Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rage Against The Machine

Czy chcesz by RATM zagral na Woodstock 2013
Bardzo!
48%
 48%  [ 20 ]
Nie ma innej opcji :)
26%
 26%  [ 11 ]
Jakby nie inaczej
24%
 24%  [ 10 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
  Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   Rage Against The Machine

Wszyscy doskonale znamy i kochamy kapele o nazwie Rage Against The Machine bardzo zależy nam na tym żeby Jurek Owsiak zaprosił właśnie ich na PRZYSTANEK WOODSTOCK 2013 i temu służy dane wydarzenie. Wysyłajcie znajomym i lajkujcie, a może uda nam się RAZEM coś zdziałać!!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/...an_user_invited dolaczac sie !
Info o zespole http://pl.wikipedia.org/w...nst_the_Machine
[video]http://www.youtube.com/watch?v=dnspDgJ8tbQ[/video] <rotfl3>
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

Tak,tak,tak !
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 26 Sie, 2012   

Marzenie z dzieciństwa. Byliby świetni na gwiazdę na zamknięcie. O ile by chcieli zagrac dla ludzi, a nie pieniędzy.
 
 
Hipo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Kobiór/Tychy
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Z tego co mi się obiło o uszy to były już kiedyś prowadzone rozmowy na temat Ich występu, podobno chcieli 1mln zielonych za koncert.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

To w takim razie nie jednak. A już dałem głos na tak w ankiecie ;d
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Nie jestem specem, ale milion? Za malo znani sa na milion :)
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Mysi napisał/a:
Nie jestem specem, ale milion? Za malo znani sa na milion :)


Tylko,że po co im płacić milion? Można zaprosić za tą kasę kilka innych zespołów grających na najwyższym poziomie.
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Rownie dobrze mozna tych "lepszych" zespolow nie zaprosic bo mozna Rage'ow i oporcz tego jakas inna kapele.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Nigdzie nie napisałem lepszych:) Taaaaak zaprośmy RATM :D i zrezygnujmy z wszystkich innych kapel, niech resztę czasu zapełnią nam happysady bo zagra RATM, co z tego,że za cenę jednego ich występu mamy 10 innych xD i można z tego zrobić niezły Line up.
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

E tam 10 innych. Zaprosi się amatorskie krajowe kapele i zrobimy festiwal trwający całe wakacje!
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

darrek88 napisał/a:
E tam 10 innych. Zaprosi się amatorskie krajowe kapele i zrobimy festiwal trwający całe wakacje!


Jeśli te amatorskie kapele grają na takim poziomie to dlaczego by nie? Chyba,że dla Ciebie ważniejsza od jakości muzyki jest "znana marka, za wszelką cenę"? Rozumiem,że fajnie zobaczyć swoją ulubioną kapelę i to jeszcze na darmowym woodstocku,ale bez przesady, nie za taką kasę bo jak już mówiłem,można te 3 dni festiwalu zaopatrzyć w kapele które są ogólnoświatowe i znane są szerokiej publiczności,ale nie są "gwiazdami" jak Death Angel czy wymienione niżej Artillery

[video]http://www.youtube.com/watch?v=TaNRi8puEjg[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=924bRfmiJ20[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=XH9G6xhhB5s[/video]

Zanim odpiszesz zadaj sobie chociaż trudu i przesłuchaj utwory z linków.
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Napisałem to jako osoba, która nigdy nie słuchała namiętnie RATM, a z ich piosenek zna tylko "Guerilla Radio" z soundtracku Tonego Hawka 2. Taka tylko myśl mnie naszła. Myślę, że jedną czy dwie gwiazdy zawsze fajnie obejrzeć, ale nie kosztem całej reszty składu. Jeżeli wystąpiłaby hipotetyczna sytuacja, że zagraliby za ten milion baksów, to poziom reszty dołowałby na łeb, na szyję. Inna sprawa, że cena za ten występ na pewno trafiłaby też do mediów, co może dać skrajnie negatywny odbiór całego festiwalu, który był rzekomo darmowy. Może to tylko moje zdanie, ale wolałbym więcej mało znanych kapel, którym takie granie faktycznie sprawia frajdę, a nie jest tylko jednym z kilkudziesięciu podobnych wydarzeń w roku.

chyba koniec oftopu. :)
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

darrek88 napisał/a:
Napisałem to jako osoba, która nigdy nie słuchała namiętnie RATM, a z ich piosenek zna tylko "Guerilla Radio" z soundtracku Tonego Hawka 2. Taka tylko myśl mnie naszła. Myślę, że jedną czy dwie gwiazdy zawsze fajnie obejrzeć, ale nie kosztem całej reszty składu. Jeżeli wystąpiłaby hipotetyczna sytuacja, że zagraliby za ten milion baksów, to poziom reszty dołowałby na łeb, na szyję. Inna sprawa, że cena za ten występ na pewno trafiłaby też do mediów, co może dać skrajnie negatywny odbiór całego festiwalu, który był rzekomo darmowy. Może to tylko moje zdanie, ale wolałbym więcej mało znanych kapel, którym takie granie faktycznie sprawia frajdę, a nie jest tylko jednym z kilkudziesięciu podobnych wydarzeń w roku.

chyba koniec oftopu. :)


Ja tego też nie piszę jako przeciwnik zespołu mimo,że namiętnie nie słucham to na pewno pod sceną bym zawitał, ale nie widzę sensu ściąganiu zespołów, które liczą sobie takie honoraria skoro zespoły na najwyższym poziomie można mieć za grosze porównując stawki.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Jaki poziom by dołował? Kiedyś każdemu płacili stówę symbolicznie, o ile się nie mylę, i poziom był genialny. Zastanawiałbym się, czy nie lepszy niż teraz, gdy na niektórych supła się pieniądze...
 
 
J.J.  
Forumowy prawiczek
Kokaptl

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2012   

Zdecydowanie na tak!
Ajjj był by ogień!
ale nie za taką kasę, jeśli to prawda ;)
 
 
Bułka z masłem  
Forumowy prawiczek
turysta

Wiek: 37
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2012   

...no jak dla Mnie to ten pomysł wymiata i z miłą chęcią rozdrapie ten temat ! RAGE AGAINST THE MACHINE na WOODSTOCK FESTIVAL POLAND !!!

To by było coś. Poza tym to przydało by się w końcu aby chociaż od czasu do czasu żeby zagrało coś co rozbrzmi na cały świat, a ten zespół był by w sam raz na taki festiwal z wielu powodów.
A argument że chcą 1 bańkę jest trochę (o ile prawdziwy-bo niby tak nie do końca było) przesadzony. Z prostych względów ...chociaż by z tego tytułu że oferta była dawana ( o ile była w tej postaci) 3-4 jakoś lata temu, a kto miej więcej wie ten wie że ten Woodstock to już nie jest ten sam Woodstock co kiedyś. Mianowicie teraz jest tylu sponsorów którzy płacą grube bańki tylko po to aby mogli zaopatrywać festiwal lub tylko się na nim promować. Więc taka wypłata dla tak konkretnej kapeli...która umie koncertować jak niewiele innych na świecie...mogła by się według mnie znaleźć bez problemu. W końcu Przystanek jest bezpłatny ale jest tam od 2 lat ok 700 tysięcy ludu, wypadało by aby taki festiwal zaczął gościć lepszych i lepszych wykonawców.
A jak ktoś myśli że obecność takiej kapeli może zniechęcić inne aby nie przyjeżdżały to jest według mnie w błędzie...i to na prawdę solidnie - większość kapel gra jako "wolontariat" w mniejszym lub większym stopniu... a więc pewnie z miłą chęcią zagrały by jako support, lub w najgorszym przypadku na tym samym festiwalu co Rage Against The Machine... gdyby ktoś miał zespół i miał okazję tak zagrać to chyba by się bito o taką promocję/możliwość, na takim festiwalu.
Poza tym RATM potrafił zagrać jako "wolontariat" jeśli mieli ku temu jakieś powody...więc może tu się na coś takiego skuszą (może chociaż w pewnym stopniu), biorąc pod uwagę że to zdarzenie jest bardzo pasujące do polityki (w muzyce i poza) którą wyznają. A zatem...
kto wie ? Może się uda ! ;D
No i jeszcze raz poruszę fakt że naprawdę RAGE wymiata i by pasował z naprawdę bardzo wielu względów muzycznych jak i stylistycznych
Więc jak dla Mnie To niech tu wpadają....w końcu zaczęli znowu od paru lat koncertować, a obiło mi się o uszy że w Europie nie byli od ok 10 lat (nie wiem czy prawda) ale jeśli tak to by było magicznie gdyby rzeczywiście wpadli, do tego ściągnęli by ludzi takich jakich trzeba głównie na XIXPW2013.
...no rozpisałem się

[ Dodano: Pon 03 Wrz, 2012 ]
A tu coś w ich nowszym wykonaniu... mi się takie coś na XIX Woodstock Poland w 2013 by się widziało bardzo !!!

http://www.youtube.com/watch?v=2SbhDuFI2hc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group