Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alien
Pon 20 Lut, 2012
Sam/a na PW - mój pierwszy raz
Autor Wiadomość
multimaxgaming  
Forumowy prawiczek
Punk, Ska, Reggae


Dołączył: 05 Gru 2011
Posty: 3
Skąd: Dzierżoniów
  Wysłany: Pon 05 Gru, 2011   PW - mój pierwszy raz.

To tak w 2012 jadę pierwszy raz na Woodstock i chciałbym zapytac was ile wziąśc kasy (nie piję, nie palę papierosów, a ziele będę miał ze sobą) co zabrac ile mniej więcej ciuchów :D. Mam nadzieję, że się będę bawił zajebiści*. Jadę pociągiem, żeby poczuc klimat :)
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 05 Gru, 2011   

nie pijesz i nie palisz? w 2010 pojechałam z ekipa niepijąca i niepalącą i to mi się opłacało! wydałam dosłownie grosze, nie przypominam sobie dokładnie ile ale kupiłam chyba tylko raz papkę u kryszny i raz jakiegoś hamburgera czy zestaw na stoisku gastronomii, i jakieś napoje. miałam ze sobą chyba tylko 100 zł i większość przywiozłam z powrotem. W porównaniu z ostatnim woodstockiem... opłaca się zmienić ekipę na starą :D

Woodstock to miejsce gdzie dasz radę nawet bez grosza przy dupie. Jeżeli nie będziesz kupował żadnych pierdół ani koszulek, miał ze sobą jakieś jedzenie żeby nie paść z głodu to nie potrzebujesz dużo kasy.
Lidl zostaje na polu? bo jeśli tak to przyda się jeszcze trochę money na zachcianki czy uzupełnienie zapasów:D
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 05 Gru, 2011   

Czy nie za wcześnie na takie tematy??
Co zabrać? Ile kasy wziąć? Już się pakujesz?
Ciuchów weź tyle, ile potrzebujesz na przełażenie tych paru dni, a kasy tyle, żeby mieć co zjeść i wypić, i tyle.
Temat zamykam, otworzymy go w odpowiednim czasie ;-)
 
 
wojtas12122  
Forumowy prawiczek
Niema to jak zimne piwo

Wiek: 29
Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 11
Skąd: Myślibórz
  Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   Sam/a na PW - mój pierwszy raz

To będzie mój pierwszy raz na Woodstocku i niestety nie mam z kim tam byc :( może ktoś z was ma miejsce w ekipie na woodzie mam alkohol :D
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   

Haha! O to się nie martw, na pewno ktoś Cie przygarnie :)
Udzielaj się tu, niech Cię ludzie "poznają", a ofert będziesz miał bez liku, zwłaszcza z taką reklamą ;)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   

wojtas12122 napisał/a:
mam alkohol :D
:D fakt wojtas12122, wie jak sie zareklamowac :P
 
 
wojtas12122  
Forumowy prawiczek
Niema to jak zimne piwo

Wiek: 29
Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 11
Skąd: Myślibórz
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   

Ja chce się integrowac z nowo poznanymi ludźmi a z tym łatwiej :D
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   

Cześć. My zakładamy wioskę dla tych, którzy nie mają się gdzie podziać, więc śmiało możesz wbić do nas. :)
 
 
FunnyKiller  
Forumowy prawiczek
Dzifki, koks, firefox


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 32
Skąd: Augustów
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Mam alkohol :] dobrze powiedziane, dobra reklama ;P

[ Dodano: Pon 06 Lut, 2012 ]
Ohimee napisał/a:
Cześć. My zakładamy wioskę dla tych, którzy nie mają się gdzie podziać, więc śmiało możesz wbić do nas. :)

z ciekawości przyjdę zobaczyć co się tam będzie działo ;)
 
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Ciekaw jestem czy ktoś z was zastanowił się i napisał wojtasowi na pm, że taka reklama na PW może czasem skończyć się tym iż nie będzie miał alko w przeciągu kilku godzin, a co za tym idzie sporej części pieniędzy przeznaczonych na wyjazd. Nie twierdzę iż jest to codziennością ale sami wiecie ile ludzi już nagannie sępi piwo czy fajki. Większość was pisząc w innych wątkach takim zachowaniem nie była zachwycona. Ponadto w takiej sytuacji o towarzystwo z ciężkim charakterem chcące się jedynie nawalić będzie nie trudno. I po co sobie tak zajebisty wyjazd psuć przez drobną głupotę?


PS. Ochimee gdy będziesz robić taką wioskę, to załóż jej nowy wątek w Wolnej Amerykance. Zapewne przygarniesz więcej zabłąkanych duszyczek ;)
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Wszystko będzie, ale w swoim czasie. Musimy rozpracować nazwe, chcemy zrobić strone www, gdzie po Woodstockowu wstawimy zdjęcia, ale to kwestia czasu. :))
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Bank Podróży powstanie w odpowiednim czasie w dziale Woodstock 2012. Póki co wstrzymajcie się z kolejnymi tematami,bo trochę bez sensu jest się umawiać pół roku wcześniej.
 
 
FunnyKiller  
Forumowy prawiczek
Dzifki, koks, firefox


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 32
Skąd: Augustów
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Niez napisał/a:
Bank Podróży powstanie w odpowiednim czasie w dziale Woodstock 2012. Póki co wstrzymajcie się z kolejnymi tematami,bo trochę bez sensu jest się umawiać pół roku wcześniej.

W sumie masz rację troszkę za wcześnie ale fajnie byłoby już się POMAŁU zbierać i rozglądać bo nie ma to jak na łeb na szyję. Tym bardziej, że jak zrobi się cieplej to nikomu nie chce się siedzieć przed komputerem i czytać poczty czy też innych.
Swoją drogą oficjalny Bank Podróży jest zawsze uruchamiany na stronie WOŚP-u w dziale PW.. Tylko nie wiem ile przed PW. Miesiąc-dwa? A tutaj jak jest? Kiedy będzie uruchomiony temat PW 2012?
 
 
 
Sykst  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 23
Skąd: KUJAWY
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Matys1214 napisał/a:
taka reklama na PW może czasem skończyć się tym iż nie będzie miał alko w przeciągu kilku godzin
śmiał bym się powiedzieć że nawet kilkudziesięciu minut, przypadkowych żłopów na PW nie brakuje
 
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 14 Lut, 2012   

e tam na łeb na szyję. zeszły woodstock był moim pierwszym. miałam jechać ze znajomą, ale różne czynniki sprawiły, iż nie mogła się tam pojawić. 4 dni przed wyjazdem ogarnęłam paru ludzi, którzy także nie mieli się gdzie podziać. także jeśli chodzi o PW, to wszystko jest mozliwe i nie ma się co spinać ;)
 
 
01Bob  
Forumowy prawiczek
.

Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 42
Skąd: Wr
Wysłany: Wto 14 Lut, 2012   

Woodstock jest taką specyficzną imprezą, że spokojnie można się wybrać bez znajomych i nie znając nikogo na miejscu.
W sumie tydzień przed postanowiłem że pojadę. Mój środek lokomocji to motocykl, dlatego poszukałem informacji na temat wioski motocyklowej, ogarnąłem mapkę dojazdu do Kostrzyna i pojechałem praktycznie w ciemno.
Spotkałem w wiosce znajomego z forum motocyklowego, ale na zamianie kilku słów się skończyło bo gdzieś się spieszyłem. To na tyle znajomych kontaktów.
Reasumując - nikogo nie znałem, nikogo nie poznałem (poza rozmowami w kolejce po zupkę), a mimo to świetnie się bawiłem <jacko>
Jeżeli ze znajomymi może być jeszcze lepiej, to chyba musi być totalny odlot :d
  
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
  Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   Sama na PW - mój pierwszy raz

Witam wszystkich :)) jestem nowa na forum (choć już od pewnego czasu je śledzę by dowiadywać się różnych rzeczy o woodzie). W tym roku chciałabym pojechać pierwszy raz na wooda, ale nie mam żadnych przyjaciół ani znajomych, którzy również chcieli by tam pojechać... W związku z czym mam takie pytanie: czy to dobry pomysł żeby jechać na woodstock kompletnie sama? <olaboga>
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

Cześć.
Ja może sama nie jechałam, bo jechałam z osobą, którą znałam przez internet i spotkaliśmy się bardzo przypadkowo, bo na czacie. Jeżeli pojechałabyś sama to znajomi znajdą się w najmniej oczekiwanym momencie. Moja grupa wyglądała tak, że byłam ja, kolega i jego dziewczyna. Siedziemy w pociągu i dobija do nas około 10 ludzi. I taką paczką byliśmy już do samego Kostrzyna.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

Tak jak Ohimee napisała, ludzi poznasz już w pociągu :) Moim zdaniem jedź, ja przez to, że nie miałam z kim dopiero pierwszy raz pojechałam w 2009 i żałuje. Zresztą zawsze możesz się zgadać z kimś z forum. Trochę ludzi na pewno będzie jechało z Rzeszowa lub okolic.
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

Chyba zrobię tak jak mówisz, czyli zgadam się z kimś z forum :) później w Krakowie może dosiądzie się kumpela(o ile pojedzie) w każdym razie myślę, że będzie dobrze po tym, co czytam, że tylu ludzi poznaje się w pociągu :)
I taki mały offtop: zastanawiam się czy brać dowód osobisty (boje się, że mogę zgubić). Brać, nie brać?
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

Oxx napisał/a:
I taki mały offtop: zastanawiam się czy brać dowód osobisty (boje się, że mogę zgubić). Brać, nie brać?


Ja w zeszłym roku zapomniałam swojego dowodu i jechałam bez. Żadnych problemów nie miałam. Wiadomo, bez dowodu osobistego nie wydadzą Ci alkoholu. Więc jeżeli chcesz pić, a nie masz osob pełnoletnich koło siebie to weź. Jeżeli Twoje grono znajomych będzie 18+ to nie bierz, ale weź inny dowód tożsamości, czyli w Twoim wypadku legitmacja szkolna.
Po za tym jak nie masz się gdzie podziać to zapraszam do nas na wioskę. :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group