Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Złe Psy

Złe Psy na PW?
Tak
62%
 62%  [ 10 ]
Nie
37%
 37%  [ 6 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Camper56  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 22
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013   Złe Psy

Złe Psy – polski zespół hardrockowy

Grupa założona w 1999 r. przez Andrzeja Nowaka, gitarzystę TSA (które każdy tu chyba zna)
Nie wiem co tu jeszcze napisać, bo nie ma sensu przybliżać historii zespołu.
Po prostu jeśli znalazł się taki co jeszcze nie słuchał, to niech posłucha.
Osobiście jestem bardzo ciekaw opinii.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Ixz6ncR9PqE[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=aNYrzgz_5GI[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Q57QuaoJ9DA[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=g70NiXa9MwE[/video]
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

IMHO nuda, widziałem w Krakowie parę lat temu na Rock Metal Fest i jestem bardzo na nie.
 
 
 
Robbbson  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

E chyba piszesz to złośliwie tak mi się wydaje , ponieważ jest to naprawdę jeżeli chodzi o ten gatunek muzyki najlepszy zespół w Polsce . Bardzo profesjonalny i nie komercyjny Oni po prostu są sobą !
Byłem na kilku koncertach i zawsze wychodziłem więcej niż zadowolony , jak to mówią moi znajomi miałem ciarki . Pamiętaj że grali na największych scenach w tym kraju przed największymi .Byłem w Dolinie Charlotty jak grali przed URIAH HEEP i zauważyłem że wszyscy ludzie od najmłodszych do najstarszych bawili się przednio , wszyscy spiewali i chieli bisów , byłem również na koncercie jak grali przed Gun N roses i powiem że to dopiero było wydarzenie tak świetnego brzmienia dawno nie słyszałem. Ludzie po ich występie byli tak zadowolenie , że nie da się tego opisać a i cały stadion śpiewał ich kawałki Pamietaj że nikt przed takimi występami nie angażuje miernego nic nie wnoszącego amatorskiego zespołu oni zostali wybrani nie w drodze eliminacji tylko zostali osobiście zaproszenie do zagrania na stadionie a to o czymś świadczy . Są naprawdę profesjonalni i grają nietuzinkowo . To że Ci się nie podoba to dlatego pewnie , że słuchasz ostrzejszego brzmienia jednego im nie możesz zarzucić że są świetni i tyle no chyba , że jesteś złośliwy
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

Robbbson napisał/a:
E chyba piszesz to złośliwie tak mi się wydaje , ponieważ jest to naprawdę jeżeli chodzi o ten gatunek muzyki najlepszy zespół w Polsce . Bardzo profesjonalny i nie komercyjny Oni po prostu są sobą !

Słowo IMHO ( in my humble opinion → moim skromnym zdaniem) coś Ci mówi? Podtrzymuję to co mówiłem i opieram się na tym co widziałem/słyszałem na koncercie. Mogli nawet grać na Wacken przed Metallicą.

Robbbson napisał/a:
Byłem na kilku koncertach i zawsze wychodziłem więcej niż zadowolony , jak to mówią moi znajomi miałem ciarki . Pamiętaj że grali na największych scenach w tym kraju przed największymi .Byłem w Dolinie Charlotty jak grali przed URIAH HEEP i zauważyłem że wszyscy ludzie od najmłodszych do najstarszych bawili się przednio , wszyscy spiewali i chieli bisów , byłem również na koncercie jak grali przed Gun N roses i powiem że to dopiero było wydarzenie tak świetnego brzmienia dawno nie słyszałem. Ludzie po ich występie byli tak zadowolenie , że nie da się tego opisać a i cały stadion śpiewał ich kawałki. Pamietaj że nikt przed takimi występami nie angażuje miernego nic nie wnoszącego amatorskiego zespołu oni zostali wybrani nie w drodze eliminacji tylko zostali osobiście zaproszenie do zagrania na stadionie a to o czymś świadczy .

Super. Kiedyś przed Ironami grał Frontside. Coma przed Pearl Jamem. Mech przed Kornem. To dla mnie nie świadczy o wybitności zespołu, tylko o guście organizatora. Jednym się podoba taki a nie inny wybór a innym nie.

Robbbson napisał/a:
Są naprawdę profesjonalni i grają nietuzinkowo . To że Ci się nie podoba to dlatego pewnie , że słuchasz ostrzejszego brzmienia jednego im nie możesz zarzucić że są świetni i tyle no chyba , że jesteś złośliwy

Kings Of Leon, Arctic Monkeys czy Backstreet Boys też są mega profesjonalni, co nie zmienia faktu, że od słuchania ich na żywo prawdopodobnie dostałbym bólu głowy i mdłości. Nie zarzucam im (ZP) braku talentu, profesjonalności czy tego, że nikomu się nie mogą podobać. Byłem na ich przenudnym koncercie i tyle. Choć na usprawiedliwienie dodam, że mieli w porywach 40 minut czasu. Słucham pełnego zakresu muzyki od rocka przez pop, elektronikę aż do ekstremalnego metalu, więc gatunek nie wpływa (przeważnie, poważnego disko polo "nie zniese) na moją opinię o zespole.

Dla mnie zespół jak TSA czy Turbo, pomimo iż świetni muzycy i nawet otoczka legendy, to zanudzają mnie na koncercie. Nie napisałem tego aby ktoś się ze mną zgodził, mogę nawet być odosobniony w swoim zdaniu ;)
 
 
 
bezlitosny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 58
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: wrocław
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014   

przez te kilka lat nabrali naprawdę doświadczenia, brzmią świetnie na koncertach,polecam, trzeba zobaczyć Andrzeja w akcji,serce rośnie..... pozdrawiam
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 03 Lut, 2014   

Szczerze? Moim zdaniem grają po prostu ciągle to samo. Takie zespoły były dobre w latach 80/90' a nie teraz, kiedy przez internet łatwo się człowiek uczy muzyki i wie, że im więcej mieszania w gatunkach tym lepiej. Na nie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group