Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Sposoby na zimne piwo
Autor Wiadomość
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   Sposoby na zimne piwo

Co stosujecie by mieć zimne piwo?
do Lecha szkoda mi chodzić i płacić po 4zł albo więcej za chrzczone, a przy upałach szybko się grzeje piwo z Tesco (nawet z lodówki), więc jakie macie sposoby by utrzymać chłód/schłodzić?
od razu mówię że lodówka turystyczna w moim przypadku odpada (700km w pociągu - są rzeczy do których bardziej się ręce przydają), może reklamówka trzymająca temperaturę, działa to jakby wrzucić do niej piwo z lodówki?

w tamtym roku próbowałem schłodzić wodą z kranu w worku na śmieci, dużo schłodziło ale i tak było letnie..
 
 
stasw328  
Coś już napisał

Wiek: 27
Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 53
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Sposób mojego instruktora, modelarza: zimne piwo wsadzić w reklamówkę foliową, owinąć ręcznikiem, czy innym materiałem (może być koszulka) i na to znów reklamówka. Działa jako tako, po kilku godzinach piwo zaczyna być letnie. Myślę, że gdyby załądować to jeszcze do torby termicznej to przetrwa dłużej. A z fizycznych sposobów: owinąć w czarną, mokrą koszulkę i wystawić na slońce - powinno zadziałać jak pocące się ciało i schłodzić lekko browara (chociaż do lodowatości to mu sporo braknie). Jeszcze jedno co mi przychodzi do głowy to zacieniony dołek wyłożony folią, zasypany lodem od Lecha i zakryty "folią życia" - tą złoto-srebrną. ;)
 
 
Joanna_1990  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 28 Sie, 2020   

A ja polecam na schłodzenie piwa kupić lód spożywczy, do tego woda i sól. Sposób mojego męża, gdy zapomni wsadzić piwo do lodówki:) Są też inne ciekawe sposoby jakie przeczytałam na stronie https://kalkulatorpromili.pl/blog/jak-szybko-schlodzic-piwo/32 Wypróbowane więc polecam:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group