale pan z koncertu, co opowiadał, ze to najlepsze polo i sepcjalnie wcześniej z pola zjechał na koncert, śmiem twierdzić nie wiedział.)

dlatego lepiej ich na wooda nie ciągnąć.. nazjeżdża się tego tatałajstwa... na co to komu..
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 04 Gru, 2012   

Pewnie, trzeba mieć dystans. Jak Jelonek grał w bardzo małym pubie u mnie to był świetny kontakt z publiką. Wszyscy śpiewaliśmy "Jesteś szalona" do gry bendu, spoko to wspominam ;p
 
 
 
333kingston  
Forumowy prawiczek
czubek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Nie dziekuję, nie bawi mnie to.
 
 
Rodrigo  
Forumowy prawiczek
i tak wszyscy umrzemy

Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 26
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Ja tam jestem za - w sam raz na małą. Scena niby folkowa, ale disco polo to obecnie muzyka jakby nie patrzeć współczesna ludowa, zresztą ubiegłoroczne Ja mmmm chyba ściebie też z folkiem mało miało wspólnego, a koncert wyśmienity. Bracia Figo Fagot to bardziej kabaret niż poważny zespół więc nie powinno być problemu z jakimiś przyjezdnymi pieniaczami, zresztą BFF koncertują non stop w całej Polsce więc żadnemu nie będzie się chciało przyjeżdżać na Woodstock specjalnie na ich koncert. Wydaje mi się, że szanse są duże, grali gdzieś na WOŚPie więc może i na Przystanek wpadną. Dodam, że każdy z kilku moich znajomych fanów tego zespołu to zaangażowani słuchacze muzyki rockowej.
 
 
Czasu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Przecież w zeszłym roku najpopularniejszą piosenką (a napewno najbardziej słyszaną) był właśnie Hot-Dog, na polu non stop było słychać przyśpiewki więc nawet gdyby byli na dużej scenie to i tak byliby raczej dobrze przyjęci. A co do folkowej sceny to dokładnie: disco polo jest naszym swoistym aktualnym folkiem. A patrząc na publikę na ich koncertach można śmiało stwierdzić, że jest to młodież "woodstockowa".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi