Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Qemists
Autor Wiadomość
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   The Qemists

The Qemists

Wywodzą się z Brighton w Wielkiej Brytanii. Zaczęli występować w 1990 roku i początkowo inspirowali się gigantami muzyki rockowej, takimi jak m.in. Soundgarten, czy Nirvana. W późnych latach 90-tych prowadzili "podwójne życie", za dnia grali muzykę rockową, a w nocy eksperymentowali z tworzeniem dźwięków przy pomocy komputera. Z fascynacji kulturą rave'ową wynikło ich zainteresowanie trip-hopem i drum'n'base. Pierwsi członkowie zespołu, czyli Liam, Dan i Leon wpadli na pomysł łączenia muzyki rockowej z tanecznymi kawałkami wyprodukowanymi przy pomocy komputera.

Sami określają swoją muzykę poprzez, to czym nie jest. Mówią o sobie, że nie są standardowym zespołem rockowym, ani nie są też grupą producentów drumm'n'base. Porzucili także tradycyjne brzmienie i ideę zespołu - są muzykami i producentami jednocześnie.

Uznanie zdobyli dzięki remixowi utworu Colduct "Everything Is Under Control", podbijając japońską publiczność, która do dziś uwielbia ich muzykę. Ich ostatni album "Warrior Sound" osiągnął pierwsze miejsce na japońskich listach przebojów.

https://www.youtube.com/watch?v=1krmAcCdZ_Y
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

Jak dla mnie to najlepszy obok Machine Heada i Anti-flag koncert na PW 2012 :) Jestem niesamowicie uradowany, że wrócą.
 
 
 
flanki  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 20 Mar 2016
Posty: 7
Skąd: Gl
Wysłany: Wto 06 Cze, 2017   

Poprzednio na Przystanku dali dobry koncert, nowy materiał ma jeszcze większą moc, wiec spodziewam się mega energii bijącej ze sceny <rotfl3>
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Śro 14 Cze, 2017   

mam nadzieję, że nadrobię bo niestety w 2012 przeoczyłem (dorwał mnie lekki niedowład :)) nóg <pokazal jezyk> ) więc w tym roku się trzeba będzie postarać :))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group