Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Sharon Stone
Autor Wiadomość
kuba_perkowski  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Paź, 2013   Sharon Stone

Owsiak zaproponował jej udział na Gali Noblistów gdy odbierał medal
http://wiadomosci.onet.pl...a-owsiaka/6613s
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 23 Paź, 2013   

Jestem za.
Pod warunkiem oczywiście,że tym razem założy bieliznę. <pokazal jezyk>
 
 
MuchaDG  
Coś już napisał
Bzzzzy


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 63
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: Czw 24 Paź, 2013   

Fajnie, ale tak się zastanawiam, co wniesie Sharone Stone do ASP, oprócz hollywoodu? Nie wątpię, pewnie powiedziała by wiele ciekawych rzeczy, ale chodzi mi o to, czy nie zostaną wprowadzone jakieś nadzwyczajne środki bezpieczeństwa, narzucone przez menagment pani Stone (zwłaszcza po akcie agresji wobec Sami-Wiecie-Kogo) . No i nie wiem, czy wgl pasuje na Wooda... W sensie, aktorka, gwiazda, wiadomo, ale Woodstockwicze to nie jest raczej jej target. Zostałaby potraktowana TYLKO jako ciekawostka. Sądze, że Owsiak nieco się z nami droczy i podsysa atmosferę. A skoro jest tak pewny siebie, to pewnie ma w rękawie jakiegoś asa.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 24 Paź, 2013   

milan napisał/a:
Pod warunkiem oczywiście,że tym razem założy bieliznę. <pokazal jezyk>

Jak dla mnie to wcale nie musi o tym pamiętać ;]
A jak ma ochotę to nawet zapraszamy pod Grzybka <prysznic> <haha>
MuchaDG napisał/a:
tak się zastanawiam, co wniesie Sharone Stone do ASP

Miałaby wygłosić wykład na temat AIDS, bo tym się obecnie głównie zajmuje.
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 24 Paź, 2013   

Zakładając, że jej się spodoba to będzie to okazja na światową promocję. Jakby Jurek zamierzał zmienić kierunek ASP i zamiast dziennikarzy (bo zauważcie, że tu się sam narzuca zarzut, że festiwal jest trochę stronniczy, była już tam cała elita TVNu: Olejnik, Lis, Durczok, ten ostatni, pośrednio Sekielski itd.) zapraszał aktorów nie miałabym nic przeciwko. Byłoby w tym mniej polityki. Zresztą ja wątpię, że przyjedzie w szpileczkach i zacznie opowiadać o anegdotkach z planu filmowego no i nie oceniajmy po wyglądzie, to działa w dwie strony.
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Wto 19 Lis, 2013   

Mówiąc o AIDS i uświadamiając, poszerzając wiedzę ludzi, wniosłaby dużo. Bo przecież niby o tym jest głośno, a większość się odwraca, ma klapki na oczach, których wcale nie chce się pozbawić. Jeśli tylko będzie miała do tego rozsądne podejście i weźmie pod uwagę to, jacy ludzie na ten festiwal przyjeżdżają, nie potraktuje tego jako "reklamę", to ja jej chętnie posłucham. Na ubiegłym woodzie odwiedziłam ASP tylko wtedy, kiedy zwiedzałam pole, a żałuję. Niestety perspektywa siedzenia w zbawiennym cieniu wygrała. W przyszłym roku się poprawię i zakładam, że na tak wyjątkowego gościa jak pani Stone pobiegnę i z ciekawością posłucham.
 
 
 
tichuana  
Coś już napisał


Wiek: 30
Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 56
Skąd: Malbork/Aarhus
Wysłany: Czw 28 Lis, 2013   

a ja mam wrazenie, ze jakby zostala zaproszona to patrzylaby na nas (brudaskow :D) nie inaczej niz na biedne afrykanskie wyglodzone dzieci ktore nie maja nawet wody. nie pytajcie skad to wrazenie sie u mnie wzielo :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime