Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Płatne parkingi za ASP
Autor Wiadomość
wolfcreek
[Usunięty]

  Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   Płatne parkingi za ASP

Zakładam temat parkingów , bo widzę że nikt tego nie porusza, a to ważny temat. Miał ktoś problemy z parkowaniem na miejskich płatnych parkingach za ASP ??
Co roku jest tam to samo, niby płacimy 15zł. za dobę (tak jest na mapach i tak ma zawsze pozostać) , a w realu to wygląda tak że przed wjazdem na parking trzeba płacić 15zł. za dzień plus jeszcze 15zł. za namioty!!!!!!!!!!!!
Niestety właściciele tych działek robią sobie co chcą i naciągają nagminnie już od dawna ludzi , co jest tak naprawdę łamaniem prawa , niestety trochę osób naciągnęli .
A najlepsze było to jak potem chodzili po parkingu kłócili się z ludźmi że mają płacić za namioty!!!
Pokojowy patrol nie pomoże , kazali wzywać policję ...
Na szczęście naciągacze od czwartku już się nie pokazali , ale ja się pytam , ile lat oni jeszcze będą tak bezczelnie oszukiwać woodstockowiczów parkujących za ASP ???
Pamiętajcie na przyszłość żeby im nigdy więcej nie zapłacić , tylko dać 15zł. za dobę postoju samochodu na polu , nic więcej !!!!
Miał ktoś podobny problem z tymi hienami w kamizelkach odblaskowych ???
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   

Ale w sensie chciałeś tam sobie namiot rozbić? Bo jeśli tak to mnie to nie dziwi, że żądali opłaty. Parking to parking.
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

No logiczne, że jak się rozbijesz namiotem, to zabierasz miejsce na samochody, więc nie dziwie się, że brali kasę za namioty.
Ja tam zaparkowałem prawie przy samej bramie, więc miałem blisko do pola (gdzie zresztą i tak już czekał rozstawiony namiot). Zdecydowanie najlepszy parking do tej pory, a testowałem już wiele od strony Dąbroszyna - raz zdecydowałem się na "spróbujmy z innej strony" i mega pozytywne zaskoczenie.
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Co roku ich mijam i co roku chcą od nas pieniędzy za sam przejazd. Osobiście mam ich głęboko i po prostu ich mijam bo nie parkuje na ich parkingu. Rozmawialiśmy z pokojowymi i powiedzieli nam że o ile tam nie stajemy to nie mają prawa od nas żądać żadnych pieniędzy
A co do tego że chcą pieniądze też za namioty to na moje mają trochę racji bo to kolejne miejsce gdzie mogło stać auto.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

Ale oni chcą pieniądze za namioty... przywiezione w autach. Nie rozbijane tam. Parkujesz tylko samochód, rozbijasz namioty na woodzie już i za ilość tych namiotów biorą opłatę.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

No to wiadomo, że ignor mode w takim wypadku.
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

Mnie pytali czy chce się rozbić namiotem na parkingu, powiedziałem, że nie to policzyli za samochód tylko.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Śro 27 Lip, 2016   

Przecież było darmowe pole malinowskiego? Po jaką cholerę płacić za coś, co można mieć za darmo?

A jak ktoś jest właścicielem ziemi, to powinien móc sobie tam robić co chce, nawet gdyby chciał wpuszczać za 1000 euro i tylko laski bez staników. Własność to rzecz święta.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 27 Lip, 2016   

Tasior napisał/a:
Przecież było darmowe pole malinowskiego? Po jaką cholerę płacić za coś, co można mieć za darmo?

Też tak pomyślałem korzystając z darmowego kuponu na parking BlaBlaCar :D

Potem porównałem sobie czas wyjazdu znajomych z pola płatnego do czasu wyjazdu z parkingu BlaBlaCar i już wiedziałem dlaczego warto zapłacić :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga