Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Płatne prysznice
Autor Wiadomość
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   Płatne prysznice

Ema.
Mam pytanko odnoście płatnych pryszniców... Czy któreś z Was korzystało z tego przybytku? :D Od której do której są czynne, całodobowo? Dają jakieś mydełko czy coś w ten deseń, czy ta opłata 5zł jest tylko za wodę? Jak wygląda taki prysznic, można tam sobie coś powiesić? Ile ich jest? O której godzinie najkrócej się czeka?
 
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

a co ty chcesz wspólne mydełko woodstockowe od babci klozetowej ? ;) a może żelu pod prysznic w garść :)
 
 
tymuszka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Chełm
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Wydaje mi się, że sa całodobowo czynne, ale ręki sobie uciąć nie dam. 5 zł to opłata wyłącznie za wodę (raz ciepłą raz zimną). Mydło szampon itp trzeba mieć swoje. Jak wygląda? masz kawałek umywalki a nad nią (chyba) słuchawkę prysznicową, jest chyba coś lusterko podobnego, ogólnie jest tam mało miejsca. Na drzwiach masz jakiś haczyk ale nie było ani razu, żeby coś mi z niego nie spadło i się nie zmoczyło. Ile ich jest? 5? 6? kontenerów po 6? 8? pryszniców. Nie pamiętam, nie chce kłamać. Najlepiej iść podczas jakiegoś dużego koncertu, wtedy jest mało ludzi. Ale coś za coś, bo tracisz koncert. Ranek, południe jest masakrą, najdłużej stałam w kolejce bite 4 i pół godziny. Jest to do przeżycia jak masz ludzi z którymi można pogadać :D
 
 
Mr.Velogor  
Forumowy prawiczek
Ogrodnik partyzant


Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: że
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Tymuszka, w 4 i pół godziny, to byś się 150 razy pod kranami umyła. Apropo prysznicy, to nie opłacają się, nie masz gwarancji, że woda będzie ciepła, długa kolejka, a przede wszystkim drogo jak za taki krótki prysznic, nie polecam. Lepiej już do wanny przy kranach wejść <wanna> :)
 
 
tymuszka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Chełm
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Woda pod prysznicem przeważnie była ciepła czasami zimna leciała ale to też jest przyjemne. Pod kranami jest za lodowata jak dla mnie! brrr. Krótki jak krótki, limitu czasowego nie masz. Jak wejdziesz to wyjdziesz kiedy chcesz. <prysznic>
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

stoper napisał/a:
a co ty chcesz wspólne mydełko woodstockowe od babci klozetowej ? ;) a może żelu pod prysznic w garść :)


Chodziło mi o coś takiego jak jest w niektórych hotelach, że masz żel pod prysznic&szampon przymocowany do zaczepki na stałe i sobie z niego korzystasz... :)


tymuszka napisał/a:
czasami zimna leciała


zimna woda? omg!
tak czy siak dzięki za info :)
 
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Nigdy nie trafiłam na zimną wodę, nigdy też z wieszaczka mi nic nie spadło ;)
 
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

4 I pół godziny w kolejce... szkoda życia na takie rzeczy!! Tych pryszniców mogłoby być więcej... Przecież oni też mają z tego duży zysk to mogli by to jakoś lepiej ogarnąć. W takich warunkach tyle ludzi.. a co dopiero gdyby im trochę standard podnieść... W sensie kolejka do 30 min... Ah, szkoda, że to nie realne.....
Do zobaczenia w kolejce ^^
 
 
 
Borsuk  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 55
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Przy kranach jest szybka filtracja ludzi. Ja zabieram ze sobą wąż prysznicowy, uszczelkę i nakładkę i myję się SZYBKO, DOKŁADNIE, PRZYJEMNIE (jak ktoś lubi hartować się przy zimnej wodzie). Czasem mi się przedłuża, bo jak ludzie widzą ten patent to każdy prosi o chwile z ,moim wężem prysznicowym, dla siebie ;D
 
 
 
Wipq  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

szprotka7 napisał/a:

zimna woda? omg!


Anarchia napisał/a:
4 I pół godziny w kolejce... szkoda życia na takie rzeczy!!


Nie do pomyślenia, jedziecie na woodstock czy do hotelu ? ;)) <z jezorem>
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Ja jeszcze nie bylem na woods, gadalem z kumplem weteranem ktory jezdzi juz od 15 roku zycia a ma 25. Powiedzialem mu ze bede chcial korzystac z tych platnych prysznicow, zas on na to " nawet nie rob takiej glupoty " <haha>

pod kranami tez z pewnoscia jest bardzo sympatycznie, pewnie mniejsze kolejki, zimna woda mi nie przeszkadza, moge sie myc o nietypowych porach <wanna> , moze mniej ludzi bedzie :)) jedyny problem to to zeby mi ktos dobytek przetrzymal podczas mojego mycia, tzn tel i portfel, damy rade
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

już nigdy się w kranach nie wykąpie, tak zimnej wody jeszcze nie uświadczyłam xD nie trafiłam jeszcze na zimną wodę w prysznicu, ale raz zdarzyło się tak, że było małe ciśnienie i woda leciała jak krew z nosa ;p raz stałam w kolejce 2 godz, ale później chodziłam tam bardzo wcześnie rano, albo w nocy w czasie koncertów i kolejki praktycznie nie było ;p
 
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Dla mnie woda z woodstockowych kranów jest zimna tylko przez kilka sekund, później nie wiem jak to się dzieje, ale nie odczuwam temperatury wody <prysznic>
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

E tam. Zimna woda na Woodstocku to prawdziwy cud. Rano to prawda, może być za zimna, ale szybko szybko i jest się umytą. Pamiętam, że myłam głowę i był taki lód, że mózgu nie czułam i nie mogłam się ruszyć to mi jakaś dziewczyna szybko umyła ją :D
A prysznica używałabym tylko podczas okresu.
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Ja w zeszłym roku też ciągle pod kranami... Jak myłam głowę to myślałam, że mi zamarznie ;< Ale plus był taki, że było od kogo kosmetyki pożyczyć :D

Jak zobaczyłam kolejkę pod prysznice, to myślałam, że piwo za darmo rozdają ;D

Chyba najlepiej wstać wcześnie, wtedy kiedy większość jeszcze śpi...
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

szprotka7 napisał/a:
Chyba najlepiej wstać wcześnie, wtedy kiedy większość jeszcze śpi...


Dokładnie. 6 rano i brak kolejki. : ) A potem można wrócic do namiotu na kolejne kilka godzin snu : D
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

plan idealny :D
 
 
 
Murk  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 75
Skąd: Chorzów
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Przyznaje się bez bicia byłem raz pod tymi prysznicami 2 lata temu. Woda ciepła choć ciśnieniesłabe. wieszak jakiś taki magiczny że nic z niego nie spadło. z tego co wiem to nie są całodobowe a kolejki są kosmiczne, za to można tam siedzieć ile się chce. Ale i tak wolę myć się przy kranach ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group