Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Oddawanie Krwi
Autor Wiadomość
kostuch102  
Forumowy prawiczek
DAMJAN!!!

Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010   Oddawanie Krwi

Witam, czy w tym roku tak jak w poprzednim będzie można oddać krew? Oprócz dowodu osobistego będą potrzebne inne dokumenty? Kiedy będzie można oddać krew, i czy znów będzie można dostać koszulkę?

Pozdrawiam ;)
 
 
Gosia  
Coś już napisał
\m/ yeah! :D


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 94
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010   

Z dokumentów tylko dowód jest potrzebny :) Niestety nie wiem kiedy rusza punkt krwiodawstwa (bo będzie) i co można dostać (poza uzupełnieniem kalorii)
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010   

Dowód albo paszport jeżeli ukończyłeś osiemnaście lat zaraz przez woodstockiem.
 
 
Gosia  
Coś już napisał
\m/ yeah! :D


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 94
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010   

"Każdy zdrowy, pełnoletni, ważący ponad 50 kg woodstockowicz już od jutra (czwartek, godz. 9.00) może oddać krew w jednym ze specjalnie przygotowanych autokarów. Głównym organizatorem i pomysłodawcą jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. Przy pomocy grup z Poznania, Katowic oraz Warszawy już od czwartku rozpoczną pobieranie krwi od każdego, kto spełni bardzo restrykcyjne wymagania. Organizatorzy zadbali o wszystkich odważnych, na których czekać będą posiłki, talony do McDonalda, koszulki, a także wiele innych atrakcji.



Profesjonalna pomoc medyczna zadba, aby wasza krew była dokładnie przebada zarówno na terenie festiwalu jak i w Warszawie. W bazie danych sprawdzane są wszystkie informacje, co do osób, które oddawały krew już wcześniej.

Akcja odbywa się na polu woodstockowym od pięciu lat i na swoim koncie liczy już około 8 tysięcy dawców. Macie szanse dołączyć do nich już jutro (czwartek) między 9.00 a 17.00, akcja trwa do niedzieli. Obóz stacjonuje za kranami - rozglądajcie się za znakiem czerwonego krzyża i koniecznie pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodu osobistego, bądź innego dokumentu tożsamości."

źródło wośp
 
 
michał88  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010   

czy jak oddam, to dostane koszulek
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

Moja krew została przelana, a do tego pani która mnie kuła urodziła się w tym samym dniu co ja :mrgreen:

Niestety skutera nie udało się wygrać :-( ale jest smycz i koszulka na pamiątkę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania