Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Problem logistyczny
Autor Wiadomość
Khalimowski  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Szczecinek/ Oxford
Wysłany: Nie 28 Cze, 2015   Problem logistyczny

Witam Woodstockowicze.
Otoz mam dosc nietypowa sprawe. Los tak chcial, ze laduje w Poznaniu 29 lipca po 19:10 i prawdopodobnie nie zdaze ostatni pociag woodstockowy. Takze zglaszam sie z taka prosba. Czy ktos nie bedzie moze jechal autem z Poznania (lub przez Poznan) 29 lipca po godzinie 19 do Kostrzyna i znalazloby sie wolne miejsce w aucie ? Za paliwo rzecz jasna zaplace. Dziekuje z gory i pozdrawiam :) !
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Nie 28 Cze, 2015   

Khalimowski napisał/a:
Za paliwo rzecz jasna zaplace.

a za amortyzację też? :devillaugh:
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Nie 28 Cze, 2015   

(malkoment) nie robmy sobie jaj... Man (Khalimowski) chce wpasc na woods a nie ma jak i ma problem dlatego sie zwraca do Nas, ziom gdybym jechal z Wlkp to bym Cie zgarnął, sam wbijam od rodzicow z Edenburga i jade prosto z chaty od Kce, powodzenia

Wbij na blablacar.pl

Pozdrawiam
M
 
 
 
Khalimowski  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Szczecinek/ Oxford
Wysłany: Nie 28 Cze, 2015   

aligator87 napisał/a:
(malkoment) nie robmy sobie jaj... Man (Khalimowski) chce wpasc na woods a nie ma jak i ma problem dlatego sie zwraca do Nas, ziom gdybym jechal z Wlkp to bym Cie zgarnął, sam wbijam od rodzicow z Edenburga i jade prosto z chaty od Kce, powodzenia

Wbij na blablacar.pl

Pozdrawiam
M


Wlasnie w tym problem, ze bylem bliski posiadania transportu z blablacar, jednakze innym pasazerom niestety czasowo sie nie zgadzalo, wiec jestem ponownie w kropce. :< Coz, mam nadzieje, ze wkrotce pojawi sie nieco wiecej ogloszen na blabla. :)

[ Dodano: Nie 28 Cze, 2015 ]
malkontent napisał/a:
Khalimowski napisał/a:
Za paliwo rzecz jasna zaplace.

a za amortyzację też? :devillaugh:


Duzo nie waze i tylko bagaz podreczny :P, wiec spokojnie, mylse ze nie powinno byc problemu z amortyazcja :D
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

coś poszukam, dowiem się to dam Ci znać, powodzenia man, na pewno dasz radę z transportem !!

pozdrawiam
M
 
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

Na rozkładzie jazdy dla Poznania Głównego jest pociąg koło 1 w nocy 29/30 lipca, więc koleją powinno się dać. Trzeba zaczekać aż oficjalnie opublikują, w wyszukiwarkach połączeń, to wtedy będzie wiadomo.
 
 
Khalimowski  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Szczecinek/ Oxford
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

K2 napisał/a:
Na rozkładzie jazdy dla Poznania Głównego jest pociąg koło 1 w nocy 29/30 lipca, więc koleją powinno się dać. Trzeba zaczekać aż oficjalnie opublikują, w wyszukiwarkach połączeń, to wtedy będzie wiadomo.


Prawde mowiac, nie widzi mi sie jakos czekanie az do 1 w nocy Poznaniu i nie ukrywam, ze chcialbym sie tam znalezc jak najszybciej^^ W sumie to tez moja wina, bo bylo rezerwowac wczesniej bilet, jednak kto mogl sie spodziewac takiej sytuacji. ^^ Mimo wszystko dziekuje za jakiekolwiek rady, pomoce :) !
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

Khalimowski napisał/a:
Prawde mowiac, nie widzi mi sie jakos czekanie az do 1 w nocy Poznaniu i nie ukrywam, ze chcialbym sie tam znalezc jak najszybciej^^ W sumie to tez moja wina, bo bylo rezerwowac wczesniej bilet, jednak kto mogl sie spodziewac takiej sytuacji. ^^ Mimo wszystko dziekuje za jakiekolwiek rady, pomoce :) !


Nie bój się. Na pewno spotkasz jakiś Woodstockowiczów po drodze:D
 
 
 
Khalimowski  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Szczecinek/ Oxford
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

marcinin napisał/a:
Khalimowski napisał/a:
Prawde mowiac, nie widzi mi sie jakos czekanie az do 1 w nocy Poznaniu i nie ukrywam, ze chcialbym sie tam znalezc jak najszybciej^^ W sumie to tez moja wina, bo bylo rezerwowac wczesniej bilet, jednak kto mogl sie spodziewac takiej sytuacji. ^^ Mimo wszystko dziekuje za jakiekolwiek rady, pomoce :) !


Nie bój się. Na pewno spotkasz jakiś Woodstockowiczów po drodze:D


No cóż, jak tak wyjdzie, to dopiero o 1 w nocy ruszę do Kostrzyna, to z nie jedną osobą się spotkam tam ^^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group